مدل های محبوب از لباس های شب برای تابستان سال ۲۰۱۸

مدل های محبوب از لباس های شب برای تابستان سال ۲۰۱۸

برای شرکت در مهمانی ها و دورهمی های تابستانه، هیچ انتخابی بهتر از یک لباس شیک و جذاب اما در عین حال راحت و خنک نیست. در تابستان امسال، بیش از هر زمان دیگری، لباس هایی با الهام از مدل های قدیمی دهه های گذشته در کلکسیون های ارائه شده به چشم می خورند و همین امر سبب شده است تا فضایی قدیمی و خاطره انگیز را برای بسیاری از ما در مهمانی ها و دورهمی ها ایجاد کنند. لباس های شب برای تابستان ۲۰۱۸ می توانند بسیار متنوع و متفاوت باشند. با این حال المان های مهمی  از طراحی در بسیاری از این لباس های شب مشترک هستند که در اینجا به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

عکس مدل های لباس های شب برای تابستان 2018

با بررسی طرح های موجود در بازار، متوجه خواهید شد که لباس ها در فصل تابستان دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده اند. به عنوان مثال، آستین لباس ها بزرگ تر شده اند، یقه ی لباس ها مربعی شکل شده اند و بالاتنه های کرستی به طور رسمی بازگشته اند.

عکس مدل های لباس های شب برای تابستان 2018

از سویی دیگر، حال و هوای دهه نود میلادی را می توان در طرح ها و مدل های موجود در کلکسیون های تابستانی ۲۰۱۸ به خوبی دید. به عنوان مثال کلکسیون تابستانی از طراح مطرح کیت موس، با لباس هایی کوتاه و جذاب یکی از نمونه های موجود در بازار است که به واسطه ی ارائه طرح هایی جذاب از دهه نود میلادی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. پارچه هایی با طرح های گل و همچنین لباس هایی گشاد، از جمله طرح های دیگری هستند که برای لباس های شب در تابستان سال ۲۰۱۸ مورد توجه قرار گرفته اند.

عکس مدل های لباس های شب برای تابستان 2018

تنوع طرح ها برای لباس های شب در تابستان ۲۰۱۸ به قدری زیاد است که شما با هر سلیقه ای می توانید به راحتی لباس مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید و از پوشیدن آن در روزهای گرم سال لذت ببرید.

عکس مدل های لباس های شب برای تابستان 2018

عکس مدل های لباس های شب برای تابستان 2018 عکس مدل های لباس های شب برای تابستان 2018 عکس مدل های لباس های شب برای تابستان 2018

منبع نوشته:https://www.vogue.com/article/summer-dress-trends-2018

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *