معرفی سه ترفند برای نگهداری و طول عمر بیشتر انگشتر های نقره

انگشتر نقره بینهایت

زیورآلات نقره از جمله محبوب ترین زیورآلات در سرتاسر دنیا می باشند و افراد بسیار زیادی از درخشش فوق العاده و طرح های کلاسیک آن ها استقبال می کنند. از آنجایی که درخشش زیورآلات نقره یکی از مهمترین دلایل محبوبیت و پرطرفدار بودن این خانواده از زیورآلات است، نگه داری صحیح از آن ها، به ویژه از انگشتر های نقره، می تواند نقش به سزایی را در طول عمر آن ها ایفا کند. ما در این مقاله، به بررسی مختصر روش های مناسب برای نگه داری، حفظ درخشش و طول عمر انگشتر های نقره خواهیم پرداخت.

مراقبت از جواهرات نقره: معرفی چند ترفند برای طول عمر بیشتر  انگشتر های نقره شما

درصد خلوص نقره در انگشتر به طور معمول، درصد خلوص زیورآلات نقره با اعداد بسیار ریزی بر روی بدنه ی آن ها درج می شود. دانستن این عدد می تواند به شما کمک کند تا از مکانیزم های مناسب برای تمیز کردن انگشتر های نقره ی خود استفاده کنید، به عنوان مثال انگشترهای نقره با درصد خلوص ۰٫۹۵تنها به یک پولیش ساده نیاز دارند تا مانند گذشته درخشان و زیبا شوند.

مراقبت از جواهرات نقره: معرفی چند ترفند برای طول عمر بیشتر  انگشتر های نقره شما

انواع انگشتر نقره زنانه لوکس در گالری شمرون

محیطی خشک برای نگه داری از انگشترهای نقره آب خالص نمی تواند هیچ گونه تخریبی را بر روی زیورآلات نقره ایجاد کند، اما رطوبتی که به طور روزانه با آن سر و کار داریم، مانند دوش آب، استخر ها و حتی عرق بدن، می تواند به مرور زمان سبب سیاهی و از بین رفتن درخشش انگشتر های نقره ی شما شود. بنابراین بهتر است به هنگام استفاده از آب در طول روز، از پوشیدن زیورآلات نقره ی خود خودداری کنید. همچنین بهتر است زیورآلات نقره ی خود را در محفظه ای خشک و به دور از رطوبت نگه داری کنید تا در اثر رطوبت موجود در هوا نیز دچار زنگ زدگی نشوند.  

مراقبت از جواهرات نقره: معرفی چند ترفند برای طول عمر بیشتر  انگشتر های نقره شما

تمیز کردن سطح زیورآلات نقره استفاده از پولیش های دستی و همچنین محلول های خانگی، مانند محلول آب و بیکینگ پودر، می تواند به از بین بردن سیاهی های موجود بر روی سطح انگشتر های نقره ی شما کمک کند. فراموش نکنید هر چه در نگه داری انگشتر های نقره ی خود بیشتر دقت کنید، درخشانی و جذابیت آن ها برای مدت بیشتری حفظ شده و در نتیجه شما می توانید با خیالی آسوده از پوشیدن آن ها لذت ببرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نمایید :