درباره ما

 

از گالری شمرون بیشتر بدانید

خلاقیت در ترکیب طراحی مدرن و کلاسیک مطابق با سلایق اصیل ایرانی از اهداف مهم در پایه‌گذاری و معرفی برند گالری شمرون به دنیای مد و استایل است. امروزه تهیه زیورآلات و لوازم جانبی لوکس که اصول زیبایی در آن‌ها به دقت رعایت شده باشد و مطابق جریان روز باشد در میان هزاران طرح و نقش کار آسانی نیست. گالری شمرون با رویکرد هموار کردن مسیر خرید برای سلایق خاص ضمن عرضه زیورآلات و لوازم جانبی استاندارد فاقد عناصر حساسیت‌زا با طراحی فراتر از طرح های رایج و حمایت از هنر ایرانی پا به بازار زیورآلات گذاشته است.

در کلان شهرهای بزرگ خرید زیورآلات و اکسسوری های خاص، لوکس و مدرن با قیمتی مناسب که مورد تایید متخصصین مد و مطابق استاندارد های روز دنیای مد باشد، امری وقت گیر و دشوار است. تنوع و کیفیت کالاهای موجود در بازار از یک سو و قیمت آن ها از سوی دیگر، انتخاب محصولی مناسب و با کیفیت را بسیار دشوار می کند. همچنین در شهرهایی مانند تهران، شلوغی و ترافیک امکان جست و جوی بیشتر برای انتخاب محصولی مناسب را از بین می برد و خرید را برای بسیاری به امری طاقت فرسا تبدیل می کند. در چنین شرایطی، وجود یک مرجع معتبر که بتواند زیورآلات و اکسسوری های با کیفیت را معرفی و امکان خرید به صورت حضوری و یا آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن، برای علاقه مندان فراهم کند بیش از پیش احساس می شود. گالری شمرون، با چنین رویکردی و با هدف ارایه زیورآلات و اکسسوری های مدرن در سال ۱۳۹۸ در تهران آغاز به کار کرد.

چرا نام “گالری شمرون” ؟

مطابق دانش نامه ویکی پدیا – شمیران یا در اصطلاح عامیانه “شمرون” به بخش هایی زیبا و خوش آب هوا از شمال و شمال شرقی تهران شامل تمامی منطقه ۱ تهران و بخش هایی از منطقه ۴ و شرق و شمال منطقه۲ و نیز بخش‌های لواسانات و رودبارقصران میباشد. آب و هوای خاص و مطبوع این ناحیه زبانزد همه پایتخت نشینان میباشد. موسسین مجموعه اصالتا” متولد و ساکن شمیرانات بوده وبا الهام از زیبایی و منحصر بفرد بودن طبیعت این منطقه, مجموعه را به این نام نامگذاری نموده اند.

شمرون۱۶
شمرون۱۴
چرا نام شمرونیها؟

 

هدف

این مجموعه همواره تلاش دارد تا ضمن حساسیت و دقت در زیر نظر گرفتن تحولات دنیای مد و استایل با ارایه کالاهای زیبا, خوش ساخت و منحصر بفرد نیازهای هموطنان با سلایق متفاوت را برآورده کند.

پشتوانه

گالری شمرون توجه ویژه ای بر ارائه ی خدماتی مناسب و استاندارد دارد. به همین سبب است که با فراهم آوردن امکانات لازم برای ارائه ی خدمات حضوری و آنلاین در بالاترین سطوح کیفی تلاش نموده ایم به گونه ای که امروزه گالری شمرون به سبب سطح بالای رضایت مشتریان از خدمات و کیفیت اقلام، به یکی از پیشرو ترین و قابل اعتماد ترین مراجع خرید زیورآلات و اکسسوری در سطح کشور تبدیل شده است.

ارایه خدمات مناسب همگام با فروشگاه های شناخته شده معتبر در بستر اینترنت نیازمند برخوردای و تجهیز سرویس هایی میباشد که این مجموعه با رعایت آنها و بکارگیری بهترین راه حل های موجود نسبت به ارایه خدمات در بالاترین سطوح کیفی اقدام نموده است. در ذیل مهم ترین سرویس های این مجموعه اعلام میگردد.

 

 

امید داریم تا با پاسخ شایسته به اعتماد شما همراهان عزیز, در این راه پر پیچ و خم و پر فراز و نشیب “پایدار” باشیم . . .