معرفی کلکسیون جدید زیورآلات برند بولگاری: کلکسیون لوکس و خاص سینماگیا

معرفی کلکسیون جدید زیورآلات برند بولگاری کلکسیون لوکس و خاص سینماگیا

معرفی کلکسیون جدید زیورآلات برند بولگاری: کلکسیون لوکس و خاص سینماگیا   کمتر کسی در دنیا وجود دارد که برند بولگاری را نشناسد. بسیاری معتقد هستند که موفقیت و شهرت این برند ایتالیایی به واسطه ی خلق آثاری جسورانه، مبتکرانه و بسیار گران قیمت است که می تواند توجه بسیاری از دوست داران زیورآلات در دنیای مد را به راحتی به خود جلب کند. برند بولگاری با معرفی کلکسیون هایی بسیار خاص و گران قیمت که از یک خط فکری، داستانی جذاب و یا استایل خاص تبعیت می کنند، توانسته است طرفداران خود در سرتاسر دنیا را با یکدیگر متحد کرده و حس خاص بودن را به آن ها القا کند. کلکسیون های برند بولگاری نامی خاص دارند که نشان دهنده ی خلاقیت، منبع الهام و همچنین خط فکری طراحان آن است؛ به عبارت دیگر هر کلکسیون دارای یک فرهنگ است. در سال گذشته این برند با معرفی کلکسیون سرنتی پیتی توانست سر و صدای زیادی را به راه بیاندازد. حال در سال ۲۰۱۹ طراحان خوش ذوق با معرفی کلکسیون جدید زیورآلات برند بولگاری تحت عنوان سینماگیا یا Cinemagia توانسته اند بار دیگر خبرساز شوند. این کلکسیون جدید با الهام از دنیای پر زرق فیلم سازان در دهه ی ۵۰ میلادی طراحی و ساخته شده است و تمرکز اصلی آن بر روی استودیوی فیلم سازی ایتالیایی Cinecitta است.    

معرفی کلکسیون جدید زیورآلات برند بولگاری کلکسیون لوکس و خاص سینماگیا (1)
گردنبند زیبای از کلکسیون جدید زیورآلات برند بولگاری، سینماگیا

  زمانی که شما به داخل یک سینما قدم می گذارید، در واقع وارد یک دنیای جادویی می شوید که هر چیزی در آن امکان پذیر است.این دنیای جادویی می تواند هر ناممکنی را برای شما ممکن کند و یا امکان سفر به دورترین و عجیب ترین مناطق را برای شما فراهم آورد. در واقع سینما قلمروی تمام فانتزی ها است. کلکسیون جدید زیورآلات برند بولگاری، تحت عنوان سینماگیا، نیز در واقع هدف مشابهی را دنبال کرده و تلاش دارد تا ناممکن ها را برای شما ممکن سازد. برند BVLGARI با معرفی سه کلکسیون جذاب، خاص و بسیار گران قیمت طی سال های ۲۰۱۷ (کلکسیون زیورآلات فستا)، ۲۰۱۸ (کلکسیون زیورآلات Wild pop) و حال با معرفی کلکسیون زیورآلات سینماگیا نه تنها توانسته است طرفداران خود را راضی نگه دارد، بلکه توانسته است موفقیت خود را در صنعت طراحی و تولید زیورآلات گران قیمت تضمین کرده و موقعیت خود را به خوبی تثبیت کند. ما در این مقاله به بررسی دقیق تر کلکسیون سینماگیا و نقش سینما در طراحی و تولید آن خواهیم پرداخت.

معرفی کلکسیون جدید زیورآلات برند بولگاری کلکسیون لوکس و خاص سینماگیا (1)
انگشتری خاص از کلکسیون جدید زیورآلات برند بولگاری، سینماگیا

  کلکسیون جدید زیورآلات برند بولگاری نماد گران قیمتی از عشق به سینما به طور کلی برند BVLGARI نامی آشنا در میان بازیگران و افراد مطرح دنیای هالیوود است. فیلم های ساخته شده، سفارشات خاص بازیگران و همچنین بسیاری از مراسم مهم و بزرگ دنیای هالیوود، مانند اسکار، همواره برای طراحان این برند الهام بخش بوده اند، به گونه ای که می توان رد پای برند بولگاری را در جای جای این دنیای پر زرق و برق پیدا کرد. از سویی دیگر، بسیاری از بازیگران هالیوود همکاری نزدیکی را با این برند انجام داده اند. به عنوان مثال الیزابت تیلور، یکی از معروف ترین مشتریان این برند است که بار ها با زیورآلات گران قیمت این برند بر روی فرش قرمز دیده شده و در واقع به یک نماد مشهور برای این برند تبدیل شده است. پس از او، بازیگرانی همچون آدری هیپورن، شارون استون، نیکول کیدمن و سایر بازیگران نیز با برند BVLGARI همکاری های نزدیکی را داشته اند. برند بولگاری همچنین اسپانسر بسیاری از مراسم و فستیوال های بزرگ دنیای هالیوود نیز می باشد.  

خرید انواع گوشواره های زنانه طرح بولگاری در گالری شمرون

معرفی کلکسیون جدید زیورآلات برند بولگاری کلکسیون لوکس و خاص سینماگیا (1)
گردنبند زیبایی از سنگ های قیمتی رنگی از کلکسیون جدید زیورآلات برند بولگاری، سینماگیا

  کلکسیون خیره کننده ی Cinemagia از برند بولگاری کلکسیون جدید زیورآلات برند بولگاری شامل بیش از ۱۵۰ طرح متفاوت و جذاب است و هسته ی اصلی این کلکسیون گردنبندها و آویزهای زیبا و خاص آن است. گردنبند اکشن (حرکت) یکی از زیباترین و خاص ترین اعضای این کلکسیون است که از جنس زیرکونیوم بسیار مقاوم ساخته شده است. استفاده از زیرکونیوم در ساخت زیورآلات رایج نیست و به همین سبب است که گردنبند اکشن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. گردنبند اکشن حاصل ۸۰۰ ساعت کار دست است که توسط یک طلاساز بر روی این قطعه ی باشکوه انجام شده است. در ساخت این گردنبند از تکنیک سلولوید استفاده شده است که انعطاف پذیری قابل توجهی را به بدنه ی این گردنبند هدیه داده است. این تکنیک برای اولین بار در سال ۱۸۸۵ معرفی شده است. در ساختمان این گردنبند همچنین الماس های پاوی ۳۲ قیراطی به کار برده شده اند. برند BVLGARI یکی از طرفداران پروپاقرص سنگ های قیمتی رنگی، به ویژه زمرد است. گردنبند شهر زمرد در کلکسیون سینماگیا، نمونه ی جذابی از استفاده ی هنرمندانه از زمرد های رنگی است. این گردنبند در مرکز خود شامل یک زمرد سبز رنگ ۲۱ قیراطی است. بسیاری معتقد هستند که گردنبند شهر زمرد با الهام از فیلم جادوگر شهر oz ساخته شده است.  

معرفی کلکسیون جدید زیورآلات برند بولگاری کلکسیون لوکس و خاص سینماگیا (1)
گردنبند خیانت زمرد در کلکسیون جدید زیورآلات برند بولگاری، سینماگیا

یکی دیگر از اعضای زیبای کلکسیون سینماگیا، گردنبند خیانت زمرد است که از یک زمرد هشت ضلعی سبز رنگ ۲۴ قیراطی تشکیل شده است. ترکیب طلای سفید، الماس و زمرد سبز رنگ زیبایی این گردنبند را دوچندان کرده است. الماس آبی در کلکسیون جدید زیورآلات برند BVLGARI کلکسیون سینماگیا در حال حاضر تکمیل نشده است و طراحان برند BVLGARI در تلاش هستند تا با معرفی طرح های جدید در آینده ی نزدیک این کلکسیون را تکمیل کنند و آن را برای علاقه مندان به خرید زیورآلات تبدیل به یک کالکشن بسیار خاص کنند. یکی از برنامه های کوتاه مدت این برند، استفاده از الماسی بسیار خاص و نادر تحت عنوان الماس فارنس آبی است. این برند در سال گذشته توانسته است در یک حراجی الماس آبی فارنس را خریداری کند و تا به امروز در خصوص طرح های احتمالی برای این الماس سکوت اختیار کرده است. الماس فارنس آبی یک سنگ قیمتی سلطنتی است که قدمتی ۳۰۰ ساله دارد. حضور این الماس در کلکسیون Cinemagia می تواند تمام توجهات را به سمت این کلکسیون جلب کند. اخیرا برند BVLGARI اعلام کرده است که قرار است در آینده ی نزدیک یک تاج و گردنبند زیبا را با کمک الماس فارنس آبی و به عنوان اعضای جدیدی از کلکسیون سینماگیا به بازار عرضه کند. انتخاب تاج و گردنبند در کنار این سنگ سلطنتی انتخابی بسیار هوشمندانه از سوی طراحان برند بولگاری بوده است.

معرفی کلکسیون جدید زیورآلات برند بولگاری کلکسیون لوکس و خاص سینماگیا (1)
گردنبند اکشن از کلکسیون جدید زیورآلات برند بولگاری، سینماگیا

جدید ترین طرح های لوکس طرح بولگاری در گالری شمرون

از سویی دیگر، برند بولگاری تا به امروز از رنگ های آبی-بنفش در طراحی زیورآلات خود استفاده نکرده است و به همین جهت است که ورود این دو عضو جدید در کلکسیون جدیدی زیورآلات برند بولگاری، نقطه ی عطفی در فعالیت های این برند خواهد بود. بسیاری از طراحان مطرح در سرتاسر دنیا منتظر معرفی اعضای جدید کلکسیون سینماگیا هستند تا فصل جدیدی از فعالیت های برند BVLGARI را جشن بگیرند.  

معرفی کلکسیون جدید زیورآلات برند بولگاری کلکسیون لوکس و خاص سینماگیا (1)
الماس آبی نقطه ی عطفی در طراحی زیورآلات توسط برند بولگاری

  کلکسیون Cinemagia به عنوان یکی از موفق ترین کلکسیون های برند BVLGARI در سال ۲۰۱۹ شناخته می شود و طراحان این برند ایتالیایی توانسته اند به واسطه ی استفاده از سنگ های قیمتی و قدیمی و معرفی طرح هایی جذاب برگرفته از دنیای سینما بار دیگر تبحر خود را در صنعت طراحی زیورالات به رخ بکشند. در کلکسیون سینماگیا هر نا ممکنی، امکان پذیر است و طرح های خلاقانه و سنگ های قیمتی رنگی که با وسواس و دقت بسیار زیاد در کنار یکدیگر قرار گرفته اند، می توانند موفقیت این کلکسیون را تضمین کنند. این کلکسیون در حال تکمیل است و احتمال آن می رود که در ماه های آینده ورود هر کدام از اعضا و نمونه کارهای جدید به کلکسیون سینماگیا خبرساز شود. اگر شما نیز از علاقه مندان به کارهای این برند هستید، پیشنهاد می کنیم اخبار این برند را تا پایان سال ۲۰۱۹ دنبال کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نمایید :