[vc_row][vc_column][vc_column_text]

 
نحوه ساخت جواهرات دست ساز حاوی گلهای طبیعی برند Nature Sign

مراحل ساخت هر محصول با محصول دیگری متفاوت میباشد اما کلیات ساخت محصولات دست ساز حاوی گل خشک به شرح زیر میباشد;

ابتدا گل های زیبا و متنوعی که مناسب قرارگیری در بستر موردنظر میباشند به صورت دست چین از طبیعت تهیه میگردند. پس از انتخاب گل هایی که به لحاظ سایز مناسب کار باشند و ابعاد آنها قابلیت قرار گیری در قالب مورد نظر را داشته باشند, توسط انواع مواد رطوبت گیر طبیعی و مصنوعی (بسته به نوع گل)به صورت کامل خشک میگردند.

پس از کسب اطمینان از خشک شدن کامل گلها,  به سطح پشت برگ و گلبرگ ها,  مقداری مواد ثبات دهنده مالیده شده تا شکنندگی گل ها کاهش یافته  و در زمان ساخت اثر حالت خود را از دست ندهند.

مناسب ترین ماده جهت نگهداری و حفط گل در بک بستر  و  نمایش هرچه بهتر زیبایی های آن , رزین میباشد.

[/vc_column_text][ultimate_carousel][vc_single_image image=”4455″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_circle_2″][vc_single_image image=”4454″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_circle_2″][vc_single_image image=”4453″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_circle_2″][vc_single_image image=”4452″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_circle_2″][vc_single_image image=”4451″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_circle_2″][vc_single_image image=”4450″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_circle_2″][vc_single_image image=”4462″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_circle_2″][vc_single_image image=”4486″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_circle_2″][/ultimate_carousel][vc_column_text]

رزین محلولی شفاف و روشن میباشد که  کاربردهای زیادی در هنر و ساخت جواهرات حاوی عناصر طبیعی دارد. رزین ترکیبی طبیعی یا مصنوعیست که بسیار چسبناک بوده و تحت شرایطی سخت می‌شود؛ معمولاً در الکل قابل حل است اما در آب حل نمی‌شود. این ترکیب به طرق گوناگون طبقه بندی می‌شود که بستگی به ترکیب و مورد مصرف آن دارد.

پس از آماده سازی گل ها ابتدا داخل  قالب هایی که قبلا” به دقت و با نهایت حساسیت تهیه شده اند رزین یا همان محلول شفاف کریستالی را  تزریق نموده و گل ها به دقت و حوصله یک به یک به قالب اضافه مبگردند, مجددا مقداری صمغ بر روی آنها سرازیر شده تا گلها کاملا در محلول غوطه ور شوند. با اتمام این مرحل نوبت به استراحت دادن به اثر جهت خشک شدن و شکل گرفتن نهایی میباشد.

پس از گذشت یک هفته   و کسب اطمینان از خشک شدن رزین  و ثابت ماندن گل در صمغ نوبت به پولیش کاری و سیقل نمودن سطوح محصول نهایی میباشد. پس از اتمام پولیش کاری و مرتب کردن سطوح اثر, نوبت به نصب آویزها (جهت گردنبند و گوشواره) و یا چسباندن رزین بر روی فریم  میباشد که به صورت دستی انجام میپذیرد.

گالری شمرون نماینده انحصاری فروش زیورآلات و جواهرات حاوی گلهای طبیعی برند Nature Sign

جهت خریدجواهرات با گلهای طبیعی برند Nature Sign در گالری شمرون اینجا را کلیک بفرمایید.[/vc_column_text][vc_separator color=”custom” gap=”tall”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

One thought on “نحوه ساخت محصولات

  1. اشتراک ها: نسل جدید زیورآلات حاوی گل های طبیعی ! +عکسمجله خبری شمرونیها | مجله خبری شمرونیها

  2. اشتراک ها: نسل جدید زیورآلات حاوی گل های طبیعی ! +عکس | مجله خبری شمرونیها

  3. اشتراک ها: گردنبند گل گلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نمایید :