نگاهی به دنیای مد در سال ۲۰۲۰: خرید زیورآلات دریایی یک ترند محبوب

گوشواره دریایی صدف و مروارید

کمتر از یک ماه به پایان سال ۲۰۱۹ باقی مانده است. در حالی که بسیاری از شهرهای اروپاییو امریکایی حال و هوای کریسمس را به خود می گیرند و با کمک نور پردازی های زیبا، درخت های کریسمس و حراج های بزرگ خود را برای آغاز سال ۲۰۲۰ میلادی آماده می کنند، دنیای مد نیز در تکاپو است تا با معرفی ترند های مطرح در سال ۲۰۲۰ خود را برای آغاز یک سال جدید آماده کند. در بسیاری از نمایش های مد برگزار شده در نیویورک و پاریس، بسیاری از برند ها و طراحان مطرح با رونمایی از جدید ترین مدل ها تلاش کرده اند تا جایگاه خود را در دنیای مد به عنوان انتخابی محبوب و مطرح، برای سال ۲۰۲۰ تثبیت کنند. بررسی طرح های ارائه شده و همچنین برنامه های برند ها و طراحان برای سال ۲۰۲۰ به خوبی نشان می دهد که خرید زیورآلات دریایی یکی از ترند های مطرح در سال ۲۰۲۰ خواهد بود و بسیاری از طراحان سرمایه گذاری های بسیار بزرگ و مهمی را در این راستا انجام داده اند.

گوشواره دریایی صدف و مروارید.

بررسی ها نشان می دهد که خرید زیورآلات دریایی یکی از ترند های مطرح در سال ۲۰۲۰ خواهد بود.

زیورآلات دریایی برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ به دنیای مد پا گذاشتند. گردنبند هایی از جنس صدف های خوش رنگ، دستبند هایی با ترکیب مروارید ها و صدف ها و یا گوشواره هایی به شکل گوش ماهی از جمله طرح هایی بودند که توانستند بسیاری را در تابستان سال ۲۰۱۹ شیفته ی خود کنند. اگرچه انتظار می رفت خرید زیورآلات دریایی تنها یک ترند زودگذر و مخصوص ماه های گرم سال ۲۰۱۹ باشد، در کمال ناباوری این ترند حضور پررنگ خود را در پاییز و زمستان سال ۲۰۱۹ نیز حفظ کرد. این امر بسیاری از طراحان را بر آن داشته است تا با معرفی طرح هایی جسوارنه، زیبا و در عین حال متفاوت خود را برای آغاز سال ۲۰۲۰ میلادی آماده کنند. اگر شما نیز از علاقه مندان این سبک از زیورآلات هستید، ما در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که خرید زیورالات دریایی می تواند یک انتخاب مناسب و لذت بخش برای سال جدید پیش رو باشد.

خرید زیورآلات دریایی: آشتی با طبیعت

یکی از مهم ترین سوال هایی که ذهن بسیاری را مشغول کرده است، علت موفقیت زیورالات دریایی است. این زیورآلات یادآور یک تعطیلات خوش در کنار دریا هستند. روزهای آفتابی و قدم زدنی لذت بخش در کنار دریا و در کوچه پس کوچه های شهر های ساحلی، فراغ بال و زمانی پر از ارامش برای سپری کردن در کنار خانواده از جمله تصاویر و شاید حتی احساساتی هستند که این زیورآلات  می تواند در ذهن و روح انسان زنده کند. خرید زیورآلات دریایی و استفاده از آن ها در کنار لباس های تابستانی می تواند یک تیپ بسیار جذاب و استایل تابستانی متفاوتی را به هر کسی هدیه کند.

نمونه گردنبند صدف – زیورآلات دریایی

خرید زیورآلات دریایی و استفاده از آن ها در کنار لباس های تابستانی می تواند یک تیپ بسیار جذاب و استایل تابستانی متفاوتی را به هر کسی هدیه کند.

از سویی دیگر، مواد اولیه ی مورد استفاده در ساخت زیورآلات دریایی بسیار ارزان قیمت هستند. این بدان معناست که قیمت تمام شده ی این زیورآلات نیز بسیار پایین بوده و دسترسی به آن ها برای طرفداران این نوع از زیورالات امری آسان خواهد بود. همچنین برخی از المان های استفاده شده در طراحی زیورآلات دریایی، مانند مروارید ها از جمله ترندهای همیشه مطرح در دنیای مد بوده اند که هیچ گاه قدیمی نمی شوند و سرمایه گذاری بر روی خرید زیورآلاتی با این سبک می تواند یک تصمیم اگاهانه و مناسب باشد. تمامی موارد فوق می تواند به خوبی علت موفقیت و پرطرفدار بودن خرید زیورآلات دریایی در تابستان ۲۰۱۹ را توجیه کند، اما چرا روند خرید زیورآلات دریایی در پاییز و زمستان ۲۰۱۹ دچار رکود نشد؟

گوشواره دریایی صدف و مروارید

خرید زیورآلات دریایی: زیبا – خاص و اقتصادی!

برای پاسخ به این سوال باید به بررسی نیاز بازار و هم چنین انتظارات طراحان در طراحی و ساخت زیورالات بپردازیم. شاید شما نیز متوجه جریان جدید “آشتی با طبیعت” شده باشید. این جریان جدید شامل اقداماتی در تمام سطوح است در راستای آسیب کمتر به طبیعت توصیه می شوند و روش ها و سبک های جدیدی از زندگی که می تواند به انسان کمک کند تا با صلح بیشتری با طبیعت به زندگی خود ادامه دهد، را معرفی می کند. شاید برای شما کمی عجیب باشد، اما ترند رو به رشد خرید زیورآلات دریایی نیز از این قاعده مستثنی نیست. از آنجایی که برای ساخت زیورآلات دریایی، به معادنی از طلا، نقره و یا سایر المان های رایج در صنعت ساخت زیورآلات احتیاج نیست، بسیاری از طرفداران حرکت “آشتی با طبیعت” معتقد هستند که این دسته از زیورآلات در تناسب کامل با آرمان های این حرکت جدید است. مواد اولیه ی زیورآلات دریایی  به وفور در طبیعت وجود دارند و برای دستیابی به آن ها به تخریب زمین و حفر معادن احتیاجی نیست. به بیان دیگر، طراحان زیورآلات دریایی با استفاده از موج جدیدی از جریان “آشتی با طبیعت” توانسته اند موفقیت و ماندگاری این دسته از زیورآلات را در باقی روزهای سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ تثبیت کنند.

زیورآلات دریایی ترند سال ۲۰۲۰ (۳)

طراحان زیورآلات دریایی با استفاده از موج جدیدی از جریان “آشتی با طبیعت” توانسته اند موفقیت و ماندگاری این دسته از زیورآلات را در باقی روزهای سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ تثبیت کنند.

از سویی دیگر، به سبب تنوع شکل صدف ها، گوش ماهی ها و مروارید ها در طبیعت، استفاده از آن ها برای ساخت زیورآلات کلاسیک ویا زیورآلات بزرگ و عجیب امری آسان است. به بیان دیگر، طراحان به هنگام خلق طرح های مختلف از زیورآلات دریایی هیچ گونه محدودیتی در ساخت ندارند. این امر خرید زیورآلات دریایی زیبا با طرح هایی جذاب را با قیمت کمتری ممکن کرده است.

نمونه زیورآلات دریایی از گالری شمرون

خرید گردنبند دریایی: یک ترند بسیار محبوب با آغاز سال ۲۰۲۰ میلادی

یکی از ترند های محبوب در سال ۲۰۱۹ خرید گردنبند هایی با طرح سکه بود. بسیاری از افراد تاثیر گذار در اینستاگرام و همچنین بسیاری از بازیگران و افراد مطرح در طول سال ۲۰۱۹ به همراه گردنبند هایی با طرح سکه دیده شدند. خرید گردنبندهایی با طرح سکه به ویژه در میان افرادی که علاقه مند به استایل خیابانی بودند، از محبوبیت بالایی برخوردار بود. به باور طراحان، گردنبند هایی با طرح سکه به سبب سادگی طرح که قابلیت انطباق با هر موقعیت و استایلی را داشت، در کنار سبک بودن و راحتی استفاده از آن حتی در طول یک روز معمولی سبب موفقیت این دسته از زیورآلات شد. با این حال، آویزهای سکه ای در سال ۲۰۱۹ جای خود را به آویز هایی با طرح صدف خواهند داد.

استفاده از یک گردنبند آویز دریایی با طرح صدف، در عین سادگی می تواند جذابیت و زیبایی خاص خود را داشته باشد.

در راستای موفقیت زیورآلات دریایی، طراحان بر آن شده اند تا با معرفی طرح هایی ساده ترو کاربردی تر، حضور این دسته از زیورآلات را تا جای ممکن در زندگی روزمره ی ما در سال ۲۰۲۰ افزایش دهند. استفاده از یک گردنبند آویز دریایی با طرح صدف، در عین سادگی می تواند جذابیت و زیبایی خاص خود را داشته باشد.  به عنوان مثال شما می توانید از این گردنبند به عنوان یک اویز در طول یک روز معمولی در محل کار استفاده کنید. خرید زیورآلات دریایی، به ویژه گردنبند آویزی با طرح صدف می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای فصل تابستان ۲۰۲۰ باشد.

نکته ی جالبی که در مورد خرید گردنبند آویزی با طرف صدف وجود دارد این است که شما می توانید به راحتی با خرید گردنبند در کنار گوشواره ها، دستبند ها و یا حتی گل سرهایی با طرح صدف، مروارید و یا سایرالمان های موجود در استایل دریایی استفاده کنید. خبر خوش این است که طرح های بسیار ترکیبی و جذابی از زیورآلات دریایی در سال ۲۰۲۰ به بازار وارد خواهند شد که استفاده از هر کدام از آن ها در کنار گردنبند آویز با طرح صدف ممکن بوده و می تواند شما را برای درخشش هرچه بیشتر در سال ۲۰۲۰ آماده کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نمایید :