معرفی جدیدترین کلکسیون زیورآلات گران قیمت برند Chanel: زیورآلات شیر نشان Chanel

معرفی جدیدترین کلکسیون زیورآلات گران قیمت برند Chanel: زیورآلات شیر نشان Chanel

گابریل شانل، که با نام کوکو شانل نیز معروف است، طراح مطرح فرانسوی و بنیان گذار برند جهانی و بسیار معروف Chanel میباشد. کوکو شانل علاقه ی بسیار زیادی به حیوان شیر داشت، تا جایی که در آپارتمان او در نیویورک شیری از جنس برنز که پنجه های خود را به آرامی بر روی یک توپ قرار داده است، جهت تزئین قرار گرفته بود. علاقه ی بسیار زیاد گابریل شانل به شیر سبب شده است تا بسیاری از زیورآلات و کلکسیون های ارائه شده توسط برند Chanel از شمایل شیر تاثیر پذیرفته باشند و بدون شک بسیاری از طرح های محبوب این برند نیز موفقیت خود را به استفاده از نماد شیر در طرح هایشان مدیون هستند.

معرفی جدیدترین کلکسیون زیورآلات گران قیمت برند Channel: زیورآلات شیر نشان Channel

کلکسیون جدید برند Chanel چه ویژگی هایی دارد؟

به تازگی و برای پاییز و زمستان ۲۰۱۸، برند شنل کلکسیون جدیدی از زیورآلات گران قیمت خود را به عموم معرفی کرده است که از مجسمه ی شیرو گوی معروف موجود در آپارتمان کوکو شانل برای طراحی بسیاری از قطعات آن الهام گرفته شده است. این کلکسیون جدید که تمامی اعضای آن با استفاده از طلا و کریستال های گران قیمت ساخته شده اند، به باور بسیاری از منتقدان و متخصصان دنیای مد، ستاره ای درخشان در میان تمام کلکسیون هایی است که تا به امروز برند Chanel اقدام به تولید آن ها کرده است.

معرفی جدیدترین کلکسیون زیورآلات گران قیمت برند Channel: زیورآلات شیر نشان Channel

این اولین باری نیست که خانه مد برند Chanel از این شیر بزرگ برای طراحی و ساخت کلکسیون های خود الهام گرفته است. در سال ۲۰۱۳، برند Chanel برای اولین بار کلکسیون زیورآلات گران قیمتی را تحت عنوان Le Signe Du Lion به عموم معرفی کرد.  زیورآلات موجود در این کلکسیون به گونه ای طراحی شده بودند که تاکید بیشتری را بر روی خصوصیات روحی شیر و شجاعت و عظمت آن داشته باشند. نماد صورت شیر نیز همچنین به تنهایی و جهت تاکید بیشتر در برخی از زیورآلات ارائه شده در این کلکسیون و در کنار ستاره ها و موتیف های بیزانس قرار گرفته بود.

امسال اما برند Chanel تصمیم گرفته است تا برای ارائه ی کلکسیون جدید زیورآلات گران قیمت خود از قدرت و شجاعت این حیوان استفاده کند. این رویکرد، خط فکری ای بوده است که طراحان برند شنل برای طراحی و ارائه ی کلکسیون Mademoiselle Channel  بر روی آن تاکید داشته اند. با دقت بیشتری بر روی کلکسیون ارائه شده، به خوبی متوجه خواهید شد که خصوصیات مورد علاقه ی کوکو شانل، در کنار صورت شیر در تمامی جزئیات طراحی و ساخت زیورآلات این کلکسیون وجود دارد و با هنرمندی تمام به تصویر کشیده شده است.

معرفی جدیدترین کلکسیون زیورآلات گران قیمت برند Channel: زیورآلات شیر نشان Channel

تمامی زیورآلات گرانقیمت ارائه شده در کلکسیون جدید شنل یه شکل شیر طراحی شده اند و این اصل در زیورآلات یک تکه، مانند گردنبند ها و دستبند ها و همچنین زیورآلات دو تکه مانند گوشواره ها به شکلی متقارن رعایت شده است.. گوشواره ها، گردنبند ها و دستبند های ارائه شده در این کلکسیون، با شمایلی از شیر، به خوبی یادآور مد رایج در دهه هشتاد میلادی هستند. گردنبند های چانکی، زنجیر های کلفت، گردنبند های کوکتل بزرگ و گردنبند های سینه گستر که تماما با الماس های زیبا و رنگ های گرمی هم چون زرد، نارنجی و قهوه ای طراحی شده اند، به خوبی می توانند هر بیننده ای را شیفته ی خود کنند و جواب گوی سلیقه ی مشکل پسندان باشند.بسیاری از متخصصان و منتقدان دنیای مد نیز معتقد هستند که استفاده از چنین رنگ های گرمی برای کلکسیون پاییزه و زمستانه ی Chanel در سال ۲۰۱۸ انتخابی هوشمندانه از سوی طراحان این کلکسیون بوده است.

شیر محبوب کوکو شانل، در این کلکسیون به شکل زیبا و هنرمندانه ای خودنمایی می کند. فرقی نمی کند که شما این شیر را در حالی که بر روی یک گل سینه نشسته است و یا در حالی که در صفحه ساعت توسط اعداد و ارقام احاطه شده است و یک محافظ نارنجی رنگ ۲۹٫۶۵ قیراطی از جنس توپاز از آن محافظت می کند، ببینید؛ شیر محبوب کوکو شانل، بازیگر اصلی کلکسیون جدید زیورآلات گرانقیمت برند شنل می باشد. این شیر در حالی که با توپ خود که از جنس الماس است بازی می کند، می تواند بر روی گل سینه، دستبند و یا حتی کمربند شما بنشیند. این شیر همچنین می تواند در جایی در انتهای زنجیری طلا بنشیند و در حالی که سرگرم بازی با توپ خود است به دور گردن و یا مچ دستان شما بپیچد. طراحان زیورآلات معتقد هستند با جایگذاری مناسب این شیر و طراحی های زیبا و حرفه ای خانه مد Chanel تمامی زیورآلات موجود در این کلکسیون دارای روح هستند و می توانند به خوبی با بیننده ارتباط برقرار کنند.

معرفی جدیدترین کلکسیون زیورآلات گران قیمت برند Channel: زیورآلات شیر نشان Channel

در گوشه ی دیگری از این کلکسیون، شما شیر محبوب کوکو شانل را می بینید که در میان رشته مروارید های مجلل ژاپنی و یا زنجیر هایی از طلای زرد و یا سفید نشسته است. یاقوت های کبود و یا سنگ های شعله ور بریلی نیز در این کلکسیون و در کنار شیر دوست داشتنی Chanel به زیبایی خودنمایی می کنند و می توانند هر بیننده ای را در کمترین زمان ممکن مجذوب خود کنند.با اندکی دقت در این کلکسیون متوجه خواهید شد که سنگ های به کار رفته شده جهت تزئین زیورآلات این   کلکسیون جدید برند Chanel گرانقیمت نیستند. به بیان دیگر، در بسیاری از کلکسیون های زیورآلات گرانقیمت ارائه شده توسط برند های مختلف، استفاده از چنین سنگ هایی معمول نیست، اما باید به این نکته اشاره کنیم که برند Chanel و طراحانش هیچ گاه از کنار گذاشتن سنگ های چهارگانه ی گرانقیمت و محبوب (الماس، یاقوت، یاقوت کبود و زمرد) که در تزئین زیورآلات گران قیمت بسیار رایج نیز هستند، نترسیده اند و در واقع اعتقاد دارند که طرفداران زیورآلات گران قیمت Chanel به روح غالب طراحی در این کلکسیون های بسیار بیشتر از جنس و ارزش ذاتی مواد سازنده ی آن ها اهمیت می دهند. با این حال این بدان معنا نیست که هیچ کدام از این سنگ ها در طراحی و ساخت زیورآلات این کلکسیون جدید و گرانقیمت از Chanel مورد استفاده قرار نگرفته اند.در یکی از زیباترین گردنبند های ارائه شده توسط این برند، شیر به عنوان نماد اصلی این برند و همچنین نماد محبوب کوکو شانل بر روی الماسی زرد رنگ و فانتزی به ارزش ۳۰ قیراط نشسته است. نام این گردنبند زیبا، گردنبند افسانه ای است و یکی از محبوب ترین و گران قیمت ترین طرح های ارائه شده در کلکسیون جدید برند Chanel می باشد.

برند شنل با معرفی این کلکسیون جدید از زیورآلات گران قیمت خود توانسته است بار دیگر نظر بسیاری از طراحان، طرفداران، منتقدان و دوستداران دنیای مد را به خود جلب کند و پیش بینی می شود که این کلکسیون جدید بتواند موفقیت های چشمگیر بسیار زیادی را در پاییز و زمستان ۲۰۱۸ کسب کند. جذابیت شیر Chanel می تواند بار دیگر دل بسیاری از طرفداران این برند محبوب را تسخیر کند.

 

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *