معرفی جدیدترین سرویس های زیورآلات عروس (طلا و نقره)

دیدترین زیورآلات ست عروس

تدارکات مراسم عروسی در کنار جذابیت و هیجانی که دارد، می تواند چالش برانگیز باشد. جزئیات بسیار زیادی در خصوص مراسم، لباس، آرایش و زیورآلات عروس و داماد وجود دارد که باید با دقت و حوصله بدان ها پرداخت و همین امر در مواردی می تواند منبع استرس و اضطراب های مرتبط با این مراسم به یاد ماندنی باشد. یکی  از مهمترین و تاثیرگذارترین المان هایی که باید در طول مراسم بدان توجه کرد، سرویس زیورآلات عروس است. این سرویس باید در تناسب کامل با لباس و سلیقه عروس انتخاب شود و همچنین باید تمامی فاکتورهای زیبایی شناسی متناسب با فرم صورت، مد روز و تم مراسم را نیز داشته باشد. ما در این مقاله قصد داریم تا نکاتی را در خصوص انتخاب سرویس زیورالات عروس معرفی کنیم و در ادامه جدید ترین ترند های زیورآلات طلا و نقره عروس در سال ۲۰۲۱ را معرفی خواهیم کرد.

یکی  از مهمترین و تاثیرگذارترین المان هایی که باید در طول مراسم بدان توجه کرد، سرویس زیورآلات عروس است.
یکی  از مهمترین و تاثیرگذارترین المان هایی که باید در طول مراسم بدان توجه کرد، سرویس زیورآلات عروس است.

سرویس زیورآلات عروس: بایدها و نبایدها

مهم ترین نکته ای که در روز عروسی خود باید بدان فکر کنید، راحتی تان است. همه ما تجربه استفاده از زیورآلات را داریم و می دانیم با چه قطعه هایی و چه مدل هایی راحت تر کنار می آییم. توصیه اول ما به شما این است که به سراغ زیورآلاتی بروید که با آن ها احساس راحتی بیشتری را تجربه می کنید. این دسته از زیورآلات را به عنوان پایه انتخاب های خود قرار دهید. به عنوان مثال، اگر تا به حال تجربه استفاده از گوشواره ها را نداشته اید، خرید گوشواره نقره بزرگ یا چندلیر چندان انتخاب مناسبی برای روز عروسی تان نخواهد بود. در مقابل، اگر گوشواره های میخی مدل محبوب شما هستند، انتخاب و خرید گوشواره نقره میخی که با سنگ های قیمتی تزیین شده است یا یک جفت گوشواره آویزی ظریف می تواند انتخاب خوبی برای شب عروسی تان باشد.

مهم ترین نکته ای که در روز عروسی خود باید بدان فکر کنید، راحتی تان است.
مهم ترین نکته ای که در روز عروسی خود باید بدان فکر کنید، راحتی تان است.

نکته دومی که باید بدان پرداخته شود، توجه به لباس انتخابی شما است. ست زیورآلاتی که برای عروسی خود انتخاب می کنید، باید تکمیل کننده زیبایی لباستان باشد. انتخاب غلط زمانی رخ می دهد که زیورالات بیشتر از لباس عروس، جلب توجه کنند. اگر لباس شما جزئیات زیادی دارد، بهتر است از زیورآلات ساده تر استفاده کنید. در صورتی که لباسی ساده را برای عروسی خود انتخاب می کنید، تلاش کنید تا از زیورالات کمتر و ترجیحا با طراحی مینیمال استفاده کنید.

اگر لباسی ساده را انتخاب می کنید، تلاش کنید تا از زیورالات کمتر و ترجیحا با طراحی مینیمال استفاده کنید.
اگر لباسی ساده را انتخاب می کنید، تلاش کنید تا از زیورالات کمتر و ترجیحا با طراحی مینیمال استفاده کنید.

به هنگام خرید گردنبند نقره یا طلا و هر کدام از قطعات ست زیورآلات خود، باید به همخوانی کامل میان آن ها توجه کنید. با این حال، منظور از همخوانی شباهت کامل قطعات با یکدیگر نیست. برخی از قطعاتی که در شب عروسی استفاده می شوند، مانند حلقه ازدواج، زیورآلاتی هستند که قرار است هر روز از آنها استفاده کنید و طراحی آن ها باید به خوبی با توجه به سلیقه و نظر شما شخصی سازی شود. در مقابل، ممکن است شما به جز در مراسمی خاص، به سراغ دستبند یا گردنبند ست عروسی خود نروید. بنابراین، طراحی آن ها می تواند پر جزئیات و فاخر باشد. لزومی ندارد که تمامی زیورآلات استفاده شده در شب عروسی کاملا با یکدیگر منطبق باشند، تنها پیوستگی در میان طرح ها و رنگ فلزات مورد استفاده شده را ملاک قرار دهید.

 گردنبند نقره زنانه دو قو سیلور NEC609S0
گردنبند نقره زنانه دو قو سیلور از گالری شمرون

به عنوان توصیه آخر نیز، اگر در انتخاب رنگ طلا مورد نظر خود دچار تردید شده اید، توصیه ما به شما ست کردن فلز زیورآلات با رنگ لباس عروس است. به عنوان مثال، زیورآلات با رنگ طلا یا رزگلد در کنار لباس های عروس با تم صورتی روشن، جلوه زیبایی را به ظاهر شما می بخشند. اگر لباس شما رنگ زمینه بژ روشن را دارد، زیورآلاتی از جنس نقره می توانند به ظاهر شما جذابیت ببخشند. اگر لباس شما سفید استخوانی است، استفاده از زیورآلاتی به رنگ طلای زرد می تواند بهترین انتخاب برای تکمیل ظاهر شما باشد.

گردنبند نقره سیلور طرح قلب از گالری شمرون
گردنبند نقره سیلور طرح قلب از گالری شمرون

چهار سبک اصلی در زمینه طراحی ست زیورآلات عروس

امروزه خرید ست زیورآلات آماده کمتر رواج دارد و عروس ها دوست دارند قطعات را با توجه به سلیقه، بودجه و اصول خود برای زندگی مشترک، شخصی سازی کنند. با این حال، طراحی زیورآلات ست عروس را می توان به چهار دسته کلی تقسیم بندی کرد:

  • زیورآلاتی با سبک کلاسیک: زیورآلاتی که با استفاده از مروارید ها و الماس های درخشان تزئین می شوند و المان های طراحی آن ها به هیچ برهه خاصی از زمان وابسته نیست. انگشتر نقره یا دستبند نقره الماس نشانی که با المان های طراحی کلاسیک تزئین شده اند، همیشه محبوبیت دارند.
  • زیورآلات با سبک رمانتیک: استفاده از جزئیات زیاد و همچنین نقش گل ها در طراحی زیورآلات از جمله المان های مهم در طراحی سبک رمانتیک است. برای تکمیل طراحی این دسته از زیورآلات معمولا از سنگ های قیمتی و کریستال های رنگی استفاده می شود.
  • زیورالاتی پر زرق و برق: همانطور که از نامشان پیداست، درخشش قطعاتی که با این رویکرد ساخته و طراحی می شوند، فاکتور مهمی است که این دسته از زیورآلات را در میان طرفدارانشان محبوب کرده است.
  • زیورآلاتی با سبک بوهو: این دسته از ست های زیورآلات عروس از ترکیب چند فلز مختلف تشکیل می شوند تا بتوانند بافت را نیز به طراحی زیورآلات اضافه کنند. سنگ های قیمتی استفاده شده در این سبک بیشتر به شکل طبیعی خود نزدیک هستند و از انجام تراش های اضافی یا فرایند های بهسازی حرارتی در سنگ ها خودداری می شود.

زیورآلات زنانه گالری شمرون:

ترند های زیورالات عروس در سال ۲۰۲۱

زیورآلاتی با سبک وینتیج

دنیای مد به سال های دور بازگشته است و این بدان معناست که استفاده از زیورآلات سبک وینتیج در روز عروسی نیز این روزها بسیار محبوب می باشد. خرید گردنبند نقره مزین به مروارید های زیبا، استفاده از زیورآلات الماس نشان و یا خرید انگشتر نقره با المان های طراحی قدیمی در سال ۲۰۲۱ محبوبیت دارد.

گردنبند زنانه نقره پاپیون و مروارید
گردنبند زنانه نقره پاپیون و مروارید از گالری شمرون

گوشواره های بزرگ

استفاده از گوشواره بزرگ یکی از انتخاب های محبوب عروس ها در سال ۲۰۲۱ است. این دسته از گوشواره با فاکتورهای طراحی سبک های معرفی شده در بالا به خوبی مطابقت دارند. گوشواره های بزرگ سنگ های قیمتی مانند یاقوت، زمرد، الماس و مروارید و همچنین سبک های مینیمال و مدرن تر این شاخه از زیورآلات زنانه را به خوبی پوشش می دهند.

گوشواره نقره زنانه حلقه و گل یکی از اجزای مناسب زیورآلات عروس
گوشواره نقره زنانه حلقه و گل از گالری شمرون

گردنبند چوکر

گردنبند های چوکر دهه ۹۰ یکی از قطعات محبوب ست های زیورآلات عروس در سال ۲۰۲۱ هستند. گردنبند های چوکر در کنار لباس های عروس بدون بند یا لباس هایی با یقه های منحنی شکل می توانند ظاهری بسیار شیک و جذاب را به وجود آورند. گردنبند های چوکر در کنار لباس های عروس با یقه V شکل نیز ترکیب های بسیار زیبا و منحصر به فردی را به وجود می آورند.

گردنبند چوکر به عنوان زیورآلات عروس
گردنبند چوکر از گالری شمرون

حلقه های پشته ای

انگشترها یکی از جذاب ترین انتخاب های عروس ها هستند که می توانند توجه بسیار زیادی را به خود جلب کنند. در این راستا استفاده از چندین حلقه در کنار هم، می تواند از شما یک عروس خوش استایل بسازد.  شما می توانید دو یا سه حلقه را با طرح ها، اندازه ها و رنگ های مختلف انتخاب کنید و از آن ها در شب عروسی خود به طور همزمان استفاده کنید. اگر به دنبال کمی ماجراجویی در استایل خود هستید، از حلقه های میدی استفاده کنید تا طراحی ناخن هایتان بیشتر جلوه پیدا کند. در مقابل اگر یک استایل کلاسیک و ساده را ترجیح می دهید، می توانید از حلقه های ساده نقره و طلا در کنار انگشتر یا حلقه ازدواج خود استفاده کنید تا زیبایی دستان و ظاهرتان دو چندان شود.

منبع: http://www.thejewelleryeditor.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نمایید :