معرفی کلکسیون جدید برند Pandora: پاندورا می تواند تابستان شما را تکمیل کند!

معرفی کلکسیون جدید برند Pandora: پاندورا می تواند تابستان شما را تکمیل کند!
اعتبار عکس برای https://us.pandora.net/

زیورآلات می توانند ارزش معنوی بسیار زیادی برای ما داشته باشند. بسیاری از آن ها می توانند سمبلی از یک دوره ی مهم و خاص از زندگی ما باشند، برخی دیگر از این زیورآلات می توانند هدیه و یا یادگاری از شخصی عزیز در گذشته باشند و یا حتی می توانند نشان دهنده ی پیوند احساسی میان ما و فرد دیگری باشند. در این میان زیورآلاتی نیز هستند که ما تنها به خاطر جذابیت و زیبایی خاصشان از آن ها استفاده می کنیم. به عنوان مثال، زیورآلات برند Pandora از جمله زیورآلات جذاب و خاصی هستند که به سختی می توان از آن ها چشم پوشی کرد.

کلکسیون جدید برند Pandora: مجموعه ای که می تواند تابستان شما را تکمیل کند!

بسیاری از ما برند Pandora را به خاطر دستبند های جذاب و خاصش به خوبی می شناسیم. این برند، با ارائه ی دستبند هایی ساده و مهره هایی جذاب، این امکان را برای طرفداران خود فراهم می آورد که دستبند مورد علاقه ی خود را بتوانند طراحی کنند و بدین شکل، ارتباطی نزدیک با زیورآلات خود برقرار کنند.ارائه ی ایده ی ساخت دستبند های شخصی توسط برند پاندورا بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و سبب موفقیت این برند شده است. حال برای تابستان سال ۲۰۱۸، برند پاندورا از مجموعه ی جدیدی از مهره ها و دستبند های خود رونمایی کرده است. یکی از ویژگی های بسیار بارز این مجموعه ی جدید، جزئیات بسیار هماهنگ و جذابی است که در ساخت زیورآلات این کلکسیون از برند پاندورا وجود دارد. به باور طراحان این مجموعه، شما می توانید با استفاده از زیورآلات این کلکسیون، حس شادابی و زیبایی را به ظاهر خود هدیه کنید.

کلکسیون جدید برند Pandora: مجموعه ای که می تواند تابستان شما را تکمیل کند!

مجموعه ی جدید از برند Pandora: زیورآلاتی شخصی و جذاب

مجموعه ی جدید تابستانی برند Pandora متشکل از مهره هایی است که اکثرا از نقره ی استرلینگ ساخته شده اند. اغلب این مهره ها کار دست هستند و طراحان با دقت و ظرافت بسیار زیادی، به طراحی و ساخت جزئیات بر روی این مهره ها پرداخته اند.

کلکسیون جدید برند Pandora: مجموعه ای که می تواند تابستان شما را تکمیل کند!

طراحان مجموعه ی جدید تابستانی Pandora با ارائه ی این مجموعه توانسته اند توازن بسیار مناسبی میان شادی و راحتی را در زیورآلات خود ارائه دهند. منتقدین بسیاری معتقد هستند که طراحان برند Pandora در انجام این امر موفق بوده اند. زیورآلات جدید مجموعه ی Pandora را می توانید برای شرکت در مهمانی های رسمی، دورهمی های دوستانه، در محیط کار و یا حتی در یک آخر هفته ی بسیار عادی و معمولی استفاده کنید. طرح های شیک و پرجنب و جوش این زیورآلات می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای روزهای گرم تابستان باشند و انتخاب آن ها می توانند ظاهری زیبا و جذاب را به شما هدیه کند.

کلکسیون جدید برند Pandora: مجموعه ای که می تواند تابستان شما را تکمیل کند!

اما یکی از مهمترین دلایل موفقیت مجموعه ی جدید پاندورا ، گوشواره های بزرگ و جذاب ریش ریشی است که در این مجموعه قرار گرفته اند. این گوشواره ها ی بزرگ با کمک سنگ های بزرگ فیروزه تزئین شده اند و توانسته اند نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کنند. حرکت این گوشواره ها بر روی گوش ها بسیار جذاب است و می تواند زیبایی ظاهر شما را دوچندان کند. ترکیب این گوشواره ها با لباس های تابستانی می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای شرکت در مهمانی ها و دورهمی های دوستانه در بعدازظهر های طولانی تابستان باشد.

کلکسیون جدید برند Pandora: مجموعه ای که می تواند تابستان شما را تکمیل کند!

مهره هایی که برند Pandora برای تزئین دستبند ها و زیورآلات شخصی ارائه می کند، مانند آنچه در مجموعه ی جدید تابستانی خود ارائه کرده است، یکی از پارمتر های مهم موفقیت این برند در بازار رقابتی این روزها است. در ادامه چند راه حل جذاب و مفید برای استفاده بهتر از مهره های فیروزه ای و نقره ای جدیدی که در کلکسیون تابستانی برند Pandora قرار دارند را ارائه خواهیم کرد. این ایده ها می توانند به شما در استفاده صحیح از زیورآلات موجود در کلکسیون جدید این برند کمک کنند:

 

کلکسیون جدید برند Pandora: مجموعه ای که می تواند تابستان شما را تکمیل کند!

استفاده از گردنبند های لایه لایه در کنار مجموعه ی تابستانی برند پاندورا

در دنیای مد و در خصوص استفاده از زیورآلات اصلی وجود دارد که می گوید: زیورآلات هرچقدر بزرگ تر، عجیب تر و یا شلوغ تر باشند، تاثیر بیشتری بر روی ظاهر شما خواهند داشت. یک راه ساده اما بسیار تاثیرگذار در این زمینه می تواند استفاده از گردنبند های چند لایه باشد. داشتن چنین گردنبند هایی با کمک کلکسیون جدید برند Pandora کار دشواری نیست. کافی است شما از گردنبند های چرمی و یا معمولی چوکر استفاده کنید و آن ها را با کمک مهره های برند Pandora تزئین کنید. استفاده از چند گردنبند چوکر و یا گردنبند های معمولی در کنار هم و به صورت لایه لایه می تواند به جذابیت ظاهر شما بیافزاید. شما می توانید در این راه، طرح هایی ساده و خلوت را انتخاب کنید و گردنبند های خود را تنها با یک یا دو مهره تزیین کنید. شما همچنین می توانید گردنبند های خود را بسیار شلوغ و عجیب تزئین کنید و ظاهری جذاب و تاثیرگذار را برای شرکت در یک مهمانی انتخاب کنید. فراموش نکنید که تاثیر گردنبند های چرم چوکر در کنار یک ژاکت چرم بسیار زیاد خواهد بود.

استفاده از رشته ها و آویز های رنگی در کنار مجموعه ی جدید Pandora

یک گردنبند رنگی و یا زیورآلات لوکس می توانند به خوبی سبب ارتقای ظاهر شما شوند. برای داشتن ظاهری تاثیرگذار شما می توانید رشته ها و یا آویز های رنگی را انتخاب کنید و با کمک مهره های کلکسیون جدید برند Pandora آن ها را تزئین کنید. رنگ هایی مانند رنگ فیروزه ای می توانند انتخاب بسیار مناسبی برای تابستان امسال باشند. این زیورآلات با هر لباسی، مانند پیراهن های رسمی و یا شلوار جین به خوبی مطابقت دارند و شما می توانید با انتخاب صحیح دستبند خود و مهره هایی برای تزئین آن ها، با ظاهری جذاب و رنگارنگ در دور همی های دوستانه ظاهر شوید.

کلکسیون جدید برند Pandora: مجموعه ای که می تواند تابستان شما را تکمیل کند!

استفاده از گوشواره های میخی به عنوان عنصری مکمل در کنار زیورآلاتی طراحی شده با کمک مهره های Pandora:

انتخاب گوشواره های میخی در کنار زیورآلاتی که با کمک مجموعه ی جدید برند پاندورا طراحی شده باشند، می تواند ظاهری کامل به شما ببخشد. گوشواره های میخی با هر طرح و رنگی می تواند سبب ارتقای ظاهر شما شوند. گوشواره های میخی ای که توسط برند Pandora ارائه شده اند، مانند پاندورا استرلینگو یا پاندورا رز، می توانند در این زمینه از جمله بهترین انتخاب ها باشند، چرا که با مهره های ارائه شده در کلکسیون جدید و تابستانی این برند به خوبی مطابقت دارند.

کلکسیون جدید برند Pandora: مجموعه ای که می تواند تابستان شما را تکمیل کند!

استفاده از دستبند های چرم در کنار مجموعه ی جدید Pandora:

دستبند های چرم همواره محبوب بوده اند، اما در تابستان امسال دستبند های چرم چند لایه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. تزئین این دستبند ها با کمک مهره های مجموعه ی جدید پاندورا یک ابتکار جالب و منحصر به فرد برای تابستان امسال است که به طور قطع نظر بسیاری از افراد را می تواند به خود جلب کند. تزئین این دستبند ها با کمک سنگ های فیروزه، مهره هایی از جنس نقره و یا سنگ های رنگی می تواند جوابگوی سلیقه ی افراد با استایل های مختلف باشند.

بروز ترین های بازار های بین المللی توسط گالری شمرون پیش از دیگران در دسترس شما میباشد. شما میتوانید بروز ترین طرح های زیورآلات و لوازم جانبی را در میان تنوع بینظیری از انواع مدل های شیک و بروز گالری شمرون به سلیقه خود انتخاب و سفارش خود را از سراسر کشور ثبت کرده و طی مدت کوتاهی زیور مورد علاقه خود را درب منزل دریافت و هزینه اش را در محل پرداخت بفرمایید. اگر ساکن تهران هستید میتوانید با مراجعه به آدرس گالری شمرون واقع در تهران- چهار راه فرمانیه, خ پاسداران، نبش کوهستان۱۱ -مرکز خرید کوهستان طبقه -۱ کلیه اقلام را از نزدیک مشاهده بفرمایید. آدرس کانال تلگرام زیورآلات گالری شمرون : @Shemroniha_Shop میباشد. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و سوال با ما در تماس باشید. پشتیبانی فروش و خدمات پس از فروش گالری شمرون با آیدی @Shemroniha24 بر روی خط ۰۹۱۲۰۵۷۵۲۱۲ در تلگرام در دسترس شما میباشد.

منبع نوشته:http://www.becharming.com/blog/pandora-bracelets-work/

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *