معرفی نمونه هایی از ترند محبوب تابستانی در سال ۲۰۱۹

معرفی نمونه هایی از ترند محبوب تابستانی در سال ۲۰۱۹ (۳)

اگر تابستان امسال به بوتیک مغازه های محبوب خود سر زده باشید و یا مجله های مد را ورق زده باشید، به خوبی متوجه خواهید شد که دنیای مد در تابستان ۲۰۱۹ دچار تحولی اساسی شده است. لباس هایی با طرح های قدیمی، پارچه های طرح دار و شلوغ، پیراهن هایی بلند در کنار کیف و کفش هایی با طرح های عجیب از جمله مواردی هستند که در تابستان ۲۰۱۹ به بازار ارائه شده اند. اگرچه تابستان به انتهای خود نزدیک شده است اما برند های مختلف از مدل های جدیدی رونمایی می کنند و این خود می تواند نشان دهنده ی رونق، محبوبیت و تقاضای بازار برای تغییر و تحول باشد. تنوع طرح ها موجود در بازار می تواند به هنگام خرید انتخاب را برای بسیاری از ما سخت کند. با ورود به مغازه ی محبوب خود طرح هایی عجیب به همراه پارچه هایی با رنگ ها و طرح های شلوغ و جذاب، بدون شک خرید تابستانی شما را می تواند به چالشی بزرگ تبدیل کند. در همین راستا ما تلاش کرده ایم تا در این مقاله با معرفی نمونه هایی از ترند محبوب تابستانی برای ۲۰۱۹ به شما در داشتن انتخابی مناسب و استفاده ی حداکثری از مدل های جذاب موجود در بازار کمک کرده باشیم. با رعایت چهار نکته ی ارائه شده در این مقاله، شما می توانید با دیدی وسیع تر کمد لباس های تابستانی خود را تکمیل کنید.

کفش های رنگی ترند محبوب تابستانی
کفش های رنگی ترند محبوب تابستانی

کفش هایی با رنگ های جیغ: یک ترند محبوب تابستانی  برای ۲۰۱۹ بدون شک رنگ های شاد انتخاب بسیار مناسبی برای روزهای پرنشاط تابستان هستند. با توجه به این موضوع، طراحان بسیاری از برند های مطرح دنیا مانند Zara و یا Mango کلکسیون های جذابی از کفش های تابستانی با رنگ های شاد را ارائه کرده اند که بسیار مورد استقبال قرار گرفته شده است. استفاده از رنگ هایی مانند زرد، صورتی و یا نقره ای در طراحی کفش ها، ترند محبوب تابستانی است که دنیای مد را در تابستان ۲۰۱۹ دچار دگرگونی کرده است. نکته ی بسیار مهمی که در انتخاب کفش ها تابستانی باید مد نظر قرار دهید، این است که کفش ها در تابستان امسال باید تمام توجهات را به خود جلب کنند. انتخاب کفش های براق و با کفش هایی با رنگ های بسیار شاد و پررنگ حال و هوای تابستانی را به ظاهر شما می بخشد و هدفی است که بسیاری از طراحان دنیای مد دنبال می کنند. کفش های رنگی ترند محبوب تابستانی از سویی دیگر طراحی کفش ها در تابستان ۲۰۱۹ دستخوش تغییراتی شده است. کفش ها دیگر مدل های قدیمی و کلیشه ای را دنبال نمی کنند و همین امر توانسته است توجه بسیار زیادی را به این شاخه از دنیای مد جلب کند. اگر مدل کفش ها در کلکسیون های مطرح جهانی را بررسی کرده باشید، متوجه خواهید شد که در تابستان امسال تمرکز بیشتری بر روی مدل های فانتزی از کفش ها قرار دارد. کفش هایی تخت با الهام از نمونه های تاریخی، کفش هایی با قالب هایی متفاوت و صندل هایی با پاشنه ها بلند و با طرح های فانتزی از جمله نمونه های از ترند محبوب تابستانی در دنیای کفش سال ۲۰۱۹ هستند. با توجه به نکات فوق، کفش هایی فانتزی با رنگ های شاد و جذاب رمز موفقیت و داشتن ظاهری جذاب در تابستان ۲۰۱۹ خواهند بود.   لباس هایی با پارچه های نازک و حریر نمونه ای از یک ترند محبوب تابستانی برای ۲۰۱۹! اگرچه خنکی و راحتی لباس یکی از مهم ترین المان ها در طراحی و خرید لباس های تابستانی است اما طرح های ارائه شده برای سال ۲۰۱۹ نشان می دهد که طراحان به خوبی در مورد این دو خصوصیت فکر کرده اند و در واقع بسیاری از طرح های ارائه شده برای تابستان ۲۰۱۹ بر روی این دو اصل استوار هستند. در بسیاری از کلکسیون های ارائه شده در سال ۲۰۱۹ یک ترند محبوب تابستانی موفق، از پارچه های حریر با رنگ ها روشن استفاده شده است. این پارچه ها در کنار زیبایی فوق العاده ی خود، راحتی و خنکی خاصی را به لباس ها بخشیده اند و همین راحتی سبب شده است تا استقبال خوبی از این طرح ها انجام شود. در صورتی که به دنبال خریدی با حال و هوای تابستانی هستید، ما لباس هایی از جنس حریر و رنگ ها روشن را به شما توصیه می کنیم.

لباس هایی با پارچه های نازک، ترند محبوب تابستانی

جدیدترین کالکشن نیم ست زنانه در گالری شمرون

شلوارهای فاق بلند در تابستان ۲۰۱۹! اینکه دنیای مد در سال ۲۰۱۹ تصمیم گرفته است تا خاطرات قدیمی خود را مرور کند، خبر جدیدی نیست. لباس هایی با طرح های قدیمی از ابتدای امسال راه خود را به ویترین مغازه ها و نمایش های مد بسیار زیادی در سرتاسر دنیا باز کرده اند. حال در تابستان ۲۰۱۹، یکی دیگر از مدل های قدیمی و آشنا به دنیای مد بازگشته است: شلوارهایی با فاق بلند. پوشیدن شلوارهایی با کمر های بلند یک نمونه ی دیگر از ترند محبوب تابستانی است که از میانه ی تابستان ۲۰۱۹ بسیار مطرح شده است. ترکیب فاق بلند با شلوارهای پارچه ای با پاچه های گشاد، شلوارک های کوتاه و شلوارهای جین از جمله نمونه های بسیار محبوبی است که در گوشه و کنار خیابان ها دیده می شود و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. از سویی دیگر در تابستان امسال، کت و شلوارهایی با طرح های فانتزی از جمله نمونه های ترند محبوب تابستانی است که مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری معتقد هستند که علت موفقیت این مدل ها ترکیبشان  با شلوارهایی با فاق های بلند است که توانسته مدل هایی جذاب و محبوب را به وجود آورد. این دسته از شلوارها به قدری شیک و کارا هستند که اعضای خانواده ی سلطنتی انگلیس نیز با پوشیدن نمونه های جذابی از آن ها از ابتدای سال، توانسته اند سر و صدای زیادی را در دنیای مد سلبریتی ها برپا کنند.

شلوارهای با های بلند، ترند محبوب خانواده سلطنتی انگلستان
شلوارهای با های بلند، ترند محبوب خانواده سلطنتی انگلستان

  فراموش نکنید که استفاده از صندل های پاشنه بلند در کنار  شلوارهایی با فاق بلند، ترکیب جذابی است که می تواند ظاهر تابستانی شما را به خوبی تکمیل کند. غوغای رنگ ها در نمونه های موفقی از ترند محبوب تابستانی برای سال ۲۰۱۹! تابستان سال ۲۰۱۹ یکی از شلوغ ترین فصل های سال از نظر رنگ بندی لباس ها بوده است. از یک سوی، برخی از برند ها در کلکسیون های خود از پارچه های طرح دار استفاده کرده اند که در میان آن ها پارچه های چهار خانه بسیار مورد استقبال قرار گرفته شده است؛ از سویی دیگر، سایر برند ها با ارائه ی لباس هایی با پارچه های تک رنگ تلاش کرده اند تا توازن را در بازار عرضه حفظ کنند. همانطور که پیش تر نیز توضیح داده شد، لباس های تک رنگ با تنالیته ی رنگ های شاد و ملایم از جمله انتخاب های رایج برای ترند محبوب تابستانی در سال ۲۰۱۹ هستند. در میان رنگ های ارائه شده، رنگ بنفش یاسی یکی از محبوب ترین و مطرح ترین رنگ ها در دنیای مد به شمار می رود. اگر از طرفداران لباس هایی با پارچه ها طرح دار هستید، باید به شما بگوییم که در تابستان امسال موفقیت بزرگ از آن لباس هایی با طرح پلنگی است. این دسته از لباس ها اگرچه با دنیای مد نا آشنا نیستند و همواره در گوشه و کنار دنیای مد حضور داشتند، اما در تابستان ۲۰۱۹ توانسته اند بار دیگر توجه بسیار زیادی را معطوف خود کنند و گوی سبقت را از رقیبان خود بربایند.

پارچه های چهارخانه، ترند محبوب در تابستان امسال
پارچه های چهارخانه، ترند محبوب در تابستان امسال

طرحهای لوکس پیرسینگ ناف زنانه در گالری شمرون

پارچه های چهارخانه، ترند محبوب در تابستان امسال از آنجایی که در ماه های گرم امسال، رنگ ها و طرح های مختلف توانسته اند تنوع  گسترده ای را به دنیای مد هدیه کنند، بررسی نمونه های موفقی از یک ترند محبوب تابستانی ۲۰۱۹ می تواند فرصت مناسبی برای شما باشد تا کمد لباس های خود را تکمیل کنید.    

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نمایید :