معرفی مدل جدیدی از کیف های کلاچ برند Simon Miller

معرفی مدل جدیدی از کیف های کلاچ برند Simon Miller

شاید عجیب به نظر برسد اما با کمی دقت متوجه خواهید شد که کیسه های کاغذی غذا، یکی از رایج ترین وسایلی هستند که در دست بسیاری از افراد در گوشه و کنار خیابان ها، به ویژه در شهرهای شلوغ، به چشم می خورند. شاید آن ها معمولی و پیش پا افتاده باشند، اما توانسته اند نظر طراح معروف، سیمون میلر را به خود جلب کنند. و به ایده ای بکر برای کلکسیون جدیدی از کیف های کلاچ این طراح خوش ذوق تبدیل شوند.

معرفی مدل جدیدی از کیف های کلاچ: کیف هایی "لانچ باکس"

سیمون میلر Simon Miller، در ابتدا کار خود را در ایالات متحده ی آمریکا و در حدود ده سال پیش آغاز کرد. او تا سال ۲۰۱۴  وارد حیطه ی مد و لوازم جانبی زنانه نشد و بیشتر تمرکز خود را بر روی طراحی شلوارهای جین مردانه معطوف کرد. با پیشرفت در دنیای مد زنانه و ارائه مدل هایی بسیار جذاب و قابل توجه، سیمون میلر توانست به یک نام معتبر در این صنعت تبدیل شود. حال کلکسیون جدید و شیکی ازکیف های کلاچ که اخیرا توسط این طراح معروف به بازار عرضه شده است، نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است.

معرفی مدل جدیدی از کیف های کلاچ: کیف هایی "لانچ باکس"

کیف های کلاچ طراحی شده توسط میلر، تحت عنوان “لانچ باکس” در اندازه های مختلف و با رنگ های مشکی، زرد، نارنجی و آبی به بازار عرضه شده اند تا بتوانند جوابگوی تمام سلیقه ها باشند. این کیف های کلاچ جدید از جنس چرم هستند و بخش های داخلی آن ها به وسیله ی یک قفل مغناطیسی محافظت می شود. کلکسیون “لانچ باکس” که با الهام از کیسه های کاغذی قهوه ای غذا طراحی و ساخته شده اند، در حال حاضر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند و در بسیاری از فروشگاه ها در سرتاسر دنیا، از جمله محصولات بسیار پرتقاضا می باشند.

درصورتی که مایل هستید از کیف های کلاچ بیشتر بدانید پیشنهاد میکنیم مقاله های “کیف های شب و کلاچ ۲۰۱۸: به این کیف ها نمی توانید “نه” بگویید! ”  و “چرا باید کیف های کلاچ را انتخاب کنیم؟ کیف کلاچ چیست؟”  را حتما مطالعه کنید.

معرفی مدل جدیدی از کیف های کلاچ: کیف هایی "لانچ باکس"معرفی مدل جدیدی از کیف های کلاچ: کیف هایی "لانچ باکس"معرفی مدل جدیدی از کیف های کلاچ: کیف هایی "لانچ باکس"

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *