۳ روش از “سر جان” معروف ترین آرایشگر دنیا برای داشتن رژگونه هایی طبیعی

۳ روش از “سر جان” معروف ترین آرایشگر دنیا برای داشتن رژگونه هایی طبیعی

سِر جان، آرایشگر شخصی خواننده و بازیگر معروف آمریکایی بیانسه است. او که یکی از معروف ترین چهره پردازان دنیا به شمار می آید، حال برخی از تجربیات خود را برای داشتن رژگونه هایی طبیعی در اختیار عموم قرار داده است. ما نیز در اینجا، سه مورد از تکنیک های معرفی شده توسط این آرایشگر، که شامل ایجاد فوندانسیون مناسب و انتخاب رژ گونه هایی با رنگ های  طبیعی است را به شما معرفی خواهیم کرد.

3 تکنیک از معروف ترین آرایشگر دنیا برای داشتن رژگونه هایی طبیعی

ایجاد پایه ای مناسب

بسیاری از آرایشگران مطرح دنیا معتقد هستند که داشتن پوستی هیدراته و مرطوب، یکی از مهم ترین پارامتر ها برای داشتن آرایشی طبیعی است. شما می توانید صورت خود را با استفاده از کرم های مرطوب کننده و آب رسان های قوی ماساژ دهید و آن را مرطوب نگه دارید.اما سِر جان یک قدم فراتر می رود و معتقد است که ایجاد یک لایه ی مرطوب کننده ی اضافی می تواند سبب نرم تر شدن پوست صورت شود. او معمولا پس از یک دوره پاک سازی کامل پوست از یک لایه مرطوب کننده ی اضافی برای ایجاد پوستی مرطوب و فوندانسیونی مناسب استفاده می کند.

3 تکنیک از معروف ترین آرایشگر دنیا برای داشتن رژگونه هایی طبیعی

دقت در انتخاب سایه ها

از رنگ هایی استفاده کنید که حداکثر دو یا سه درجه از رنگ پوست شما تیره تر باشند، چرا که در غیر این صورت ایجاد ترکیبی طبیعی و مناسب بسیار دشوار خواهد بود. برای تاثیرگذاری بیشتر، این آرایشگر تمایل دارد از رنگ های تیره برای قسمت های درونی گونه و از رنگ های روشن برای بخش های بیرونی آن استفاده کند.رژگونه هایی با رنگ های روشن می توانند صورتی باز و شاداب به شما ببخشند و رنگ های تیره تر می توانند چهره ی شما را گرم و مرموز جلوه دهند. از لحاظ ساختار رژگونه نیز این آرایشگر معتقد است محصولاتی که به شکل مایع و یا کرم در بازار عرضه می شوند، بسیار بهتر از رژگونه های پودری می توانند در ساخت بافتی نرم و طبیعی بر روی پوست شما عمل کنند.

ترکیب رژ گونه ها با یکدیگر

بسیاری از آرایشگران معتقد هستند که انجام آرایش با استفاده از نوک انگشتان می تواند یک ایده ی بسیار عالی برای داشتن رژ گونه هایی با ظاهر طبیعی باشد. سر جان نوک انگشتان خود را به رنگ کرم آغشته می کند و به ملایمت آن را بر روی گونه ها حرکت می دهد. او معتقد است در اواخر کار، این شیوه می تواند سبب شود تا تمام خط های غیر طبیعی میکاپ گونه ی شما از بین بروند و همچنین رنگ ها به ملایمت و به شکلی طبیعی با یکدیگر ترکیب شوند. او در نهایت با کمک مقداری رنگ قرمز و به شیوه ی فوق، بر روی بخش هایی از گونه و بینی سایه هایی ایجاد می کند. او معتقد است این ترفند سبب می شود تا آرایش طبیعی جلوه کند و سایه هایی از قرمز که یادآور قرمزی طبیعی پوست هستند، می تواند در این راستا بسیار مفید واقع شود.

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *