معرفی جدید ترین کلکسیون تابستانی برند Swarovski: بازی با رنگ ها Rainbow Colors

معرفی جدید ترین کلکسیون تابستانی برند Swarovski: بازی با رنگ ها Rainbow Colors

برند Swarovski با معرفی جدیدی ترین کلکسیون خود، تابستان امسال را جشن گرفته است. این کلکسیون جدید سواروسکی که ترکیب بسیار جذابی از رنگ های بسیار زیبا است، با الهام از طبیعت، حس زنانگی فوق العاده خاصی را به ظاهر شما می بخشد. استفاده ی صحیح و حساب شده از رنگ ها در کنار طرح های بسیار زیبای زیورآلات این مجموعه توانسته است نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. به باور بسیاری از منتقدان، زیورآلات موجود در این مجموعه می توانند به هر زنی کمک کنند تا شخصیت و خلقیات خود را به بهترین شکل ابراز کند، چرا که این زیورآلات زیبا می توانند نظر هر کسی را به خوبی جلب کنند.

معرفی جدید ترین کلکسیون تابستانی برند Swarovski: بازی با رنگ ها

در دورانی که بیشتر برند ها تلاش می کنند تا زیورآلات بسیار گرانقیمت و تجملی را به بازار عرضه کنند، برند سواروسکی تلاش می کند تا کلکسیون هایی متناسب با خواسته های زنان جسور و خوش بین را ارائه دهد و نظر آن ها را به خود جلب کند. کلکسیون جدید این برند نیز از همین قانون کلی پیروی می کند و زیورآلات موجود در آن با الهام از عناصر طبیعی طراحی و ساخته شده اند. اقدامی که بسیار جسورانه است و کمتر برندی در دنیای زیورآلات ریسک طراحی چنین کلکسیونی را می پذیرد.

گردنبند سواروسکی جدید (1)

معرفی جدید ترین کلکسیون تابستانی برند Swarovski: بازی با رنگ ها

کلکسیون جدید برند Swarovski شامل انواع مختلفی از زیورآلات است که متناسب با حال و هوای تابستان طراحی شده اند. به عنوان مثال، خانواده ی آویز های Ginger “جینجر” که یکی از محبوب ترین زیورآلات طراحی شده توسط این برند است، در کلکسیون تابستان سواروسکی با الهام از رنگ های رنگین کمان، طراحی جدیدی به خود گرفته اند. کریستال های رنگی ای که در ساخت این گردنبند ها استفاده شده است، به زیبایی می درخشند و می توانند توجه بسیار زیادی را به خودجلب کنند. از سوی دیگر، خط تولید گردنبند های “لیزابل” و دستبند های ” Swarovski remix collection” در رنگ های بسیار غنی طلایی و سایه های مختلفی از آن با الهام از زیبایی کندوی عسل در مجموعه ی تابستان ۲۰۱۸ این برند حضور دارند.

گردنبند سواروسکی جدید (1)

 

منبع نوشته:https://ph.asiatatler.com/style/rainbow-colours-and-natural-themes-shine-in-the-swarovski-summer-2018-jewellery-collection

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *