گوشواره های محبوب و تاثیر گذار برای تابستان سال ۲۰۱۸

گوشواره های محبوب و تاثیر گذار برای تابستان سال ۲۰۱۸

با آغاز ماه های گرم سال، با حجم زیادی از عکس های سلفی روبرو هستیم. اما یکی از مهمترین نکاتی که در این عکس ها توجه بسیاری از متخصصان و طراحان زیورآلات را به خود جلب کرده است، حضور گوشواره های بزرگی است که با سنگ های قیمتی تزئین شده اند. این گوشواره های بسیار جذاب، این روز ها در میان افراد پیر و جوان بسیار محبوب و پرطرفدار شده اند و در گوشه و کنار خیابان ها می توان رد پای آن ها را به خوبی دید.

گوشواره ها از جمله زیورآلاتی هستند که در دنیای مد امروز، نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. گوشواره های بزرگ و جذاب در میان ستارگان دنیای بالیوود، مانند پرینکا چوپرا و همچنین در میان ستارگان مطرح هالیوود مانند اما واتسون و سلنا گومز بسیار محبوب هستند، به طوری که این ستارگان به ندرت بدون استفاده از چنین گوشواره هایی در فرش های قرمز و مراسم مختلف شرکت می کنند.

ما نیز در اینجا لیستی از برخی از محبوب ترین گوشواره ها در فصل تابستان ۲۰۱۸ را برای شما گردآوری کرده ایم. این لیست با کمک بررسی نظرات متخصصان زیورآلات و جواهر سازان مطرح در سرتاسر دنیا گردآوری شده است. ماامیدوار هستیم که این لیست بتواند به شما در انتخاب بهترین گوشواره ها برای تابستان امسال کمک کند.

گوشواره های چندلیر

یک. گوشواره های چندلیر

گوشواره های چندلیر با طرح های سنتی هندی یکی از زیباترین و محبوب ترین طرح ها در تابستان امسال به شمار می روند که به سبب طراحی خاص خود می توانند برای شرکت در مهمانی ها، انتخاب بسیار مناسبی باشند.

image003

دو.گوشواره های کریستالی و سنگ های نیمه قیمتی

سنگ های درخشان بر روی گوشواره های آویزی می تواند همان تاثیری را بر روی ظاهر شما داشته باشند که به دنبالش هستید. گوشواره های کریستالی و گوشواره هایی که با سنگ های درخشان تزیین شده باشند، می توانند درخشش خاصی را به ظاهر شما بیافزایند و اطرافیان شما را تحت تاثیر قرار دهند.

image005

سه. گوشواره های ریش ریش

گوشواره های ریش ریش یکی از محبوب ترین مدل های گوشواره ها در سال ۲۰۱۸ هستند. در حالی که عده ای گوشواره های ریش ریش کوتاه را ترجیح می دهند، به باور عده ای دیگر انتخاب گوشواره های ریش ریش بلند می تواند انتخابی جسورانه برای داشتن ظاهری فوق العاده جذاب باشد.

چهار. گوشواره های رنگی

زیورآلات رنگی همواره می توانند تاثیر فوق العاده زیادی را برروی ظاهر شما داشته باشند. گوشواره های رنگی می توانند به شما ظاهری زیبا ببخشند، اما باید دقت کنید که آن ها را در کنار سایر زیورآلات، مانند گردنبند های پهن، نپوشید. طبق گزارش های مجله ی مد Vouge گوشواره های رنگی با طرح هایی از پرندگان، از جمله طرح های محبوب در تابستان امسال هستند.

پنج. موتیف هایی با طرح حیوانات

به تازگی گوشواره های جدیدی با طرح موتیف حیوانات به بازار عرضه شده است که نظر بسیاری از طراحان و متخصصان دنیای مد را به خود جلب کرده است. شما می توانید ظاهری متفاوت را با پوشیدن این گوشواره ها تجربه کنید.

 

منبع نوشته:http://t2online.com/lifestyle/a-jewellery-designer-tells-how-statement-earrings-help-selfie-game/cid/19834

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *