چگونه زیورآلات گرانبهای خود را به درستی بپوشیم!

چگونه زیورآلات گرانبهای خود را به درستی بپوشیم!

زیورآلات همواره یکی از مهمترین بخش های ظاهر ما را تشکیل داده اند. آن ها می توانند در مورد شخصیت ما و علایق ما حرف های زیادی بزنند.  بسیاری از متخصصان در دنیای مد معتقد هستند که داشتن ظاهری کامل بدون استفاده از زیورآلات امری غیر ممکن است.  دنیای زیورآلات بسیار متنوع است و شما می توانید زیورآلاتی با جنس و طرح های مختلف را با قیمت های متفاوتی در بازار پیدا کنید.

در این میان زیورآلات گرانقیمت از اهمیت بالایی برخوردار هستند. زیورآلاتی که با استفاده از سنگ های قیمتی، مانند الماس ها و یا مروارید ها ساخته شده اند، از جمله پرطرفدار ترین و پرکاربرد تری زیورآلات هستند که استفاده از آن ها در هر زمانی و در هر شرایطی می تواند انتخاب هوشمندانه ای باشد. شما می توانید از زیورآلات گران قیمت خود در مهمانی های بسیار رسمی و یا در طول یک روز عادی بپوشید و استفاده کنید و به زیبایی بدرخشید.

از زیورآلات گران قیمت خود چگونه استفاده کنیم؟

در جعبه ی جواهرات هر زنی، بدون شک زیورآلات گران بهایی وجود دارد که با استفاده از سنگ های قیمتی، مانند مروارید ها و یا یاقوت ها، تزئین شده اند. این دسته از زیورآلات همواره می توانند ظاهر ما را برای شرکت در یک مهمانی و یا در طول یک روز عادی کامل کنند و به آن زیبایی خاصی ببخشند. اما باید به این نکته توجه کنیم که، مانند بسیاری از زیورآلات و لباس ها در دنیای مد، استفاده از زیورآلات گران قیمت نیز قاعده ی خاص خود را دارد و در استفاده از آن ها باید به نکات مهمی توجه کنیم. عدم استفاده صحیح از چنین زیورآلاتی، مانند پوشیدن تعداد زیادی از آن ها در کنار هم و یا استفاده از زیورآلاتی که در تناسب با لباس شما و موقعیتی که در آن شرکت می کنید نیستند، می تواند بر روی زیبایی آن ها تاثیر بگذارد. باید توجه کنیم که، حتی اگر زیباترین و گران قیمت ترین گردنبند ها و گوشواره ها را انتخاب کنیم، عدم استفاده ی مناسب از آن ها می تواند آن ها را به طور مستقیم تحت تاثیر قرار بدهد و از زیبایی آن ها بکاهد. به همین منظور ما چند پیشنهاد جالب را برای استفاده از چنین زیورآلاتی برای شما در نظر گرفته ایم. امیدواریم این متن به شما کمک کند تا با استفاده ی صحیح از زیورالات گرانقیمت خود، احساس فوق العاده خوبی را بدست آورید و به زیبایی بدرخشید.

استفاده از زیورآلات مرواریدی

زیورآلات مرواریدی از جمله زیورآلات بسیار پرطرفدار در دنیای مد هستند که برای سال های متوالی مورد توجه اعضای خانواده ی سلطنتی و ستارگان سینما قرار داشتند. زیورآلات مرواریدی می توانند زیبایی خاصی را به ظاهر شما ببخشند و استفاده ی صحیح از آن ها، به ویژه گردنبند های مرواریدی، بسیار پر اهمیت است. آن ها به تنهایی می توانند توجه زیادی را به سمت خود جلب کنند و برای آنکه بتوان از زیبایی تاثیرگذار آن ها در ظاهر خود استفاده کنیم، باید از پوشیدن لباس هایی که دارای جزئیات زیاد هستند، خودداری کنیم.به عنوان مثال، آدری هیپورن، بازیگر معروف آمریکایی، در یکی از فیلم های خود از  یک گردنبند مروارید در کنار یک لباس بسیار شیک و ساده مشکی استفاده کرده است. استفاده از گردنبند های پهن که با مروارید های بسیار کوچک ساخته شده اند، در کنار لباس های ساده و یا بلوز های یقه اسکی می تواند انتخاب بسیار هوشمندانه ای باشد. برای استفاده از مروارید ها در کنار استایل روزمره ی خود، می توانید از گوشواره ها و دستبند های مرواریدی ساده نیز استفاده کنید.

انگشتر های درخشان برای مهمانی ها

اگر می خواهید ظاهر یکنواخت و خسته کننده ی خود را تغییر دهید و با تیپی بسیار جذاب در مهمانی ها بدرخشید، ما حلقه های الماس نشان را به شما توصیه می کنیم. حلقه هایی که با استفاده از الماس ها و یا سنگ های بسیار بزرگ تزئین شده اند، این روز ها بسیار مورد توجه منتقدان و طراحان دنیای مد قرار گرفته اند. در کنار انگشتر هایی با سنگ های قیمتی بزرگ، انگشترهای متصل به هم که در واقع برای دو انگشت طراحی شده اند و با الماس های بزرگ و کوچک تزئیین شده اند نیز، از جمله مدل های بسیار جذاب و پرطرفدار در دنیای مد هستند. در میان سنگ های قیمتی، انگشتر هایی با زمرد و یاقوت بسیار پرطرفدار هستند، اما بسیاری از طراحان مد معتقدند که استفاده از زیورآلاتی با یاقوت کبود، در کنار هر لباسی  مناسب است و می تواند جذابیت خاصی را به ظاهر شما ببخشد.

انگشترهای کوکتل برای مهمانی ها

مدت زمان زیادی نیست که انگشترهای کوکتل به دنیای مد وارد شده اند و توانسته اند طرفداران بسیار زیادی را برای خود بدست آورند. برای آنکه در مهمانی های شبانه به خوبی بدرخشید، انگشتر های کوکتل می توانند یکی از بهترین انتخاب ها برای شما باشند. انگشتر های کوکتل به تنهایی زرق و برق بسیار زیادی دارند و تزئین آن ها با سنگ های قیمتی، مانند یاقوت، می تواند مجموعه ای بسیار خاص و جذاب را برای شما به وجود آورد. شما می توانید انگشتر های کوکتل خود را به همراه دستبند هایی از جنس الماس و گوشواره های میخی بزرگ استفاده کنید. همچنین استفاده از گردنبند های چوکر، که به وسیله ی یاقوت تزئین شده اند، نیز می تواند انتخاب بسیار مناسبی در کنار انگشتر های کوکتل با سنگ یاقوت برای شرکت در مهمانی ها باشد.

در فصل بهار لباس هایی با رنگ های روشن، مانند بنفش روشن و یا زرد، بسیار محبوب خواهند شد. این رنگ ها، که بسیاری از آن ها تحت عنوان رنگ های پاستیلی یاد می کنند، می توانند در کنار انگتشر های کوکتل که با سنگ های قیمتی، مانند یاقوت و یا یاقوت کبود، تزئین شده اند، مجموعه ی جذابی را به وجود آورند و به شما کمک کنند تا به زیبایی بدرخشید.

یک روز عادی در کنار زیورآلات الماس نشان

بسیاری از افراد معتقد هستند که استفاده از زیورآلات گرانقیمت در طول یک روز عادی انتخاب مناسبی نیستند و استفاده از آن ها را تنها باید به مهمانی ها و مناسبت های خاص موکول کرد. در طول روز، و برای داشتن یک استایل راحت و معمولی، باید از زیورآلاتی استفاده کنیم که پر زرق و برق نباشند، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید از زیورالات الماس نشان خود استفاده کنید. یک گردنبند بلند با طرح زنجیر به همراه یک الماس بزرگ، می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای استایل معمولی و روزمره ی شما باشد. همچنین شما می توانید از این گردنبند برای شرکت در مهمانی ها و دورهمی هایی که خیلی رسمی نیستند، قرار های کاری و یا برای رفتن به سرکار نیز استفاده کنید. همچنین استفاده از دستبند ها و یا آویز هایی از جنس الماس نیز می توانند از جمله انتخاب های ایده آل برای یک قرار دوستانه با عزیزان خود و یا برای شرکت در یک مهمانی شام غیر رسمی باشند. لباس های یک سره، که این روز ها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند، در کنار یک گردنبند از جنس الماس می تواند مجموعه ی بسیار زیبایی را به وجود آورد. این استایل در میان بازیگران و ستارگان سینما بسیار محبوب است و بسیاری از متخصصان دنیای مد معتقد هستند که این مجموعه به یکی از پرطرفدار ترین استایل ها در فصل های گرم سال تبدیل خواهد شد.

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *