۳ ترفند ساده آرایشی که شما باید بدانید!

3 ترفند ساده آرایشی که شما باید بدانید!

یکی از راحت ترین راه حل ها برای داشتن آرایشی زیبا و بی نقص مراجعه به افراد حرفه ای است. اما اگر بخواهیم برای تمام مناسبت ها و یا حتی برای یک دورهمی دوستانه ساده به آرایشگران و افراد حرفه ای مراجعه کنیم، در این صورت باید هزینه و زمان بسیار زیادی را در ازای داشتن ارایشی بی نقص و حرفه ای پرداخت کنیم. با این حال ترفند های آرایشی ساده ای وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند تا در خانه و به راحتی، آرایشی حرفه ای و زیبا داشته باشید. ما در این جا به معرفی ۳ ترفند آرایشی ساده که می توانند کیفیت آرایش شما را ارتقا دهند خواهیم پرداخت.

ترفند های آرایشی: فر کردن مژه ها

ترفند های آرایشی: فر کردن مژه ها در بیشتر مواقع، بسیاری برای فر کردن مژه های خود از برس ریمل استفاده می کنند. بسیاری معتقد هستند که اگر با کمک ریمل و برس آن، برای سه ثانیه مژه ها را در جهت مخالف بچرخانند، می توانند مژه هایی فر داشته باشند. در این ترفند نه تنها فر بودن مژه ها برای مدت زمان طولانی باقی نمی ماند، بلکه سبب افزایش غیر طبیعی حجم ریمل و آرایش چشم خواهد شد. یک راه حل بسیار مناسب که می تواند ماندگاری طولانی تری نیز داشته باشد، استفاده از پامپ های آرایشی است. شما می توانید با استفاده از برس یک پامپ از بخش های پایینی چشم های خود آغاز کنید و کم کم تا نواحی میانی مژه های خود پیش بروید. شما همچنین می توانید با کمک ریمل و مقدار کمی پودر بچه ماندگاری فر مژه های خود را افزایش دهید. کافی است از سه لایه ی ریمل، کمی پودر بچه به کمک یک پارچه کتان و یا برس ریمل و سپس در نهایت ریمل استفاده کنید.

بروز ترین زیورآلات گالری شمرون

ترفند های آرایشی: خط چشم های بال دار

ترفند های آرایشی: خط چشم های بال دارخط چشم های بال دار یکی از المان های آرایشی است که محبوبیت بسیار زیادی دارد و هیچ گاه قدیمی نمی شود. کلید داشتن یک خط چشم بال دار بی عیب و نقص در میکاپ استفاده از مداد چشم هایی است که نوک تیز داشته باشند. رسم یک خط چشم بال دار بی عیب و نقص با کمک مداد چشم هایی که دارای نوک های کلفت هستند، سخت و چالش بر انگیزاست. اگر از مداد چشم های مایع استفاده می کنید، بهتر است قبل از استفاده و برای دو ثانیه نوک آن را به کمک یک فندک گرم کنید. سپس آن را ۱۵ ثانیه خنک کرده و استفاده کنید. این کار به روان بودن جوهر محصول کمک می کند و می توانید خط چشمی بدون نقص داشته باشید.

ترفند های آرایشی: داشتن  رژ لب های لایه ای

زیورآلات و لوازم جانبی لوکس در گالری شمرون

ترفند های آرایشی: داشتن  رژ لب های لایه ای استفاده از رژلب بر روی لب های باریک و خشک قطعا ایده ی خوبی نیست، چرا که لب ها از لایه های نازکی از پوست تشکیل شده اند و این پوست به راحتی می تواند خشک شده و ترک بخورد. لب های خشک شما می توانند پوسته پوسته شوند و استفاده از رژ لب بر روی آن ها می تواند تاثیر منفی بر روی استایل و کیفیت آرایش شما داشته باشد. شما می توانید قبل از مصرف رژ لب با یک مسواک به آرامی پوسته های موجود روی لب های خود را پاک کنید. برای این کار می توانید مسواک را کمی خیس کرده و با حرکت های دایره ای و به آرامی پوست های خشک و اضافی را از روی لب های خود پاک کنید. پس از این کار از یک نرم کننده برای لب های خود استفاده کنید و سپس  رژ لب دلخواه خود را بزنید. شما می توانید این کار را برای یک هفته انجام دهید تا به طور کامل از شر پوست های خشک موجود روی لب هایتان راحت شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نمایید :