معرفی رنگ مو سال ۲۰۲۱ [آشنایی با ۱۲ رنگ موی ترند سال ۲۰۲۱]

مدل رنگ مو سال 2021 میلادی

با فرا رسیدن سال جدید ۲۰۲۱ میلادی، بسیاری از افراد در سراسر دنیا به دنبال ایجاد تغییرات جدید در استایل، سبک زندگی و عادت های خود هستند. در این زمان از سال است که معمولا به سراغ کمد لباس های خود می رویم، برای آموزش خود و سفرهای پیش رو برنامه ریزی می کنیم (و البته آرزو میکنیم که بیماری کرونا ریشه کن شود) و در نهایت نیز تغییراتی را برای استایل خود در نظر می گیریم. تغییر استایل می تواند با تغییر رنگ بندی کمد لباس هایمان، امتحان سبک جدیدی از پوشش و یا حتی تغییر رنگ موها همراه باشد! اگر به دنبال تغییر رنگ و استایل موهایتان در سال ۲۰۲۱ هستید، پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها دنبال کنید. ما در اینجا برخی از مهم ترین و پرطرفدار ترین ترند های رنگ مو سال ۲۰۲۱ را معرفی کرده و در ادامه برخی از مهم ترین انتخاب ها برای زمستان پیش رو را بررسی خواهیم کرد.

ترند رنگ مو سال ۲۰۲۱:

کارشناسان معتقد هستند که ترند های رنگ مو سال نو را می توان در دو گروه مختلف طبقه بندی کرد: رنگ موهای جنجالی و رنگ موهای ملایم. دنیای مد در سال ۲۰۲۱ بیش از هر زمان دیگری، اتفاقات روزانه زندگی ساکنان کره زمین را منعکس می کند. در حالی که بیشتر سال ۲۰۲۰ را در خانه ها و در قرنطینه گذراندیم، بدیهی است که بسیاری از ما نیاز به یک تغییر و یا حتی کمی ریسک داشته باشیم. این در حالی است که عده ای دیگر از ساکنان این کره، با سبک زندگی آرام و ساکت خانه بیشتر خو گرفته و ترجیح می دهند در ظاهر خود کمتر ریسک کنند. در ادامه به بررسی برخی از مهم ترین ترند های رنگ مو در سال ۲۰۲۱ خواهیم پرداخت.

رنگ مو ترند ۲۰۲۱: هایلایت تکه ای – اسکناس های پول

این رنگ مو که تحت عنوان هایلایت پول نیز شناخته می شود، ترکیب جذابی از سایه های تیره و روشن است. برای دستیابی به این مدل از هایلایت، در اطراف صورت باید دسته های بزرگی از مو انتخاب شده و روشن شوند. در باقی بخش های سر نیز سایه های روشن تنها در بخش های انتهایی موها دیده می شود.  این مدل از رنگ مو در حال حاضر در بسیاری از آرایشگاه های اروپا و آمریکا رواج دارد. بسیاری علت محبوبیت این هایلایت را، بازی با نور و سایه ها در اطراف صورت می دانند که می تواند جلوه زیبایی را به استایل افراد ببخشد.

هایلایت تکه ای – اسکناس های پول از ترندهای سال 2021
هایلایت تکه ای – اسکناس های پول از ترندهای سال ۲۰۲۱

رنگ مو ترند سال ۲۰۲۱: بالیاژ پاستلی

بالیاژ پاستلی یک رویای رنگارنگ و انتخابی جذاب برای آن دسته از طرفداران رنگ های سفید است که می خواهند آن را با سایه هایی از رنگ های دیگر ترکیب کنند. برای به دست آوردن یک بالیاژ پاستلی بی عیب و نقش، از پایه بلوند روشن شروع کنید و مطمئن شوید که نوک موها آنقدر روشن هستند که رنگ های پاستلی را به خوبی قبول کنند.  اگر پایه موهای شما به سایه های کارملی نزدیک تر هست، پیشنهاد می کنیم از رنگ های پاستلی قویتر برای ایجاد سایه ها استفاده کنید.

رنگ مو بالیاژ پاستیلی، انتخابی هیجان انگیز برای سال 2021
رنگ مو بالیاژ پاستیلی، انتخابی هیجان انگیز برای سال ۲۰۲۱

رنگ مو ترند ۲۰۲۱: هایلایت مو چانکی

هایلایت های چانکی یکی از ترندهای محبوب رنگ مو در دهه ۸۰ میلادی بودند که در سال ۲۰۲۱ بار دیگر، باز خواهند گشت. در این هایلایت، تکه های روشن شده مو باید چیزی میان یک الی دو اینچ ضخامت داشته باشند و باید کنتراست قوی با زمینه طبیعی موها ایجاد کنند. برای هایلایت می توان از رنگ موهای بلوند و یا رنگ های روشن طبیعی استفاده کرد. در این مدل، هیچ ترتیب خاصی برای انتخاب بخش های هایلایت شده مو وجود ندارد.

 هایلایت های چانکی یکی از ترندهای محبوب رنگ مو در دهه 80 میلادی بود
هایلایت های چانکی یکی از ترندهای محبوب رنگ مو در دهه ۸۰ میلادی بود

رنگ مو ترند سال ۲۰۲۱: شن های تروپز

این رنگ مو نه کاملا خاکستری و نه کاملا طلایی است. درست مانند زیبایی اعجاب انگیز شن و ماسه های ساحل، ترکیب زیبا و منحصر به فردی از هر دو رنگ است. این رنگ موی جذاب مخلوطی از تکنیک های هایلایت و مید لایت مختلف است که می تواند ترکیب چند بعدی از سایه های گرم شن های ساحلی و تناژ های سرد بژ را به وجود آورد.  

شن های تروپز
شن های تروپز در سال ۲۰۲۱

جدید ترین ماسک و کش مو های ترند سال ۲۰۲۱ در گالری شمرون:

رنگ مو ترند سال ۲۰۲۱: قرمز!

روژ (Rouge) یک سایه جدیدی از رنگ قرمز است که به عنوان ترند سال ۲۰۲۱ معرفی می شود. این سایه خیره کننده از رنگ قرمز پس از موفقیت سریال Queens Gambit در اواخر سال ۲۰۲۰ مورد توجه قرار گرفت. این رنگ مو جدید در واقع تناژ براق و پیچیده ای از رنگ قرمز مسی و بلوطی است. روژ که در واقع یک رنگ فانتزی به شمار می رود، می تواند استایل شما را به طور کلی دگرگون کند. با این حال، در صورت انتخاب این رنگ، هر چهار الی شش هفته یک بار باید رنگ موهای خود را با یک فرمول واحد تجدید کنید.

روژ (Rouge) یک سایه جدیدی از رنگ قرمز است
روژ (Rouge) یک سایه جدید از رنگ قرمز است

 

رنگ مو ترند۲۰۲۱: آلپ یخی

این هایلایت یخی با استفاده از تکنیک های فولیاژ یا بالیاژ بدست می آید. این رنگ مو بُعد کمینه را در پایه خود و با استفاده از پوشش کامل رنگ بلوند در تمامی طول مو، حفظ می کند. پس از آن و با استفاده از یک تونر، رنگ بلوند خاکستری ایجاد شده و رگه هایی از رنگ آبی در آن نیز در نظر گرفته می شود.  رنگ مو آلپ یخی بسیار جذاب و در عین حال قوی است. استفاده از تقویت کننده های مو به افراد دوستدار این مدل از رنگ مو، توصیه می شود.

 رنگ مو آلپ یخی بسیار جذاب و در عین حال قوی است
رنگ مو آلپ یخی بسیار جذاب و در عین حال قوی است

رنگ مو ترند ۲۰۲۱: بلوند قارچی

رنگ مو بلوند قارچی یکی از محبوب ترین هایلایت ها در جهان است. این رنگ مو در واقع ترکیبی از تناژهای مختلف قهوه ای روشن، بژ و خاکستری است. رنگ خاکستری در این ترکیب غالب است. این رنگ مو برای افرادی با پوست سبزه و بور مناسب است.

ترند رنگ موی بلوند قارچی در سال جدید
ترند رنگ موی بلوند قارچی در سال جدید

رنگ مو ترند سال ۲۰۲۱: سیاه طلایی

اگر شما نیز از علاقمندان هایلایت های تیره هستید، ترکیب رنگ های سیاه و طلایی می تواند انتخاب محبوب شما در سال ۲۰۲۱ باشد. این هایلایت ترکیبی از تناژهای مختلف رنگ طلایی است که می تواند ابعاد ظریف و مختلفی را در زیر نور ایجاد کند و درخشش منحصر به فردی را به موهای شما ببخشد. هم چنین ترکیب این هایلات در کنار رنگ سال ۲۰۲۱ که خاکستری و زرد است، بسیار خیره کننده خواهد بود.

 این هایلایت ترکیبی از تناژهای مختلف رنگ طلایی است
این هایلایت ترکیبی از تناژهای مختلف رنگ طلایی است

ترندهای رنگ مو برای زمستان سال ۲۰۲۱:

زمستان فصل تضادهاست. شاید به همین دلیل باشد که رنگ موهای زمستانی دنیای متنوعی از رنگ های مختلف و گاها متضاد هستند. رنگ هایی با تناژ قرمز و یا سایه های مختلف قهوه ای می توانند انتخاب مناسبی برای این فصل باشند. همچنین بلوند های یخی و یا سایه های سرد تر نیز می توانند استایل جذابی را این فصل سرد سال به وجود آورند. ما در ادامه برخی از مهم ترین ترند های رنگ مو در زمستان پیش رو را معرفی خواهیم کرد.

تزیینات مو جدید طرح برند در گالری شمرون

رنگ مو ترند زمستان ۲۰۲۱: بیبی لایت گرم

تناژهای مختلف رنگ بلوند در کنار تکنیک بیبی لایت می تواند گرما و انرژی فصل بهار را به ظاهر شما هدیه کند. برای خلق این رنگ مو زیبا و پرطرفدار کافی است که دو سایه مختلف روشن را بر روی پایه قهوه ای متوسط استفاده کنید.

رنگ مو بیبی لایت گرم
رنگ مو بیبی لایت گرم

رنگ مو ترند زمستان ۲۰۲۱: حلقه های آبی-دودی و بادمجانی

یکی از رنگ موهای جنجالی اما بسیار شیک و منحصر به فرد در زمستان امسال از ترکیب رنگ های دودی و بنفش به وجود می آید. در کنار هم قرار گرفتن بنفش تیره در کنار رگه هایی از آبی و تناژهای مختلف خاکستری می تواند همان ترکیب منحصر به فردی باشد که استایل زمستانی شما را ارتقا ببخشد.

 یکی از رنگ موهای جنجالی در زمستان امسال از ترکیب رنگ های دودی و بنفش به وجود می آید
یکی از رنگ موهای جنجالی در زمستان امسال از ترکیب رنگ های دودی و بنفش به وجود می آید

رنگ مو ترند زمستان ۲۰۲۱: ظرافت با قهوه ای تیره

رنگ موهای تیره، مانند قهوه ای تیره و مشکی، در فصل زمستان بسیار پرطرفدار هستند. ترکیب رنگ مشکی و قهوه ای کاکائویی با استفاده از تکنیک های آمبره و یا بیبی لایت یکی از تکنیک های محبوب در زمستان ۲۰۲۱ خواهد بود.

 رنگ موهای تیره، مانند قهوه ای تیره و مشکی، در فصل زمستان بسیار پرطرفدار هستند
رنگ موهای تیره، مانند قهوه ای تیره و مشکی، در فصل زمستان بسیار پرطرفدار هستند
پارچه های پیدوپل

در مورد این طرح پارچه که امسال زیاد میبینید چه میدانید؟ اسم آن چیست؟ برای اطلاعات بیشتر مقاله چرا پارچه مدل پیدوپل ترند سال ۲۰۲۱ شده” را مطالعه کنید . . .

رنگ مو ترند زمستان ۲۰۲۱: قهوه ای دارچینی

رنگ هایی با پایه های گرم می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای روزهای سرد و خاکستری زمستان باشند. ترکیب یک پایه قهوه ای تیره بلوطی در کنار هایلایت های روشن و سایه های قرمز می تواند ترکیب رنگ قهوه ای دارچینی را به وجود آورد. رنگ های روشن باید بسیار ظریف و مانند ضربات قلم مو بر روی موها اجرا شوند. رنگ قهوه ای دارچینی برای افرادی با موهای فر، انتخاب بسیار جذاب و شیکی محسوب می شود.

رنگ مو قهوه ای دارچینی در سال 2021 میلادی
رنگ مو قهوه ای دارچینی در سال ۲۰۲۱ میلادی

منابع:
https://therighthairstyles.com/
https://www.realsimple.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نمایید :