درباره ما

 

از گالری شمرون بیشتر بدانید

در کلان شهر هایی هم چون تهران، خرید زیورآلات و سایر اکسسوری های خاص، لوکس و شیک با قیمتی مناسب که مورد تایید متخصصان و استاندارد های به روز در دنیای مد باشد، امری وقت گیر و دشوار است. تنوع کالاهای موجود در بازار و کیفیت آن ها از یک سو و قیمت آن ها از سوی دیگر، انتخاب محصولی مناسب و با کیفیت را بسیار دشوار می کند. همچنین در شهرهایی مانند تهران، شلوغی و ترافیک امکان جست و جوی بیشتر برای انتخاب محصولی مناسب را از بین می برد و خرید را برای بسیاری به امری طاقت فرسا تبدیل می کند. در چنین شرایطی، وجود یک مرجع معتبر که بتواند زیورآلات و اکسسوری هایی با کیفیت را به عموم معرفی کند و امکان خرید آن ها را به صورت حضوری و یا آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن، برای علاقه مندان فراهم کند بیش از پیش احساس می شود. گالری شمرون، با چنین رویکردی و با هدف تولید و ارایه زیورآلات و اکسسوری های مدرن در سال ۱۳۹۵ در تهران آغاز به کار کرد.

چرا نام گالری شمرون؟

شمیرانات یا در اصطلاح عامیانه “شمرون” به بخش هایی زیبا و خوش آب هوا از شمال و شمال شرقی تهران شامل تمامی منطقه ۱ تهران و بخش اعظم از منطقه ۴ و شرق و شمال منطقه۲ و نیز بخش‌های لواسانات و رودبارقصران میباشد. آب و هوای خاص و مطبوع این ناحیه زبانزد همه پایتخت نشینان میباشد. موسسین مجموعه شمرونیها اصالتا” متولد و ساکن شمیرانات بوده و با رویکرد ارائه خدمات شایسته برای نواحی شمال تهران، به خصوص منطقه ی شمیرانات، اقدام به راه اندازی این مجموعه نموده و دلیل نامگذاری فروشگاه نیز همین موضوع میباشد. از سویی دیگر، سرویس دهی به کلیه ساکنین شهر تهران و هموطنان عزیز خاص پسند در سراسر کشور از افتخارات این مجموعه میباشد.

شمرون۱۶
شمرون۱۴
چرا نام شمرونیها؟

 

هدف

این مجموعه همواره تلاش دارد تا ضمن حساسیت و دقت فراوان در زیر نظر گرفتن و همکاری بازارهای نو و جدید در داخل کشور و هم چنین بررسی آخرین تحولات دنیای زیورآلات در اروپا و امریکا با یافتن و ارایه کالاهای زیبا, خوش ساخت و کم نظیر نیازهای هموطنان با سلایق خاص را برآورده کند.

پشتوانه

گالری شمرون توجه ویژه ای بر روی ارائه ی خدماتی مناسب و استاندارد دارد. به همین سبب است که تیم مدیریت با فراهم آوردن امکانات لازم برای ارائه ی خدمات حضوری و آنلاین در بالاترین سطوح کیفی تلاش کرده اند به گونه ای که امروزه گالری شمرون به سبب سطح بالای رضایت مشتریان از خدمات و کیفیت اقلام، به یکی از پیشرو ترین و قابل اعتماد ترین مراجع خرید زیورآلات و اکسسوری های مدرن در سطح کشور تبدیل شده است. 

ارایه خدمات مناسب و شایسته همگام با فروشگاه های شناخته شده در بستر اینترنت نیازمند برخوردای و تجهیز سرویس هایی میباشد که این مجموعه با رعایت آنها و بکارگیری بهترین راه حل های موجود نسبت به ارایه خدمات در بالاترین سطوح کیفی اقدام نموده است. در ذیل مهم ترین سرویس های این مجموعه اعلام میگردد.

 

امید داریم تا با پاسخ شایسته به اعتماد شما همراهان عزیز, در این راه پر پیچ و خم و پر فراز و نشیب “پایدار” باشیم . . .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نمایید :