بررسی جدیدترین مدل های گوشواره در سال ۲۰۲۰

جدیدترین گوشواره های تابستان 2020

با نزدیک تر شدن تابستان و از راه رسیدن گرم ترین روز های سال، زیورآلات تابستانی نیز به رنگ ها و طرح های عجیب اما جالب در گوشه و کنار مغازه ها و مجلات به چشم می خورند. رنگ ها به کلیدی ترین ویژگی بسیاری از لباس ها، لوازم جانبی و زیورآلات تبدیل می شوند و به طبع آن روزهای تابستانی ما را گرم و دل انگیز می کنند. در میان تمامی زیورآلات موجود در دنیای مد، گوشواره ها یکی از محبوب ترین انتخاب ها در طول تابستان هستند. در ماه های گرم سال خبری از کلاه و شال گردن های بافتنی نیست و این امر آزادی بیشتری را به طرفداران این خانواده از زیورآلات می دهد تا از خرید گوشواره خاص و استفاده از آن لذت ببرند. در این مقاله با جدیدترین مدل های گوشواره در تابستان سال ۲۰۲۰ آشنا خواهید شد.

مدل گوشواره در سال 2020
در تابستان امسال رنگ ها پادشاهی می کنند

از سویی دیگر، در کنار ساحل و یا استخر، گوشواره های یکی از معدود زیورآلاتی هستند که با ایجاد تاثیر بصری خود، می توانند به ارتقای استایل و ظاهر هر فردی بسیار کمک کنند. به همین سبب است که ما در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا جدید ترین ترند های گوشواره ها برای تابستان سال ۲۰۲۰ را به شما معرفی کنیم. اگر در صدد خرید گوشواره های جدیدی برای تابستان هستید، ما پیشنهاد می کنیم دست نگه دارید و این مقاله را تا آخر بخوانید. مطمئن هستیم که با خواندن این مقاله به ایده های جذاب و جالبی در خصوص خرید گوشواره دخترانه و زنانه دست پیدا خواهید کرد. 

خرید گوشواره در تابستان ۲۰۲۰: نقش کلیدی رنگ ها

بررسی استایل های معرفی شده توسط طراحان دنیای مد و کلکسیون های برندهای مطرح نشان می دهد که در تابستان امسال، رنگ ها پادشاهی می کنند. برای بسیاری از ما تابستان امسال، می تواند پایان یک بحران تلخ (بحران کرونا) باشد. روزهای سرد و تلخی که با فرا رسیدن تابستان و همچنین اقدامات موثر دولت ها به روزهای پرنشاط و سرزنده تبدیل خواهند شد. در چنین شرایطی است که رنگ ها می توانند به یاری ما بیایند و کمد های ما را غرق در روح زندگی کنند. بسیاری از برند ها با چنین رویکردی، اقدام به ارائه کلکسیون های رنگارنگ و جدیدی از زیورآلات کرده اند. گوشواره هایی که از مهره های رنگارنگ تشکیل شده اند، مهم ترین بخش بسیاری از این کلکسیون ها را تشکیل می دهند. 

گوشواره های رنگارنگ
گوشواره های رنگارنگ و استقبال گسترده از آن ها

در میان زیورآلاتی که در رنگ های پاستیلی به بازار ارائه شده اند، رنگ های زرد و صورتی به نظر می رسد که توانسته اند توجه بسیار زیادی را به خود جلب کنند. از سویی دیگر، بخش دیگری از بازار علاقه ی زیادی را نسبت به زیورآلاتی با طرح پوست حیوانات، به ویژه طرح پوست گورخر، نشان داده است. بررسی ها نشان می دهد که با یک خیزش آرام، گوشواره هایی که به وسیله ی سنگ های رنگین کمانی تزئین شده اند، به مرور به یک ترند بسیار محبوب در سال ۲۰۲۰ تبدیل می شوند.

توجه داشته باشید که سنگ های رنگین کمانی، شامل سنگ های ارزان قیمت، کریستال های رنگی سواروسکی و حتی الماس ها و یاقوت های رنگارنگ می باشد. این بدان معناست که در تابستان امسال، گوشواره های رنگین کمانی با هر بودجه ای در دسترس شما قرار خواهند گرفت. برآوردهای اولیه نشان می دهد که تقاضای این دسته از گوشواره ها با رشد ۴۰۰ درصدی نسبت به سال گذشته روبرو شده است. 

جدیدترین مدل های گوشواره درتابستان سال ۲۰۲۰: بررسی نقش و نگار های محبوب

دنیای زیورآلات بسیار متنوع است و طرح های بسیار متفاوتی در بازار وجود دارد. با این حال، در تابستان امسال ترند های خاصی از گوشواره ها توانسته اند نظر طرفداران این شاخه ی محبوب از زیورآلات را به خود جلب کنند. ما در ادامه به بررسی برخی از این طرح ها خواهیم پرداخت.

طرح حیوانات: یکی از طرح های عجیبی که در تابستان امسال خیابان ها و مغازه ها را تسخیر می کند، گوشواره هایی با طرح حیوانات است. گوشواره هایی با طرح حیوانات دریایی، جنگلهای گرمسیری و حشرات از جمله نمونه هایی هستند که با حال و هوایی متفاوت به بازار عرضه می شوند و مخاطبان پرشمار خاص خودشان را دارند. توجه برند های بزرگ به چنین طرح هایی برای تولید کلکسیون های مختلف زیورآلات و به ویژه گوشواره ها، گویای موفقیت ترند طرح حیوانات در تابستان امسال است. به عنوان مثال، برند کارتیر با راه اندازی خط تولید “ببر کارتر” در تابستان امسال، کانون توجه بسیاری از خبرنگاران و گزارش ها بود. این خط تولید قرار است با تولید زیورآلات بسیار لوکس و گران قیمت با طرح هایی از حیوانات، دنیای مد را دستخوش تغییرات کند.

گوشواره با طراحی عجیب

 

گوشواره های لایه ای: یکی دیگر از استایل های محبوب که همواره در گوشه و کنار دنیای مد به چشم می خورد، استفاده از زیورآلات چند لایه است. به نظر می رسد که با فرا رسیدن تابستان ۲۰۲۰، بالاخره شرایط برای خودنمایی این استایل خاص فراهم شده است. گردنبند ها و انگشتر های چند لایه این روزها در ویترین بسیاری از مغازه ها خودنمایی می کنند. زنجیر های ظریف و حلقه های نازک از جمله المان هایی هستند که به ساخت گردنبند های چند لایه می توانند کمک کنند. در این میان و با الهام از این ترند رو به رشد، بسیاری از برند ها تصمیم گرفته اند تا با تلفیق الگوهای سازگار و محبوب، مانند گوشواره های حلقه ای، گوشواره های بزرگ و یا گوشواره های عجیب، نمونه های جذابی از گوشواره ها را روانه ی بازار کنند.

گوشواره های بزرگ
گوشواره های بزرگ

در بسیاری از فشن شو ها، از گوشواره های حلقه ای بزرگ که به شکل هنرمندانه ای به صورت لایه های مختلف در کنار هم قرار گرفته اند، رونمایی شده است. حلقه های در هم نامی است که به این ترند جدیدی از گوشواره ها داده می شود. بنابراین اگر شما نیز به این ترند علاقه مند هستید، تابستان ۲۰۲۰ می تواند فصل خوش شانسی شما باشد. 

جدیدترین مدل های گوشواره در تابستان سال ۲۰۲۰: خودنمایی فلزات 

اگرچه پیش بینی ترند گوشواره ها در سه ماه آینده چندان کار آسانی نیست، اما از ابتدای تابستان و با توجه به استقبال مخاطبین می توان برخی از ترند های رایج را به خوبی تشخیص داد. با بررسی کلکسیون های ارائه شده و طرح های جدیدی که تا چند هفته ی دیگر وارد ویترین مغازه ها می شوند، به نظر می رسد که مواد اولیه نقش مهمی در تعیین مسیر ترندها در سال ۲۰۲۰ ایفا می کنند. به بیان دیگر، توجه بسیاری از طراحان و خریداران معطوف موادی است که در ساخت گوشواره ها استفاده می شود. زنجیرها، فلز های مختلط و استفاده ی هنرمندانه از ترکیب رنگ آن ها، مهره های چوبی و کریستال های رنگی گستره ی متنوعی از مواد اولیه هستند که به عنوان بازیگر اصلی در طراحی بسیاری از زیورآلات به چشم می خورند.

نمونه گوشواره های گالری شمرون:

نکته ی جالب توجهی که در کلکسیون های تابستان امسال وجود دارد این است که طراحان به سراغ ترکیب مواد اولیه رفتند و طرح های ترکیبی و جذابی را خلق کرده اند. به عنوان مثال، رزی ازولین از گوشواره های جدیدی رونمایی کرده است که به خوبی گویای تمایل طراحان به ترکیب عناصر مختلف در خلق زیورآلات می باشد. این گوشواره های چند حلقه ای ترکیبی از سه حلقه ی بزرگ از جنس های فلز و چوب هستند که در نهایت به همراه یک مروارید بزرگ، اثری هنرمندانه را به وجود می آورند. بررسی ها نشان می دهد که این ترند جدید به واسطه ی هماهنگی آن با استایل های مختلف، می تواند طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند. 

حلقه های درهم از رزی ازولین
حلقه های درهم از رزی ازولین

کره های سه بعدی مهمان ویترین مغازه ها: طراحی گوشواره ها به شکل گوی های متقارن و با کمک کریستال های رنگی، ترند جدیدی نیست اما در تابستان امسال این گوی های جذاب با رنگ ها و اندازه های غیر متعارف به بازار عرضه می شوند که در نوع خود طرح های بسیار جذاب و خاصی را به وجود می آورد. گوی های رنگی و جذاب به شکل گوشواره های میخی، گوشواره های آویزی و یا حلقه های جذاب و بزرگ به بازار ارائه می شوند.

گوشواره مدل گوی
گوی های سه بعدی

 

تک گوشواره ها و ظاهری مدرن در تابستان امسال: گوشواره های نامتقارن یکی از محبوب ترین و موفق ترین ترند های زیورآلات در سال های گذشته بوده اند. با این حال یک ترند به نسبت مدرن و با الهام از گوشواره های نامتقارن، در گوشه و کنار دنیای مد به چشم می خورد. در تابستان امسال، استفاده از یک تک گوشواره با اندازه ی بزرگ و ظاهری مدرن، ترند رایجی است که در بسیاری از نمایش های مد بر آن تاکید شده است.

گوشواره های نامتقارن
شکل جدیدی از گوشواره های نا متقارن

با مرور ترندهای محبوب گوشواره ها در تابستان امسال، می توان به خوبی متوجه شد که رنگ ها و مواد اولیه یه کار برده شده در ساخت گوشواره ها، در کنار طرح های بزرگ و کمی عجیب، المان های اصلی یک طرح موفق را تشکیل می دهند. به نظر می رسد که تابستانی متفاوت را در پیش رو داریم! 

منابع: https://www.forbes.com
https://www.cosmopolitan.com
https://www.vogue.co
https://ph.asiatatler.com
https://www.harpersbazaar.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نمایید :