گذری از کودکی به بزرگسالی با کلکسیون “رنگ ها و طرح ها” از برند AMBUSH

گذری از کودکی به بزرگسالی با کلکسیون “رنگ ها و طرح ها” از برند AMBUSH

برند AMBUSH کلکسیون جدید زیورآلات و لوازم جانبی خود، تحت عنوان “رنگ ها و طرح ها” را برای بهار و تابستان ۲۰۱۸ به بازار عرضه کرده است. این برند، زیورآلات موجود در این کلکسیون را با الهام از فیلم کلاسیک و بسیار معروف دهه ۸۰ میلادی، تحت عنوان “صبحانه در کلاب” طراحی کرده و ساخته است.

کودکی-بزرگسالی--کلکسیون-برند-AMBUSH

در کنار طرح هایی که از این فیلم الهام گرفته شده اند، این برند در خصوص استفاده از فلزات در ساخت کلکسیون جدید خود نیز وسواس بسیار زیادی به خرج داده است. بسیاری از طراحان این مجموعه ی جذاب و جدید معتقد هستند که استفاده از طلا و نقره در زیورآلات نشان دهنده ی گذر از دوره ی شاد و کودکانه ی زندگی به بزرگسالی است. استفاده از مس در طراحی بسیاری از زیورآلات این مجموعه، به باور طراحان برند AMBUSH،  می تواند بیانگر نقطه ی گذار میان این دو دوره از زندگی باشد. شما می توانید  آویز های طراحی شده از ستاره ها، حلقه های مسی و دستبند های زیبایی که با طرح های کودکانه و با کمک مس طراحی شده اند را در این مجموعه ببینید.

کودکی-بزرگسالی--کلکسیون-برند-AMBUSH

در مقابل، این مجموعه شامل زیورآلات کلاسیکی نیز می باشد که با کمک کریستال های رنگی تزئین شده اند و می توانند به خوبی حال و هوای دوران نوجوانی را به شما منتقل کنند. این مجموعه ی خلاقانه و منحصر به فرد توانسته است نظر بسیاری از متخصصان را به خود جلب کند.

کودکی-بزرگسالی--کلکسیون-برند-AMBUSH

کودکی-بزرگسالی--کلکسیون-برند-AMBUSH کودکی-بزرگسالی--کلکسیون-برند-AMBUSH کودکی-بزرگسالی--کلکسیون-برند-AMBUSH

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *