نکات مهم در خرید گردنبند چشم نظر استیل با کیفیت و ارزان قیمت

گردنبند چشم نظر

آشنایی با زیورآلات چشم نظر و نکات مهم هنگام خرید آن ها

در میان طرح ها و نماد های بسیار متنوعی که این روزها برای ساخت زیورآلات مورد استفاده قرار می گیرند، نماد چشم زخم محبوبیت بسیار زیادی دارد. این نماد یکی از محبوب ترین انتخاب ها در میان مردمان مدیترانه و خاورمیانه است. بسیاری شیفته زیبایی این نماد و ترکیب آن با فلزات براق می شوند. این در حالی است که عده ای دیگر با هدف دور کردن انرژی های منفی، از گردنبند چشم نظر استیل یا طلا استفاده می کنند. در این مقاله، علت محبوبیت زیورآلات چشم نظر را بررسی خواهیم کرد.

چرا زیورآلات چشم نظر تا حد محبوب هستند؟

چشم نظر یا چشم زخم، پیش از آنکه نمادی در دنیای زیورآلات باشد، یک باور است. ریشه این باور به اساطیر یونان باز می گردد. یونانیان قدیم معتقد بودند هرکسی که یک گردنبند چشم نظر زنانه را به گردن داشته باشد، از شر انرژی های منفی حسودان به دور خواهد بود. قدیمیان معتقد بودند اگر کسی از روی کینه به شما نگاه کند، این نماد چشم زخم می‌تواند توجه وی را به خود جلب کند. بدین ترتیب، شخص مورد نظر حواسش پرت شده و شما محافظت می شوید. بدین ترتیب، شما از شر طلسم و انرژی های منفی به دور خواهید بود. این باور در طول زمان حفظ شد و استفاده از چشم زخم به یکی از نماد های جدایی ناپذیر در دنیای زیورآلات تبدیل شد.

زیورآلات چشم نظر و محبوبیت آن ها
زیورآلات چشم نظر و محبوبیت آن ها بین مردم

ترکیب فلزات درخشان و رنگ گیرای چشم زخم، زیورآلات زیبا و چشم نوازی را به وجود می آورد. به عنوان مثال، به گردنبند چشم زخم استیل که در تصویر زیر نشان داده ایم، دقت کنید. این آویز از جنس استیل است و با استفاده از رنگ طلایی، روکش شده است. چشم زخم به کار برده شده در این آویز، رنگ آبی گیرایی دارد که کنتراست جذابی را با رنگ طلایی و سفید ایجاد کرده است. تزئینات این آویز نیز به گونه ای دقیق طراحی شده اند تا شکل یک چشم را به راحتی تداعی کنند. استفاده از این آویز چه با هدف دوری از انرژی های بد و چه صرفا از روی علاقه، می تواند انتخاب جذابی برای استایل شما باشد.

زیورآلات استیل چشم نظر
آویز طرح چشم زخم

خرید گردنبند چشم نظر استیل، هدیه ای جذاب

استیل یکی از آلیاژ های بسیار محبوب و کاربردی در ساخت زیورآلات ارزان قیمت محسوب می شود. این آلیاژ طول عمر بالایی دارد و در برابر رطوبت، مواد شیمیایی و ضربه بسیار مقاوم است. به همین دلیل، استیل در اکسسوری ها و زیورآلات روزانه به شکل گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما نیز دوست دارید مانند خود را از انرژی های منفی حفظ کنید، ترکیب چشم نظر با زیورآلات استیل می تواند ایده مناسبی برایتان باشد. یک آویز ساده، با طرح هندسی مینیمال که مزین به علامت چشم زخم باشد، انتخابی ایده آل برای استایل های مختلف محسوب می شود. نمونه ای از این طرح های مدرن و مینیمال را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

زیورآلات چشم نظر، گردنبند چشم نظر استیل
آویز طرح چشم زخم

دنیای زیورآلات با نماد ها و پیام های پنهان، عجین شده است. اگر دوست دارید با کمک زیورآلات حضور یک عشق جاودان را به استایل تان اضافه کنید، گردنبند چشم نظر استیل انتخاب ایده آلی است. شما می توانید از گردنبند هایی استفاده کنید که نماد عشق و محافظت را با یکدیگر ترکیب کرده اند. به عنوان مثال، آویزی که در تصویر زیر ارائه شده است را در نظر بگیرید. بدنه این آویز یک قلب ظریف و زیبا است که با کمک نماد چشم زخم، تزیین شده است. پیام اصلی این آویز این است که شما عشقی بسیار با ارزش در زندگی خود داری. این آویز نشان می دهد که شما می خواهید از عشق خود در برابر ناملایمات، حسادت ها و انرژی های منفی محافظت کنید. این آویز می تواند هدیه بسیار مناسبی برای عشق زندگی شما باشد.

زیورآلات چشم نظر و محبوبیت آنها بین مردم
آویز طرح چشم نظر

نماد خمسه در طراحی زیورآلات

یکی دیگر از نماد های محبوب در طراحی زیورآلات چشم نظر، خمسه یا پنجه است. خمسه نمادی کهن است و ریشه آن به کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا باز می گردد. در طول قرن های متمادی، مردم این نماد را به عنوان طلسمی در برابر چشم زخم می دانستند. آن ها برای محافظت از خود از این نماد در ظاهر خود استفاده می کردند. امروزه از این نماد، در طراحی و ساخت زیورآلات استیل استفاده می شود.

نیم ست استیل چشم زخمی که در تصویر زیر مشاهده می کنید، نمونه ای با طراحی ساده، مینیمال اما جذاب است. در ساخت این نیم ست از نماد خمسه استفاده شده است. این نیم ست حاوی یک جفت گوشواره میخی و یک آویز ظریف است. بدنه اصلی آویز نماد خمسه است که در مرکز آن، یک کریستال آبی رنگ شفاف خودنمایی می کند. نگین های مشابهی نیز در طراحی گوشواره ها در نظر گرفته شده اند. شما می توانید از گردنبند چشم نظر دخترانه این نیم ست به تنهایی و در کنار استایل های مختلف نیز استفاده کنید.

نیم ست استیل چشم زخم، نماد خمسه در زیورآلات
نیم ست استیل چشم زخم

نماد خمسه و گوشواره های چشم زخم

نماد خمسه به شکل گسترده ای در طراحی گوشواره های ظریف و مینیمال مورد توجه است.  در تصویر زیر نمونه ای از این نماد را مشاهده می کنید که در گوشواره های استیل دخترانه استفاده شده اند. خمسه در این گوشواره ها رنگ سرمه ای چشم نوازی دارد که با نگین آبی در مرکز دست، هارمونی خارق العاده ای را ایجاد کرده اند. این گوشواره ها و شفافیت نگین آن ها بدون شک توجه بسیار زیادی را به خود جلب می کند. این همان چیزی است که برای دور کردن انرژی های بد، بدشانسی و طلسم ها بدان نیاز دارید.

نماد خمسه و گوشواره های چشم زخم
گوشواره طرح چشم زخم

چرا نماد چشم زخم و خمسه آبی رنگ است؟

یکی از مهم ترین ویژگی های زیورآلات مزین به چشم شیطان، رنگ آبی آنها است. این رنگ به قدری گیراست که به راحتی جلب توجه می کند. در عین حال، آبی با سطح صیقلی نقره، طلا و استیل، کنتراست جذابی را ایجاد می کند.  نمونه ای از این اثر را در تصویر زیر مشاهده می کنیم. این جفت گوشواره استیل که با استفاده از نماد خمسه ساخته شده اند، به واسطه رنگ آبی و درخشش استیل به راحتی جلب توجه می کنند. یونانیان باستان بر این باور بودند که رنگ آبی می تواند انرژی های منفی را جذب کند. به همین دلیل، چشم زخم ها، خمسه ها و نماد های مشابه را با رنگ های آبی می ساختند. امروزه اما از چشم زخم و خمسه بیشتر با هدف تزئین و ساخت زیورآلات استفاده می‌شود. رنگ های متنوعی از چشم زخم ها به بازار عرضه شده اند. با این حال شکل شناخته شده، پر طرفدار و به باور بسیاری تاثیر گذار این نماد ها، دارای رنگ آبی است.

نماد چشم زخم و خمسه آبی رنگ
گوشواره طرح چشم زخم

یک گردنبند چشم زخم استیل می تواند المانی جذاب در ظاهر شما باشد و توجه ها را به خود جلب کند. این گردنبند می تواند آغاز کننده صحبت ها و گفتگوهای هیجان انگیزی باشد. همچنین یک جفت گوشواره یا گردنبند چشم زخم استیل، می تواند هدیه ای اقتصادی اما بسیار پرمعنا برای عزیز زندگیتان باشد. بنابراین سرمایه گذاری بر روی یک یا چند قطعه زیورالات مزین به این نماد، انتخابی هوشمندانه در دنیای مد محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نمایید :