اعتبارات فروشگاه

 

همیشه نحوه اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی برای خریداران در کشور ما یک چالش بوده و هست. چرا که فروشگاه های زیادی ضمن سواستفاده از بستر اینترنت و عدم حضور فیزیکی خریدار با ارسال کالاهایی متفاوت از آنچه که در سایت خود معرفی نموده اند اعتماد را از خریداران سلب نموده و یک حس بی اعتمادی یا عدم اطمینان در خریداران ایجاد نموده اند. خوشبختانه با اقدامات انجام شده در سال های اخیر توسط مراجع قانونی و بررسی های متعدد سایت هایی که قصد ارایه خدمات آنلاین دارند کمک شایانی به خریداران شده است. مطابق با آخرین قوانین وضع شده هر مجموعه ای که قصد فروش و یا ارایه خدمات در بستر اینترنت را داشته باشد میبایست ابتدا محل دقیق کسب و کار , ریز عملکرد و اهداف خود از ایجاد فروشگاه و تضامین مورد نیاز را به مجاری قانونی ناظر ارایه نموده تا پس از احراز صلاحیت و تایید توسط مراجع قانونی امکان فعالیت در سطح اینترنت را داشته باشد.

نماد اعتماد الکترونیکی

 
فروشگاه اینترنتی شمرونی ها در تاریخ  ۹۵/۰۳/۱۲  در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی زیر مجموعه وزارت صنعت معدن و تجارت ثبت شده و موفق به دریافت نماد “اعتماد الکترونیکی” گردیده . این مجموعه با دریافت “نماد اعتماد الکترونیکی”  که لوگوی آن در کلیه صفحات سایت موجود میباشد موفق  به عقد قرارداد با سازمان های ارایه دهنده خدمات تخصصی به فروشگاه های اینترنتی جهت ارسال سفارشات خریداران نظیر شرکت پست جمهوری اسلامی ایران – استفاده از سرویس شتاب تحت نظر بانک مرکزی جهت نقل و انتقال هزینه های خریداران گردیده و کاملا تحت نظر مراجع قانونی میباشد.
نماد اعتماد الکترونیک

امکان خرید حضوری 

 
مهیا بودن امکان خرید حضوری کلیه اقلام از دیگر خدمات شاخص گالری شمرون برای اعتماد سازی و ایجاد ارتباط نزدیک با مشتریان میباشد. جهت مشاهده نزدیک کلیه محصولات گالری شمرون  و خرید به صورت حضوری میتوانید طی روزهای شنبه الی پنجشنبه از ساعت ۹:۳۰ صبح الی ۹ شب به آدرس:  تهران, چهار راه فرمانیه, خیابان پاسداران, نبش کوهستان یازدهم – مرکز خرید کوهستان طبقه منفی۱ گالری شمرون مراجعه بفرمایید.
تمامی اقلام موجود در داخل وبسایت در فروشگاه حضوری نیز در دسترس شما میباشند.

امکان پرداخت در محل

 
به جهت اطمینان خاطر و رفاه حال خریداران عزیز امکان پرداخت درب منزل نیز فراهم میباشد. شما میتوانید در سراسر کشور طی ۲۴ساعت شبانه روز سفارشات خود را ثبت نموده و پس از دریافت سفارش وجه آن را پرداخت بفرمایید.
پرداخت در محل
پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته 

 
تیم پشتیبانی فروش و خدمات پس از فروش گالری شمرون با آیدی تلگرام Shemroniha24@ بر روی خط تلفن ۰۹۱۲۰۵۷۵۲۱۲ همیشه پاسخ گوی شما میباشند. درصورتی که هرگونه سوال یا ابهامی داشته و  پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.