معرفی دستبند هایی جدید و فانتزی از برند W.Britt

معرفی دستبند هایی جدید و فانتزی از برند W.Britt

به باور بسیاری، تابستان فصل آزاد شدن روح ماجراجوی طراحان است؛ چرا که در این فصل بسیاری از آن ها با ارائه ی طرح هایی عجیب اما جذاب، می توانند نظر بسیاری را به خود جلب کنند.شاید طرح های ارائه شده در تابستان ساده و معمولی به نظر برسند، با این حال باید بدانیم که برای ساخت بسیاری از آن ها در واقع زمان بسیار زیادی صرف شده است.

معرفی دستبند هایی جدید و فانتزی از برند W.Britt

 

اغلب طرح هایی که طراحان برای زیورآلات در سر می پرورانند و خلق می کنند، جذاب هستند و در واقع نگاه جدید آن ها را به ساده ترین و معمولی ترین عناصر در اطراف ما نشان می دهند.در این میان، بریتانی ویس، طراح خلاق برند W.Britt یکی از معدود طراحانی است که توانسته است با ارائه طرح هایی مقرون به صرفه و خارق العاده از ساده ترین وسایل، موفقیت بسیار زیادی را در دنیای مد کسب کند.

معرفی دستبند هایی جدید و فانتزی از برند W.Britt

معرفی دستبند هایی جدید و فانتزی از برند W.Britt

مجموعه ی جدیدی از دستبند های فانتزی تابستانی که این برند به تازگی به بازار عرضه کرده است، طرح هایی جذاب با ترکیب بسیار مناسبی از پارچه های زیبای ابریشمی در کنار فلز است. این دستبند ها انتخاب بسیار مناسبی برای تابستان امسال هستند و با تغییر پارچه ی آن ها، شما می توانید به راحتی از این دستبند ها در کنار لباس هایی با رنگ های مختلف استفاده کنید.در کنار دستبند های موجود در این کلکسیون، که در تابستان امسال بسیار مورد توجه قرار گرفته اند، شما می توانید در این مجموعه ی جدید آویزها، انگشتر ها و گوشواره های بسیار زیبایی را نیز پیدا کنید که بتوانند جوابگوی سلیقه ی شما باشند. بدون شک، برند W.Britt موفقیت بسیار زیادی را در تابستان امسال کسب خواهد کرد. جهت مشاهده جدید ترین دستبندهای طرح اروپا و امریکا معرفی شده در گالری شمرون اینجا را کلیک کنید.

 

معرفی دستبند هایی جدید و فانتزی از برند W.Britt معرفی دستبند هایی جدید و فانتزی از برند W.Britt معرفی دستبند هایی جدید و فانتزی از برند W.Britt معرفی دستبند هایی جدید و فانتزی از برند W.Britt

منبع نوشته:https://www.jckonline.com/editorial-article/breezy-summer-bracelets-w-britt/

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *