نکات مهمی که در زمان خرید دستبند مردانه باید بدانید!

نکاتی که به خرید دستبند مردانه مناسب کمک می کنند

دستبند مردانه جلوه ای از پیچیدگی، جذابیت و زیبایی بی عیب و نقصی در ظاهر یک مرد به شمار می آید و می تواند المان هایی نظیر زیبایی های کلاسیک و همچنین وزن علایق و سلیقه شخصی در استایل را بالا ببرد. استفاده از زیورآلات و اکسسوری های مردانه از دیرباز در دنیای مد مرسوم بوده است و هیچگاه اهمیت و جایگاه خود را از دست نداده است. همیشه یک موقعیت، یک جلسه کاری و یا یک رویداد بسیار مهم اما مناسب برای پوشیدن اکسسوری ها و استفاده از دستبند های مردانه وجود دارد و در نتیجه، داشتن آن ها در جعبه اکسسوری ها و زیورآلات مردانه، می تواند یک سرمایه گذاری با ارزش و سنجیده باشد.

دستبند مردانه

دستبندهای مردانه مدل های متنوعی دارد و بنا بر ویژگی ها و خصوصیات ظاهری، می توان از آن در موقعیت های مختلف استفاده کرد. با این حال، انتخاب دستبند های مردانه ایده آل ممکن است کمی گیج کننده باشد. ما در این مقاله قصد داریم تا در خصوص خرید دستبند مردانه در موقعیت ها و استایل های مختلف، نکاتی را بررسی کنیم.

دستبند مردانه چرم از گالری شمرون
دستبند مردانه چرم از گالری شمرون

چرا خرید دستبند مردانه؟

در حقیقت استفاده از دستبند های مردانه و یا خرید آن هیچ الزامی ندارد. درست مانند استفاده از بهترین و خوشبو ترین ادکلن ها و یا انتخاب لباسهای با کیفیت و مطابق با مد روز که هیچ اجباری برای هیچ کدام از آنها نیست. آنچه تفاوت ایجاد می کند، انتخاب ما و استاندارد های شخصی ما برای داشتن یک ظاهر آراسته و جذاب است. استفاده از زیورآلات مردانه، مانند یک دستبند مردانه چرم و یا استیل، می تواند کیفیت ظاهر شما را ارتقا بخشد. دستبند ها به اطرافیان شما اجازه می دهند تا استایل و شخصیت شما را بهتر دیده و درک کنند. در کنار زیورآلات مردانه مناسب، دیگر حتی شلوار جین و یا تی شرتی که انتخاب کرده اید، یک ایده معمولی نخواهند بود و شما به راحتی در میان گروه بزرگی از افراد، به شخصیتی برجسته و ماندگار تبدیل خواهید شد.

دستبند مردانه استیل از گالری شمرون
دستبند مردانه استیل از گالری شمرون

دستبند های مردانه مناسب، شروع کننده یک مکالمه دوستانه و جذاب هستند. کسی که دستبند چرمی را بر دستان شما ببیند، ناخودآگاه می تواند از شما در خصوص دلیل انتخاب این دستبند و علاقه شما به سفر و یا تجربه های هیجان انگیز سوالاتی بپرسد. همچنین درخشش جذاب دستبند استیل شما می تواند در دیگران این احساس را ایجاد کند که با فردی حرفه ای و مسئول صحبت می کنند.

قوانین عملی و کاربردی برای استفاده از دستبند مردانه

بهتر است از کدام مچ برای پوشیدن دستبند استفاده کرد؟

بهتر است دستبند های مردانه را در مچ مقابل ساعت استفاده کنید. این کار چند فایده دارد. اول آنکه با جدا کردن زیور از ساعت، از احتمال بروز هرگونه اصطکاک میان آن دو جلوگیری می کنید و در نتیجه سطح ساعت و دستبند را از آسیب های فیزیکی مصون نگه می دارید. دوما این تفکیک می تواند به حفظ توازن در ظاهر شما کمک کند و از سنگین تر کردن وزنه بصری در یک سمت خاص از بدن شما جلوگیری کند. اگر معمولا از ساعت های مچی استفاده نمی کنید، می توانید دستبند را بر روی مچ دست غالب خود استفاده کنید. شما می توانید از دستبند های نازک چرمی و پارچه ای در کنار ساعت استفاده کنید اما مراقب باشید پهنای دستبند ها زیاد نباشد.

 می توانید از دستبند های نازک چرمی در کنار ساعت مچی استفاده کنید
می توانید از دستبند های نازک چرمی در کنار ساعت مچی استفاده کنید

نمونه دستبندهای مردانه گالری شمرون:

استفاده همزمان از چند دستبند برای آقایان مجاز است؟

یک قانون کلی وجود دارد:هیچ کس نباید قبل از دیدن خود شما، متوجه زیورآلات تان شود. به بیان دیگر، هیچ گاه نباید در استفاده از زیورآلات تا جایی زیاده روی شود که تمامی استایل و ظاهر شما را تحت تاثیر قرار دهد. با این حال، تعیین دقیق تعداد دستبند ها و یا انگشترهایی که مردان می توانند در ظاهر خود استفاده کنند با سلیقه افراد ارتباط مستقیم دارد. این انتخاب همچنین در نوع پوشش و محلی که قرار است از دستبند ها در آن استفاده شود، رابطه مستقیم دارد.

تعیین دقیق تعداد دستبند ها و یا انگشترهایی که مردان می توانند در ظاهر خود استفاده کنند با سلیقه افراد ارتباط مستقیم دارد
تعیین دقیق تعداد دستبند ها و یا انگشترهایی که مردان می توانند در ظاهر خود استفاده کنند با سلیقه افراد ارتباط مستقیم دارد

شما می توانید راحتی، علاقه، محل استفاده و همچنین قانون طلایی گفته شده در بالا را ملاک قرار داده و تعداد نهایی دستبند ها را خود تعیین کنید. شما می توانید برای شروع از یک یا دو دستبند استفاده کنید و در صورت تمایل، به مرور زمان این تعداد را افزایش دهید. اگر طرفدار استفاده از چندین دستبند به طور همزمان هستید، توصیه می کنیم از کنتراست های چشم نواز استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید از ترکیب دستبند های مردانه استیل و چرم یا ترکیب استیل با دستبندهای مهره ای شروع کنید.

چه دستبندهایی را می توان در کنار ساعت های مچی استفاده کرد؟

برای پاسخ به این پرسش هیچ قانون خاصی وجود ندارد. آنچه به استایل شما غنا می بخشد، رعایت کنتراست در جنس و ظاهر ساعت مچی و دستبند های انتخابی است. با این حال بهتر است که پهنای زیور انتخابی شما بیشتر از پهنای ساعتتان نباشد. به عنوان مثال، استفاده از دستبند های مردانه ظریف تر در کنار ساعت های مچی بزرگ که جلب توجه می کنند، انتخاب شایسته ای است. شما می توانید از دستبند های چرمی نیز در این راستا کمک بگیرید.

دستبند چرمی مردانه طرح لنگر از گالری شمرون
دستبند چرمی مردانه طرح لنگر از گالری شمرون

چگونه سایز مناسب دستبند های مردانه را پیدا کنیم؟

 دستبند های مردانه معمولا طولی میان ۱۹ تا ۲۲ سانتی متر دارند و معمول ترین اندازه برای آن ها ۲۰ سانتی متر است و باید در سایز درست خریداری شوند، چرا که راحتی در استفاده از زیورآلات اصلی بسیار مهم به هنگام خرید آن ها است. شما می توانید با اندازه گرفتن دور مچ خود و تطبیق آن با جدول های اندازه گیری که معمولا سایت های فروش زیورآلات مردانه ارائه می دهند، دستبند مناسب سایز مچ خود را تهیه کنید.

دستبند مردانه چند رشته از گالری شمرون
دستبند مردانه چند رشته از گالری شمرون

فراموش نکنید که زیورآلات سنگین تر و فلزی، مانند دستبند مردانه لوکس استیل، بهتر است به طول کامل بر روی مچ دست قرار بگیرد و آزادی کمتری داشته باشد. در مقابل، دستبند های چرمی و یا بافت بهتر است با آزادی بیشتری بر روی مچ دست حرکت کنند. اگر مچ دست شما بزرگ است، توصیه می کنیم سبک هایی انتخاب کنید که مانند کراوات بسته می شوند. دستبند های چرمی می توانند انتخاب مناسبی در این راستا باشند.

در موقعیت های مختلف از چه دستبندی استفاده کنیم؟

دستبند مردانه چرم:

دستبند های مردانه چرم برای استایل های مختلف و موقعیت های متفاوت کاربرد دارند. این دسته از زیورها می توانند از چرم طبیعی و یا مصنوعی ساخته شوند، اما ظرافت و براقی سطح آن ها می تواند چشم ها را به خود خیره کند. استفاده از دستبند چرم در کنار سایر فلزات، یکی از ترکیب های مسحور کننده ای است که بدون شک توجه بسیار زیادی را به خود جلب می کند. استفاده از دستبند های چرم ترکیبی همچنین ایده بسیاری خوبی برای تکمیل استایل شما در یک قرار ملاقات عاشقانه هستند. شما می توانید از اکسسوری های چرم در محل کار، در یک دورهمی دوستانه، پیک نیک و یا سفر نیز بهره مند شوید.

دستبند مردانه استیل:

شیک بودن در محل کار یکی از استاندارد های مهم در دنیای مدرن است و این امر با توجه به زیورآلات و اکسسوری ها امکان پذیر می باشد. شما می توانید از یک دستبند لوکس استیل در کنار ساعت های زیبا و چشمگیر خود، برای ساخت یک استایل حرفه ای و منحصر به فرد استفاده کنید. فراموش نکنید که فلزاتی با سطوح براق می توانند به راحتی ظاهری حرفه ای را به شما هدیه کنند و در عین حال، شما را به فردی خاص و شیک در محل کار تبدیل کنند. دستبند های استیل می توانند جایگزین بسیار خوبی برای آن دسته از افرادی باشند که به استفاده از ساعت های مچی چندان عادت ندارند.

دستبند مردانه استیل
دستبند مردانه استیل

دنیای زیورآلات بسیار متنوع است و خوشبختانه افراد با سلیقه ها و نیاز های مختلف، می توانند به راحتی و در کمترین زمان زیور محبوب خود را پیدا کنند. با توجه به افزایش محبوبیت زیورآلات مردانه در دنیای مد و به ویژه در سال ۲۰۲۱، خرید دستبندهای مردانه، می تواند یک سرمایه گذاری سنجیده باشد و شما در کمترین زمان، می تواند اثر آن را در ظاهر و پوشش خود به خوبی مشاهده کنید.

منابع: https://medium.com
https://www.realmenrealstyle.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نمایید :