معرفی گوشواره های جدید از برند Ce’line

معرفی گوشواره های جدید از برند Ce’line

طراح معروف برند Celine، فیبی فیلو، توانسته است در بخش های بسیار متفاوتی از مد، مانند کفش ها، لباس های رسمی و کیف های دستی، آثار بسیار تاثیرگذار و موفقی را ارائه دهد. حال این طراح موفق با بهره گیری از تمامی استعداد، مهارت و تجربه های گذشته ی خود تصمیم گرفته است به دنیای زیورآلات وارد شود و شانس خود را در این زمینه نیز امتحان کند.

گوشواره های جدید از برند Ce’line

بسیاری از ما برند Celine را به خاطر گوشواره های بزرگ آن، که با طرح های متنوعی از مروارید ها در بازار وجود دارد، می شناسیم. این برند با معرفی مجموعه ی پاییز خود بسیار امیدوار است که بتواند در دنیای زیورآلات نیز موفقیت های قبلی خود را ادامه دهد. مجموعه ی پاییزی این برند در واقع مجموعه ی جدیدی از زیورآلات، از جمله گوشواره ها بزرگ است که با استفاده از مروارید های باروک به زیبایی تزیین شده اند. در این مجموعه ی جدید از زیروآلات، گوشواره هایی با مدل های آویز های بزرگ و گوشواره های میخی به چشم می خورند. از سوی دیگر، طراحان این مجموعه ی جدید از زیورآلات برند Celine  تنها به گوشواره ها بسنده نکرده اند و مچ بند های بسیار زیبایی را نیز در این مجموعه قرار داده اند که به وسیله ی مروارید ها تزیین شده اند.

گوشواره های جدید از برند Ce’line

اما آنچه که در این مجموعه نظر بسیاری از طراحان و منتقدان را به خود جلب کرده است، گوشواره های دیسکی شکل بزرگی است که با کمک زمرد های سبز رنگ به زیبایی طراحی شده است. این گوشواره ها، دارای شکل هندسی بسیار زیبایی هستند و با یک لایه ی ضد زنگ پوشیده شده اند. گوشواره های دیسکی شکل جدید برند Celine  در رنگ های متنوعی نیز به بازار عرضه می شوند. برخلاف ظاهر سنگین آن ها، این گوشواره ها ی جدید از برند Celine با وزنی مناسب و با طراحی زیبا به بازار عرضه شده اند. بسیاری معتقد هستند که این گوشواره ها می توانند رقیب جدی ای برای گوشواره های حلقه ای باشند. خرید جدید ترین طرح های گوشواره و زیورآلات روز اروپا و امریکا در فروشگاه آنلاین زیورآلات گالری شمرون با امکان خرید حضوری از مرکز خرید در تهران.

گوشواره های جدید از برند Ce’line

 

گوشواره های جدید از برند Ce’line

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *