کیف های مرواریدی، جدید ترین مدل از کیف های دستی برای تابستان

کیف های مرواریدی، جدید ترین مدل از کیف های دستی برای تابستان

کیف های مرواریدی، جدید ترین مدل از کیف های دستی هستند که این روزها بسیار مورد توجه ستارگان سینما و دوستداران دنیای مد قرار گرفته اند. این کیف ها بسیار جذاب هستند و می توانند ظاهری متناسب با فصل تابستان را به شما هدیه دهند. طراحان و منتقدان بسیار مطرح دنیای مد، مانند سوزان الکساندرا، معتقد هستند که انتخاب و خرید این کیف ها در تابستان امسال می تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد.

کیف های مرواریدی، جدید ترین مدل از کیف های دستی برای تابستان

بدون شک کیف های مرواریدی می توانند تاثیر بسیار مثبتی را بر روی ظاهر شما در تابستان امسال داشته باشند. بسیاری از مدل ها و ستارگان مطرح دنیا، مانند جی جی حدید و جین داماس، از طرح های جدید کیف های مرواریدی سوزان الکساندرا استقبال کرده اند و با پوشیدن آن ها نقش به سزایی را در موفقیت این مدل جدید از کیف ها بازی کرده اند.

59181

در سال ۲۰۱۳، سوزان الکساندرا خط تولید لوازم جانبی مد و فشن خود را تاسیس کرد. این طراح مطرح توجه خاصی به رنگ های شاد و همچنین طرح هایی شاد و جذاب داشت. حال محصول جدید این طراح یعنی کیف های مرواریدی، به طور کامل در این خط تولید طراحی و در آتلیه ی زیبای او در منهتن نیویورک ساخته شده اند. او معتقد است که در طراحی این کیف ها از عوامل بسیار مختلف و متنوعی، مانند اب نبات ها و یا موسیقی هیپ هاپ در دهه نود میلادی، الهام گرفته است.

کیف های مرواریدی، جدید ترین مدل از کیف های دستی برای تابستان

البته سوزان الکساندرا تنها طراحی نیست که کیف های مرواریدی را به دنیای مد معرفی کرده است. برند انگلیسیShrimpsنیز اخیرا با معرفی طرح های جذابی از کیف های مرواریدی به این بازار رقابتی وارد شده است.

کیف های مرواریدی، جدید ترین مدل از کیف های دستی در تابستان 2018

منبع نوشته:https://en.vogue.fr/fashion/fashion-inspiration/story/summer-bags-shrimps-susan-alexandra-gigi-hadid-jeanne-damas-camille-charriere/3213#texte-6

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *