معرفی رنگ موهای مد سال ۲۰۱۹ – کدام رنگ ها مو سال ۲۰۱۹ ترند خواهند بود؟

معرفی رنگ موهای مد سال ۲۰۱۹ – کدام رنگ ها مو سال ۲۰۱۹ ترند خواهند بود؟

مدت زمان زیادی تا آغاز سال جدید میلادی باقی نمانده است و بسیاری از طراحان و متخصصان دنیای مد و زیبایی در تکاپوی معرفی جدید ترین طرح ها و مدل ها برای سال ۲۰۱۹ هستند. بدون شک، آغاز سال میلادی اتفاقی مهم در دنیای مد است، چرا که جدید ترین مدل موها، رنگ های آرایشی، لباس ها و عطر ها به دنیای مد معرفی خواهند شد و ما را به دنیای جدیدی از رنگ ها و بوها هدایت خواهند کرد. در همین راستا، بسیاری از طراحان و متخصصان دنیای مد، رنگ موهای جدیدی را برای سال ۲۰۱۹ معرفی کرده اند که بسیار جذاب و جالب هستند.ما در اینجا به معرفی ۶ مورد از رنگ موهایی خواهیم پرداخت که پیش بینی می شود در سال ۲۰۱۹ بسیار مورد توجه قرار بگیرند.

معرفی رنگ موهای مد سال ۲۰۱۹

رنگ موی ترکیبی قهوه ای و طلایی:

رنگ موهای ترکیبی قهوه ای و طلایی، که تحت عنوان رنگ موهای بلوطی نیز معروف هستند، در سال ۲۰۱۹ بسیار محبوب خواهند شد. هایلایت های قهوه ای روشن و طلایی بر روی پایه ی قهوه ای می تواند زیبایی موهای شما را دوچندان کنند.

معرفی رنگ موهای مد سال ۲۰۱۹

رنگ موی مشکی:

رنگ مشکی ای که در سال ۲۰۱۹ بسیار محبوب خواهد شد، تنها یک تنالیته از رنگ های خاکستری نیست. ما در مورد رنگی صحبت می کنیم که بسیار درخشان و شفاف است و درخشندگی خاصی را به موهای شما می بخشد. از آنجایی که این رنگ بسیار قوی است، در صورت استفاده از آن، مصرف محصولات تقویت کننده ی مو (مانند مرطوب کننده ها و آبرسان های مخصوص مو) را فراموش نکنید.

معرفی رنگ موهای مد سال ۲۰۱۹

رنگ موی خاکستری ذغالی:

رنگ موی خاکستری ذغالی برای آن دسته از افرادی طراحی شده است که میخواهند پوشش تیره ی مناسبی را برای موهای سفید خود داشته باشند. این رنگ مو یک سایه ی بسیار جذاب از رنگ خاکستری را ایجاد می کند که می تواند هماهنگی بسیار زیبایی را میان بخش های تیره موهای شما (که معمولا در امتداد ساقه آن می باشد) و بخش های روشن تر که نزدیک به ریشه ی مو هستند، ایجاد کند.

معرفی رنگ موهای مد سال ۲۰۱۹

رنگ موی بیبی بلوند:

این رنگ مو که با الهام از رگه های طلایی نور خورشید طراحی شده است، می تواند سایه های بسیار زیبا و طبیعی از نور را به صورت موج های جذاب در میان موهای شما به وجود آورد. این رنگ یکی از رنگ های محبوب در سال ۲۰۱۹ خواهد بود.

معرفی رنگ موهای مد سال ۲۰۱۹

رنگ موی ترکیبی شکلاتی و مسی:

این رنگ مو یکی از پرطرفدارترین انتخاب ها در سرتاسر دنیا خواهد بود. رگه های رنگ مسی در کنار گرمای رنگ شکلاتی می تواند جذابیت بسیار زیادی را به صورت شما ببخشد.

معرفی رنگ موهای مد سال ۲۰۱۹

رنگ موی توت فرنگی عسلی:

شاید نام این رنگ موی جدید که قرار است در سال ۲۰۱۹ به بازار معرفی شود، کمی عجیب باشد، اما به ترکیب بسیار خاص و جذاب رنگ های بلوند در کنار سایه های بسیار محوی از صورتی و قرمز فکر کنید. این یک رنگ موی بسیار خاص است و از آنجایی که سایه های رنگ قرمز در آن شدید نیست، پیش بینی می شود که طرفداران بسیار زیادی را نیز برای خود در سال ۲۰۱۹ بدست آورد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *