رنگ موی جدید خود را برای پاییز سال ۲۰۱۹ انتخاب کنید! معرفی رنگ مو های جدید

رنگ-موی-پاییزی-جدید-سال-2019-انتخاب-کنید

دنیای مد رنگ و بوی پاییزی به خود گرفته است. در این میان بسیاری از طراحان و آرایشگران اقدام به معرفی نمونه های مختلفی از رنگ موها  با حال و هوای پاییزی کرده اند. یک رنگ موی پاییزی ایده آل یادآور تغییر طبیعت و رنگ برگ ها در این فصل از سال است. این نمونه از رنگ ها و محصولات جدید، با الهام از رنگ های پاییزی و بر اساس تکنیک های تازه و مدرن طراحی شده اند و با استفاده از رنگ های قدیمی و آشنا به مرحله ی اجرا درآمده و به بازار عرضه شده اند. بسیاری از طراحان معتقد هستند که در دنیای مد امروزی، کیفیت و زیبایی رنگ موها به اندازه نام یکه برای آنها انتخاب میشوداهمیت دارد. نامهایی عجیب وجالب برای رنگ موها کمک میکند که توجه زیادی به سمت این مدلهای جدید جلب شود ودرنتیجه این  امر، امکان موفقیت آن ها نیز افزایش یابد. به همین دلیل است که رنگ موهای پاییزی در سال ۲۰۱۹ با نام های عجیبی به بازار ارائه می شوند. انتخاب و معرفی رنگ موهای جدید فرایندی ساده و تکراری است: استفاده از رنگ موهایی آشنا مانند قهوه ای و ایجاد ترکیب های جذابی از سایه های مختف و در نهایت انتخاب نامی جذاب (معمولا برگرفته از نام دسرها) برای ترکیب نهایی. اگرچه ممکن است فکر کنید که انتخاب این نام ها تنها ترفندی تبلیغاتی برای شبکه های اجتماعی است، اما باید به شما بگوییم که در واقع این طور نیست و رنگ موهایی که نام های مختلفی را به خود اختصاص می دهند، اگرچه در ظاهر ممکن است شبیه به یکدیگر به نظر برسند اما تفاوت های ظریف و بنیادی زیادی در خود دارند. به عنوان مثال در تابستان سال گذشته موهایی با رنگ های قهوه ای سرد بسیار مورد توجه قرار گرفته بودند. ما شاهد سایه هایی از قهوه ای تیره و قهوه ای بلوند بودیم. به بیان دیگر، موهایی با رنگ قهوه ای مایل به بلوند و یا موهایی با سایه های قهوه ای تیره یکی از محبوب ترین و پیشتاز ترین رنگ موها در سال ۲۰۱۸ بودند. حال ترکیب های جدیدی از سایه های قهوه ای با اسم های جذاب در پاییز سال ۲۰۱۹ نیز همراه ما خواهند بود. ما در اینجا چند نمونه از موفق ترین و جالب ترین مدل ها از رنگ موهای پاییزی که احتمال می رود در پاییز ۲۰۱۹ سر و صدای زیادی به راه بیاندازند، را معرفی خواهیم کرد. امیدواریم که این نمونه ها بتوانند به شما در انتخاب رنگ موی دلخواهتان در پاییز امسال کمک کند.    

رنگ موی هایلایت فرم دهنده ی صورت
رنگ موی هایلایت فرم دهنده ی صورت

رنگ موی پاییزی هایلایت فرم دهنده ی صورت جورج پاپانیکولاس یکی از مشهورترین آرایشگران بازیگران هالیوود است که برای اولین بار رنگ موی هایلایت فرم دهنده ی صورت را معرفی کرده است. او برای اولین بار دریافت که این رنگ موی پاییزی می تواند بدون احتیاج به تغییرات بسیار، ابعاد بیشتری را به زیبایی صورت شخص اضافه کنند. در این رنگ مو، سایه های موجود در بخش جلویی سر روشن تر هستند و به همین سبب تمام توجه را به صورت شخص جلب می کنند. شما با این انتخاب می توانید هایلایت های تابستانی خود را نیز در بهترین و طبیعی ترین حالت خود حفظ کنید.

رنگ موی پاییزی خود را برای سال 2019 انتخاب کنید!
رنگ موی بلوند قارچی

رنگ موی پاییزی بلوند قارچی این رنگ مو ترکیبی از سایه های مختلف قارچ است. این رنگ به معنای سنتی، بلوند نیست بلکه یک رنگ میانی است که سبب به وجود آوردن سایه های مختلف می شود. رنگ موی پاییزی بلوند قارچی در واقع رنگی میان قهوه ای روشن و بلوند تیره است که سایه هایی از بلوند خاکستری را نیز در خود دارد.

رنگ موی پاییزی کوبلر هلویی
رنگ موی پاییزی کوبلر هلویی

  رنگ موی پاییزی کوبلر هلویی این رنگ مو توسط طراح و آرایشگر لس انجلسی، چاد کنیون برای اولین بار معرفی شده است. این رنگ موی پاییزی دارای سایه هایی از رنگ های طلایی و مسی است که بر روی یک پایه وانیلی گرم ایجاد می شود تا یک ظاهر گرم را به وجود آورد. این رنگ موی پاییزی می تواند به راحتی توجه بسیار زیادی را به خود جلب کند.

از بروزترین طرح های زیورآلات گالری شمرون مناسب فصل پاییز و زمستان ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ دیدن نمایید

رنگ موی پاییزی راپینکو
رنگ موی پاییزی راپینکو

رنگ موی پاییزی راپینکو رنگ موهای فانتزی مدت زمان زیادی است که راه خود را به دنیای مد باز کرده اند و پاییز امسال نیز در کنار ما خواهند ماند. رنگ موهای صورتی پاستیلی از جمله رنگ های فانتزی محبوبی بوده اند که بسیار مورد توجه قرار گرفته اند، به گونه ای که افراد بیشتری با موهای صورتی رنگ را در خیابان ها می بینیم. این رنگ مو در فضای مجازی تحت عنوان راپینکو شناخته می شود و در پاییز امسال با سایه هایی از بنفش در بخش ریشه های مو در دنیای مد حضور خواهند داشت. اگر به دنبال رنگی مویی متفاوت هستید، ما رنگ موی راپینکو را به شما پیشنهاد می کنیم.

رنگ موی پاییزی قهوه ای سرد
رنگ موی پاییزی قهوه ای سرد

      رنگ موی پاییزی قهوه ای سرد شاید فصل پاییز یادآور یک قهوه ماکیاتوی گرم باشد اما خوب است بدانید که قهوه ی سردی که تابستان خود را با آن سپری کرده اید می تواند در تمام طول سال در کنار شما بماند. رنگ موی پاییزی قهوه ای سرد، که در واقع مجموعه ای چند بعدی از سایه های مختلف قهوه ای، در کنار رگه های محوی از قرمز است می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای پاییز و زمستان ۲۰۱۹ باشد.      

 رنگ مو ی پاییزی قهوهای رست شده
رنگ مو ی پاییزی قهوهای رست شده

  رنگ مو ی پاییزی قهوهای رست شده بر خلاف رنگ مو قهوه ای سرد که دارای رگه هایی از قرمز نیز است، در رنگ موی قهوه ای رست شده هیچ اثری از رنگ قرمز وجود ندارد. به دلیل آنکه این رنگ در مرز بسیار باریکی میان سایه های گرم قهوه ای و خاکستری قرار دارد، انتخاب آن می تواند ظاهری طبیعی را به شما ببخشد.

رنگ موی پاییزی شکلاتی تند
رنگ موی پاییزی شکلاتی تند

نمونه زیورآلات معرفی شده برای پاییز و زمستان ۲۰۱۹ از گالری شمرون

  رنگ موی پاییزی شکلاتی تند شما می توانید با تغییر رنگ موهایتان، به زندگی خود رنگ و بویی تازه ببخشید. آرایشگر معروف اهل بوستون، اماندا لیمن، رنگ موی پاییزی شکلاتی گرم را معرفی کرده است. این رنگ مو در واقع ترکیب غنی از رنگ های قهوه ای گرم و سایه هایی از رنگ شکلاتی است و در نگاه اول می تواند یک چشم انداز پاییزی را به یاد بیننده آورد. اگر تمایل دارید تا در فصل پاییز گرمای ظاهر خود را حفظ کنید، پیشنهاد ما به شما رنگ موی شکلاتی تند است.    

رنگ موی پاییزی خود را برای سال 2019 انتخاب کنید!
رنگ موی پاییزی غروب

  رنگ موی پاییزی غروب اگرچه نام این رنگ مو کمی عجیب است اما درواقع ترکیب ساده ای از رنگ های صورتی، بنفش و یاسی است که بر روی موهای سفید ایجاد می شود و جلوه ی خاصی را به موهای فر می بخشد. سایه های زیبایی از رنگ های پاستیلی و فانتز با تمرکز بیشتر بر روی قسمت تاج مو سبب ایجاد یک ظاهر جذاب و خاص می شود که می تواند در پاییز امسال توجه بسیار زیادی را به خود جلب کند.

رنگ موی پاییزی ترافل شکلاتی
رنگ موی پاییزی ترافل شکلاتی

  رنگ موی پاییزی ترافل شکلاتی اگرچه رنگ موی شکلاتی یک رنگ موی معمول و بسیار محبوب در دنیای مد است، اما رنگ موی پاییزی ترافل شکلاتی می تواند یک پیچ و تاب دلپذیر را به موهای شما ببخشد. تفاوت این رنگ مو نسبت به سایر ترکیب های شکلاتی وجود هایلایت های طلایی در بخش های ساقه ی مو است که جذابیت آن را دو چندان کرده است.      

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نمایید :