گردنبند چوکر چیست؟ آیا چوکر مفهوم بدی دارد؟ راهنمای کامل گردنبند های چوکر

گردنبند چوکر چیست؟ آیا چوکر مفهوم بدی دارد؟ راهنمای کامل گردنبند های چوکر

گردنبند های چوکر از راه رسیدند!

در صنعت مد، همواره انواع متنوعی از زیورالات با طرح های مختلف وجود داشته است. اما بسیاری از مردم برای بازگشت برخی از این مدل ها روزشماری کرده و منتظر بوده اند. خبر خوب این است که گردنبند های چوکر، با شکل های بسیار زیبا تری در مقایسه با گذشته، به پیش ما بازگشته اند. آن ها یکی از پرطرفدار ترین گردنبند ها در سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ بوده اند و قرار است در سال ۲۰۲۳ نیز پر قدرت تر در کنار ما باقی میمانند. امروزه این گردنبند ها را بر گردن بسیاری از افراد مشهور و حتی مردم عادی مانند دختران جوان، می توانیم ببینیم.

اگر شما در مورد گردنبند های چوکر با افرادی که دایم دنیای زیورآلات و اکسسوری را دنبال میکنند صحبت کنید، آن ها خیلی سریع به شما می گویند که این گردنبند ها در خلال سال های ۱۹۹۰ میلادی بسیار محبوب بوده اند.

اگرچه:

گردنبند های چوکر بیش از ۱۰۰ سال قدمت دارند و اگر با دقت بیشتری بررسی کنید، متوجه خواهید شد که در هر دهه به نحوی خود را در شکل پوشش و ظاهر مردم نشان داده اند. با یک بررسی سریع در موزه ی هنر های معاصر بوستون، می توانید ببینید که تاریخ اولین استفاده از گردنبند های چوکر به بازه ی زمانی بین ۱۵۰۰ تا ۲۴۰۰ قبل از میلاد مسیح باز می گردد.

خرید لوازم آرایشی بهداشتی از گالری شمرون با فروشگاه حضوری معتبر در تهران

امکان پرداخت در محل – امکان خرید حضوری – ارسال سراسر کشور

گردنبند چوکر جدید - آیا چوکر مفهوم بدی دارد (3)
گردنبند چوکر مروارید از محصولات گالری شمرون

گردنبند چوکر به چه معنا است ؟

ممکن است این سوال عجیب به نظر برسد، اما یکی از پرسش های متداول مردم این است که معنای گردنبند چوکر چیست؟ و اینکه آیا پوشیدن این گردنبند نماد موضوع و یا مذهب خاصی است؟ در حالی که مدل های جدید گردنبند های چوکر براق تر از پیش هستند و توجهات بسیار زیادی را به خود جلب می کنند، به نظر می رسد که در مورد این نوع از گردنبند ها نظرات مختلف و بحث برانگیزی نیز وجود دارد.

گردنبند چوکر یک گردبند ساده و زیبا است.  آن ها معمولا به گردن چسبیده و در واقع یکی از بهترین زیورآلات برای نشان دادن زیبایی گردن های بلند و کشیده هستند.این گردنبند ها معنایی متفاوت با سایر آویز ها و زیورآلاتی که شما روزانه می پوشید نداشته و در واقع تنها برای زیبا تر کردن ظاهر شما هستند.

چوکر دو رشته ستاره از محصولات گالری شمرون
چوکر دو رشته ستاره از محصولات گالری شمرون

آیا  این معنای بد بودن گردنبند های چوکر است؟

آیا من نباید از گردنبند های چوکر استفاده کنم؟ نه اصلا این طور نیست. در خلال سال های ۱۹۹۰، گردنبند های چوکر در فرش قرمز ها و توسط افراد بسیار تاثیر گذار جامعه پوشیده و استفاده  شده اند، مانند آنچه امروز شاهد آن هستیم. البته در این میان، سایر فرهنگ ها نیز به طور جداگانه از این گردنبند ها استقبال کرده اند.

اگر هنوز برای پوشیدن گردنبند های چوکر مطمئن نیستید، بهتر است به سراغ مقالاتی که لباس ها و زیورآلات عجیب دیگری را پیشنهاد می کنند رفته و گردنبند های چوکر را با آن ها مقایسه کنید. رژلب های قرمز، دامن های کوتاه با نقش های پلنگی، جوراب شلواری های توری، کفش های پاشنه بلند و لباس های چرم! آیا این ها شبیه لباس های معمولی هستند؟ البته شما در انتخاب ظاهر خود آزاد هستید، و می توانید هر روز این لباس ها را به تن کنید، اما در نهایت این انتخاب شماست و کسی اجازه ندارد شما را به خاطر ظاهرتان قضاوت کند.

چه نتیجه ای  می توانیم بگیریم؟ می توانیم نتیجه بگیریم که در نهایت پوشیدن و یا نپوشیدن گردنبند های چوکر به انتخاب و استایل شما بستگی دارد. گردنبند های چوکر، امروزه پرطرفدار هستند و به شکل های بسیار زیبایی در بازار وجود دارند.

چوکر سه رشته قلب از محصولات گالری شمرون
چوکر سه رشته قلب از محصولات گالری شمرون

خرید لوازم آرایشی و محصولات بیوآکوا – ایمیجز – دیرمی بیوتی – آرت اسکین – گلدن رز

جدیدترین محصولات سال ۲۰۲۳ با امکان خرید حضوری و آنلاین – ارسال سراسر کشور – پرداخت در محل

برای خرید لوازم آرایشی اینجا را کلیک کنید. جدید ترین محصولات آرایشی و بهداشتی برند های محبوب کشور در دسترس شما هستند.

حال می توانیم به بخش مهمتر از این گزارش برویم:

نحوه ی درست پوشیدن گردنبند چوکر

در واقع برای پوشیدن گردنبند های چوکر، هیج روش خاص و فرمول منحصر به فردی وجود ندارد. اما توصیه های مناسب و لازمی در خصوص پوشیدن این گردنبند ها وجود دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.اگر یک گردنبند چوکر به صورت مناسب طراحی شده باشد، افراد با هر سن و در هر موقعیتی می توانند از آن ها استفاده کنند. شما می توانید راهنمای ساده ی ما را برای استفاده ی درست از این گردنبند ها دنبال کنید. این متن می تواند هم برای افرادی که به تازگی استفاده از این گردنبند ها را آغاز کرده اند و هم برای افرادی که طرفدار گردنبند های چوکر بوده و می خواهند از آخرین اخبار مربوط به این گردنبند ها در سال ۲۰۲۳ با خبر شوند، مناسب است.

گردنبند چوکر جدید - آیا چوکر مفهوم بدی دارد (3)
گردنبند چوکر لوکس از محصولات گالری شمرون

توصیه اول:استفاده از گوشواره های کوچک به همراه گردنبند چوکر

یکی از بهترین ایده ها این است که از گوشواره های کوچک به همراه گردنبند چوکر استفاده کنید.چرا که گردن شما در امتداد صورت شما قرار دارد و گوشواره های بزرگ ممکن استبا قرار گرفتن در کنار چوکر به شما ظاهری عجیب بدهند.

برای خرید آنلاین انواع گردنبند های چوکر از گالری شمرون و کالکشن گردنبندهای چوکر دیدن بفرمایید.

توصیه دوم:دقت کردن به خط گردن

یکی دیگر از نکات مهم در استفاده از گردنبند های چوکر، این است که این گردنبند ها باید خط گردن شما را بپوشانند. شما می توانید چوکری همرنگ و یا متناسب با رنگ لباس های خود انتخاب کرده و با آن خط گردن خود را بپوشانید. به عنوان مثال می توانید از یک چوکر مخمل سیاه به همراه یک تیشرت مشکی استفاده کنید. در این صورت چوکر به عنوان امتداد لباس شما به نظر خواهد رسید و ظاهر بهتری به شما خواهد داد.

گردنبند چوکر جدید - آیا چوکر مفهوم بدی دارد (3)
گردنبند چوکر لوکس از محصولات گالری شمرون

توصیه سوم: از چند لایه چوکر استفاده کنید.

استفاده از چند لایه چوکر می تواند یکی از بهترین روش ها برای زیبا جلوه دادن لباس شما باشد. در واقع شما می توانید چند گردنبند چوکر باریک را به صورت لایه ای و در کنار هم استفاده کنید.  اگر برای خوشگذرونی در یک بعد از ظهر برنامه ریزی می کنید، بهتر است که در کنار چوکر مشکی رنگ خود از رنگ هایی مانند قرمز و یا زرد استفاده کنید تا به شما ظاهری جذاب ببخشد.

برای داشتن ظاهری عجیب تر می توانید گردنبند چوکر خود را با یک گردنبند بلوتای استفاده کنید. اما گردنبند بلوتای چیست؟ گردنبد بلوتای در واقع نام آن دسته از گردنبند هایی است که هیچ بستی نداشته و شما در واقع آن را با گره در اطراف گردن خود نگاه می دارید. از آنجایی که این گره سبب می شود تا بخشی از گردنبند با مقداری از پارچه خودش تزیین شود، بسیاری آن را با یک آویز اشتباه می گیرند. این گردنبند ها را می توان با گردنبند های چوکر و یا زنجیر های بلند پوشید.  اگر شما برای شرکت در یک مراسم رسمی دعوت شده اید، می توانید گردنبند لاریت خود را برعکس بپوشید چرا که در این صورت قسمت بلند آن در پشت گردن شما قرار می گیرد. ترکیب این دو گردنبند می تواند برای لباس های یقه باز و یا پشت باز انتخاب خوبی باشد.

نمونه گردنبند چوکر طرح گل از محصولات گالری شمرون
نمونه گردنبند چوکر طرح گل از محصولات گالری شمرون

بهترین گردنبند چوکر برای استایل شما

بهترین انتخاب تازه کاران می تواند یک گردنبند چوکر ساده باشد که با دقت انتخاب شده و جلب توجه نکند. اگر می خواهید با نوع کلاسیک این گردنبند آغاز کنید، در آن صورت هیچ چیز با یک چوکر مخمل قابل مقایسه نیست. بهترین قسمت استفاده از گردنبند های چوکر چیست؟ شما می توانید این گردنبند ها را خودتان درست کرده و یا از مغازه ها با قیمت بسیار پایینی خریداری کنید.

اگر هنوز فکر می کنید که این استایل دیگر به روز نیست، بهتر است توصیه های زیر را دنبال کنید:

توصیه اول: استفاده از لایه هایی از زنجیر های ساده

از لایه هایی از زنجیر های ساده استفاده کنید. همچنین می توانید در اینجا، سه لایه از گردنبندهای چوکر را ببینید که با هم استفاده شده اند. هر کدام گردنبند ها دارای قفل مجزا بوده و هر کدام دارای آویز متفاوت میباشند. هر کدام که سلیقه خودتان باشد میتوانید استفاده کنید.

توصیه ی دوم: از گردنبند های پارچه ای گلدار چوکر استفاده کنید.

اگر از طرفداران گردنبند های چوکر باشید، بسیار محتمل است که تا به اینجا از زنجیر های ساده و یا مخمل استفاده کرده باشید. ما به شما چوکر های Forever21 را پیشنهاد می دهیم. تلفیق فلزات با پارچه های گلدار، می تواند چوکر شما را منحصر به فرد کند.

روند تغییرات گردنبند های چوکر

گذشت زمان بر روی شکل و نحوه ی استفاده از گردنبند های چوکر بسیار تاثیر گذار بوده است.شما می توانید گزارشی از تغییرات این گردنبند ها، از سال های ۱۹۹۰ تا به امروز را در پایین بخوانید. ما هر آنچه را که باید در خصوص تغییرات این گردنبند ها بدانید را برایتان گردآوری کرده ایم.

دهه ی ۹۰ میلادی، روز های خوب قدیمی،  تتو و چوکر های مخمل گوتیک

چوکر های یکی از گردنبند های مورد علاقه ی مردم در فصل تابستان بودند. ضخامت این گردنبند ها در این زمان، معمولا بین ۱ تا ۲ سانتی متر بوده و برای لباس های معمولی و روزانه بسیار عالی بوده اند. همچنین آن ها بهترین انتخاب برای داشتن ظاهری مناسب در طول مهمانی های تابستانی و جشن های مختلف بودند. تمام تصویری که ما از این دوران در ذهن داریم، گردنبند های چوکر گوتیک و تتو است. شما می توانید چوکر های مخملی در رنگ های مختلف را انتخاب کنید و یا اینکه از چوکر های پهن تر برای مهمانی های شبانه استفاده کنید. تتو کردن شکل یک گردنبند چوکر بر روی گردنتان، می تواند به ظاهر روزانه ی شما جذابیت ببخشد و در طول تعطیلات اخر هفته نیز می تواند شما را خاص و متمایز کند.

خرید پیرسینگ گوش و بینی ضد حساسیت استیل

گردنبند چوکر طرح گل گوچی Gucci از محصولات گالری شمرون
گردنبند چوکر طرح گل گوچی Gucci از محصولات گالری شمرون

چوکر روبان

زمانی که از گردنبند های چوکر در دهه نود میلادی صحبت می کنیم، باید به روبان ها نیز اشاره کنیم. آن ها بسیار ظریف، زنانه و  در واقع یادآور بالِرین هایی که چوکر ها را معروف کرده اند، هستند. روبان ها از آن دسته از چوکر هایی هستند که شما خود نیز در خانه می توانید درست کنید.این روبان ها می توانند پهن و درواقع تقلیدی از گردنبند های مخمل باشد.

چوکرهای پهن

در بعضی از مواقع بهتر است که از زیورآلات بزرگتری استفاده کنید. همچنین افرادی وجود دارند که دوست دارند جواهرات آن ها بزرگ باشد و به راحتی جلب توجه کند. در این صورت زنجیر های پهن می توانند بهترین انتخاب چوکر برای این افراد باشند.

گردنبند چوکر با آویز زنجیر و کریستال اتریش از محصولات گالری شمرون
گردنبند چوکر با آویز زنجیر و کریستال اتریش از محصولات گالری شمرون

کریستال ها

کریستال ها در واقع قدم بزرگی هستند که چوکر ها در سال ۲۰۲۳ خواهند برداشت.این روز ها گردنبند های چوکر به طور معمول در طول روز پوشیده می شوند، اما از آنجایی که در دنیای مد و فشن امروز جواهرات و زیورآلات حرف اول را در ظاهر ما می زنند، چوکر ها به دنبال راهی هستند که در مهمانی های شبانه ما نیز ظاهر شوند.

به دنیای چوکر های مزین شده به کریستال و سنگ های قیمتی خوش آمدید. در واقع استفاده از کریستال ها و حتی الماس ها  می توانند به چوکر ها ظاهری زیبا و جذاب ببخشند. شما می توانید این چوکر زیبا و جذاب خود را به همراه لباس شب پوشیده و در مهمانی ها بدرخشید.

با خواندن این متن، شما هرآنچه را که باید در خصوص گردنبند های چوکر بدانید، فرا گرفته اید. علاوه بر آن می دانید که در سال ۲۰۲۳، چوکر ها به یکی از پرطرفدار ترین گردنبند ها تبدیل خواهند شد.بنابراین دلیلی برای نپذیرفتن این گردنبند ها وجود ندارد. این گردنبند های جذاب، همواره راه خود را به دنیای مد باز می کنند، بنابراین شاید بهتر باشد این بار برای انتخاب گردنبند خود دقت بیشتری کرده و یک چوکر را انتخاب کنید.

photo_2017-12-12_20-32-05

 گردنبندهای چوکر را از کجا خریداری کنید؟

شما میتوانید از سراسر ایران به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت و درب منزل تحویل گرفته و وجه را پس از دریافت پرداخت بفرمایید. در صورتی که ساکن تهران هستید میتوانید با مراجعه به فروشگاه حضوری گالری شمرون به آدرس: تهران – پاسداران، میدان هروی، خیابان موسوی, بعد از خیابان مکران, مرکز خرید مایسا – رمپ ۱ شماره  R39 مراجعه بفرمایید. همچنین میتوانید از طریق تلگرام با آیدی @Shemroniha24 بر روی خط ۰۹۱۲۰۵۷۵۲۱۲ در تماس باشید و سفارش خود را در ۲۴ ساعت شبانه روز ثبت نمایید. همچنین کلیه اقلام زیورآلات و لوازم جانبی / لوازم آرایشی بهداشتی / پوشاک /کیف و …. گالری شمرون در کانال گالری زیورآلات شمرون قابل دسترس میباشد. آدرس کانال ما @Shemroniha_shop

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نمایید :