دنیای مد در بهار و تابستان ۲۰۲۱: جدید ترین مدل های لباس

جدیدترین مدل استایل در سال 2021 برای بهار و تابستان

دیگر چیزی به آمدن بهار نمانده است. در حالی که بسیاری از ما روزهای سرد و خاکستری زمستان را به امید روزهای آفتابی و مطبوع بهاری سپری می کنیم، دنیای مد نیز خود را برای طرح های رنگارنگ و مدل لباس بهاره و تابستانه ۲۰۲۱ آماده می کند. دنیای مد امسال بیش از هر زمان دیگری تحت تاثیر ویروس کرونا و محدودیت های ناشی از آن قرار گرفته است. کار کردن از خانه و گذراندن بیشتر اوقات در لباس های راحتی خانگی و پیژامه ها، طراحان را بر آن داشته است تا با معرفی ترندهای به مراتب راحت تر، فضای مناسبی را برای بیرون آمدن مردم از خانه ها فراهم کند. ما در این مقاله قصد داریم جدید ترین ترند لباس بهاره و تابستانه ۲۰۲۱ را بررسی کنیم.

از وجوه مشترک میان تمامی ترندهای ارائه شده تمرکز بر سبک های مینیمالیست و همچنین استفاده از پارچه های بازیافتی است که این روزها در گوشه و کنار دنیای مد بسیار مورد توجه هستند. مد پایدار یکی از جریان های بسیار تاثیرگذار در دنیاست که بر روی بسیاری از کلکسیون ها و فعالیت برندها سایه افکنده است. اگر به فکر ایجاد تغییراتی در کمد لباس های خود برای سال ۲۰۲۱ هستید، پیشنهاد می کنیم ما را تا آخر این مقاله دنبال کنید.

ا

Image result for black and white fashion

 مدل لباس ۲۰۲۱: جادوی سیاه و سفید            

ترکیب رنگ های سیاه و سفید اگرچه ابتکار جدیدی نیست اما بدون شک یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای طراحان در سال ۲۰۲۱ خواهد بود. کلکسیون های بهاره و تابستانه برندهای بزرگی مانند دولچه گابانا و شانل با توجه ویژه ای به رنگ های سیاه و سفید طراحی شده اند. این ترند در لباس های شب طراحانی همچون گابریلا هرست و پورتس نیز به خوبی مشاهده می شود. استفاده از لایه های مختلف پارچه با تمرکز بر ترکیب رنگ سیاه و سفید یکی از طرح های چشمگیری بود که برند شانل در نمایش مد پاریس از آن رونمایی کرد.

ترکیب رنگ سیاه و سفید، یکی از محبوب ترین استایل ها در سال 2021
ترکیب رنگ سیاه و سفید، یکی از محبوب ترین استایل ها در سال ۲۰۲۱

مدل لباس بهاره و تابستانه ۲۰۲۱: لباس های دو تکه

یک ترند رایج برای تابستان ۲۰۲۱، لباس های دو تکه هستند. بخش فوقانی این لباس ها معمولا تاپ ها و نیم تنه های جذابی هستند که با فاصله از دامن و یا شلوار قرار می گیرند. استفاده از بند های بلند و باریک در طراحی بالاتنه یکی از المان های رایج در طراحی لباس های دوتیکه برای سال ۲۰۲۱ هستند. لباس های دو تیکه ابتدا در دهه ۸۰ رایج بودند و حال بازگشت آن ها در سال ۲۰۲۱ و با توجه به خانه نشینی ساکنان کره زمین و علاقه آن ها به مرور خاطرات، قابل درک است. بند های بلند معمولا در ناحیه شکم به دور بدن پیچیده می شوند و در واقع پل ارتباط میان بالاتنه و پایین تنه خواهند بود. طراحان در برندهایی مانند ورساچه، کریستوفر اسبر، ویکتوریا بکهام شارلوت نولز در طراحی و گسترش این ترند نقش مهمی را ایفا کردند.

یک ترند رایج برای تابستان 2021، لباس های دو تکه هستند.
یک ترند رایج برای تابستان ۲۰۲۱، لباس های دو تکه هستند

ترند بهاره و تابستانه ۲۰۲۱: شلوارهای پاچه گشاد

اگر شما نیز به شلوارهای پاچه گشاد علاقه مند هستید، خبر خوبی برایتان داریم! شلوارهای پاچه گشاد، پس از یک دوره کوتاه دوری از دنیای مد، بار دیگر بازگشته اند و پیش بینی می شود یکی از ترندهای محبوب مدل لباس ۲۰۲۱ در بهار باشند.

شلوارهای پاچه گشاد، ترند محبوب لباس سال 2021
شلوارهای پاچه گشاد، ترند محبوب سال ۲۰۲۱

ترند بهاره و تابستانه ۲۰۲۱: پیراهن های شنل دار

بله درست است، لباس های شنل دار در بهار و تابستان ۲۰۲۱ مد خواهند شد! شنل ها در واقع پارچه و یا بخش اضافی هستند که در شانه های پیراهن ها و لباس های شب طراحی می شوند. شنل های طراحی شده می توانند در ابعاد مختلفی بر روی لباس قرار بگیرند و با المان های مختلفی، مانند نخ های رنگی و یا قلاب دوزی، طراحی می شوند. ابتکار پیراهن های شنل دار از آن طراحان برند هایی همچون ولنتینو و Emilia Wickstead است.

لباس های دو تکه یکی از ترند لباس 2021

مدل لباس ۲۰۲۱: بازگشت به دهه ۹۰ دوست داشتنی!

دیگر علاقه دنیای مد به مرور خاطرات و بازگشت به گذشته بر کسی پوشیده نیست. اما الهام از گذشته تنها مختص شلوارهای پاچه گشاد و لباس های سیاه و سفید نیست! المان های اصلی طراحی لباس ها در دهه ۹۰ نیز در بهار و تابستان بیش از پیش مورد استفاده قرار خواهند گرفت. از جمله مهمترین فاکتور های طراحی استایل های دهه ۹۰ استفاده از خطوط گرافیکی مشخص، پوشش شفاف و لایه لایه، استفاده از جزئیات مختلف در لایه های متفاوت و طرح های ساده و تک جنسیتی است.

مدل لباس 2021: بازگشت به دهه 90 دوست داشتنی!
مدل لباس ۲۰۲۱: بازگشت به دهه ۹۰ دوست داشتنی!

ترند لباس بهاره و تابستانه ۲۰۲۱: ماسک های صورت را فراموش نکنیم!

ماسک صورت پارچه ای یکی از اکسسوری های جدیدی است که با ورود ویروس کرونا به جهان، در دنیای مد رواج پیدا کردند. خوشبختانه ایده های خلاقانه ای برای طراحی ماسک های صورت ارائه شده است که می تواند با هر نوع سلیقه و پوششی به خوبی مطابقت داشته باشد. ماسک های مشکی با طرح های مختلف در سال ۲۰۲۱ بسیار رواج پیدا خواهند کرد. برند های بزرگی مانند ورساچه و دولچه گابانا نیز ماسک هایی با طرح پارچه های رایج خود ارائه داده اند که می توانند در زیبایی و حفظ هارمونی ظاهر شما بسیار موفق ظاهر شوند. ماسک های صورت با طرح یقه های اسکی از بالنسیاگا و یا ماسک های صورت با طراحی مارینه سرا از جمله مواردی هستند که می توانند ضمن حفظ سلامت شما، به زیبایی استایل و ظاهرتان نیز بسیار کمک کنند.

ماسک صورت طرح گوچی از گالری شمرون از جمله ترندهای سال 2021
ماسک صورت طرح گوچی از گالری شمرون

ماسک های صورت پارچه ای گالری شمرون:

بهار و تابستان زمان مناسبی برای بهره مند شدن از نشاط رنگ های پاستلی است. لیمویی، صورتی و سبز روشن از جمله انتخاب های جذابی هستند که می توانند در ساخت استایل بهاره و تابستانه خوش بدرخشند.

مدل لباس بهاره و تابستانه ۲۰۲۱: نقره

استفاده از پارچه های درخشان نقره ای وجه مشترک نمایش های مد برندهایی مانند لویی ویتون و بربری بوده است! درخشش این پارچه در کنار مدل های ساده ای از لباس ها می تواند ترکیبی از مدرنیته و زیبایی کلاسیک را فراهم آورد. استفاده از پولک ها و نوارهای جذاب کریستالی برای تکمیل طرح ها نیز از جمله جزئیاتی بوده است که این برند ها در طراحی کلکسیون های جدید خود به آنها پرداخته اند.

مدل ترند لباس ۲۰۲۱: چرم های دوست داشتنی!

اگر شما نیز به لباس های چرمی علاقه مند هستید و مشتاقانه منتظر فرصتی برای پوشیدن کت چرم محبوب خود می باشید، بهار و تابستان ۲۰۲۱ زمان شما خواهد بود! بازگشت کت های چرم در سه مدل مختلف چاپ لوگوی شانل، اسپرت و همچنین طراحی مدرن برند لویی ویتون در نمایش های مد بهاره و تابستانه امسال توجه بسیار زیادی را به خود جلب کرد. عاشقان چرم در بهار و تابستان امسال بسیار خوشحال و شاد خواهند بود!

بازگشت ترند لباس چرم به صنعت مد در سال 2021
بازگشت چرم به صنعت مد در سال ۲۰۲۱

ترند لباس بهاره و تابستانه ۲۰۲۱: جزئیات بیشتر با گیپورهای جذاب

گیپورها پارچه هایی با بافت های بسیار ظریف هستند که می توانند زیبایی و غنای لباس ها را دوچندان کنند. استفاده از گیپورها در کنار لباس هایی با رنگ های شاد می توانند حال و هوای شکوفایی طبیعت در بهار را به کمد لباس های شما هدیه کنند. استفاده از گیپور در طراحی لباس های دهه ۹۰ بسیار رایج بوده است و حال ترکیب آن با رنگ های پاستلی و طرح های مدرنی از لباس های تابستانی می تواند روح لطیف زنانگی را در خیابان ها تشدید کند. 

مدل لباس 2021 به سبک گیپور های پر جرئیات

 

مدل لباس بهاره و تابستانه ۲۰۲۱: آستین های بزرگ و بادکنکی

حال که دنیای مد به گذشته خود بسیار علاقه مند است و این روزها هیچ چیز بیشتر از یک پیراهن زیبا و جذاب در پشت دوربین های جلسات اهمیت ندارد، زمینه لازم برای بازگشت آستین های بزرگ و بادکنکی فراهم شده است. بلوزها و لباس های شبی با آستین های پفی و بادکنکی در بهار و تابستان ۲۰۲۱ بسیار محبوب خواهند شد.

ترند لباس 2021، آستین های بزرگ و پفکی
آستین های بزرگ و پفکی در سال ۲۰۲۱

ما در این مقاله مدل های رایج در بهار و تابستان ۲۰۲۱ را مرور کردیم. ایده های بسیار جذاب و خلاقانه ای از سوی طراحان برندهای مختلف مطرح شده است و کلکسیون های بسیار هیجان انگیزی در راه هستند. اگر میخواهید برای بهار و تابستان پیش رو آماده شوید، مدل های محبوب خود را انتخاب کنید و استایل خود را بسازید!

منبع: https://www.vogue.fr

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نمایید :