نمایش مد برند Dolce & Gabbana با حضور مونیکا بلوچی خبرساز شد!

نمایش مد برند Dolce & Gabbana با حضور مونیکا بلوچی خبرساز شد!

 

حضور بازیگر معروف، مونیکا بلوچی در نمایش مد برند Dolce & Gabbana بسیار خبرساز شده است. به نظر می رسد طراحان این برند پرآوازه اعتقادی به دنبال کردن قوانین سخت دنیای مد، مبنی بر انتخاب مدل هایی با سنی کمتر از ۳۰ سال، ندارند.  در نمایش اخیر لباس های مردانه برند محبوب ایتالیایی Dolce & Gabbana برای بهار و تابستان سال آینده، مدل های بسیار حرفه ای با سال ها سابقه، برای ارائه ی مجموعه ی جدید این برند حاضر شدند. در این میان حضور نائومی ۴۸ ساله و مونیکا بلوچی ۵۳ ساله بیش از سایر مدل ها خبر ساز شد. این اولین حضور مونیکا بلوچی در یک نمایش مد پس از سال ۱۹۹۲ بوده است.

برند دولچه گابانا در این نمایش مد از شلوارهایی پهن که یادآور حس و حال سواحل دلپذیر در تابستان می باشند، رونمایی کرده است. جورجیو آرمانی از این مجموعه ی جدید استقبال کرده است و معتقد است که این مجموعه ی جدید برند Dolce & Gabbana بسیار جذاب و مورد پسند افراد زیادی خواهد بود.

سورپرایز های برند Dolce & Gabbana در این نمایش به اینجا ختم نشد و حضور مادربزرگ هایی با موهای خاکستری که به زیبایی لباس های خود را به نمایش در می آوردند، از دیگر بخش های خبرساز این نمایش بوده است.

 

نمایش مد برند Dolce & Gabbana با حضور مونیکا بلوچی خبرساز شد!

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *