معرفی جدیدترین ترند گوشواره ها در سال ۲۰۲۱

معرفی جدیدترین ترند گوشواره ها در سال 2021

بدون شک زیورآلات یکی از مهم ترین مهره ها در دنیای مد هستند و به نظر می رسد در سال جاری، بیش از هر زمان دیگری اهمیت پیدا کرده باشند. زیورآلات می توانند تکمیل کننده استایل ما باشند و این مهم بر کسی پوشیده نیست. حال در سال جاری که ساکنان زمین کرونا زده بیش از هر زمان دیگری به انرژی، روحیه و کمی خلاقیت نیاز دارند، هیچ چیز به اندازه زیورآلات نمی تواند حال و هوای بهتری را به لباس ها و تیپ های معمولی در خانه ببخشد. در میان تمامی زیورآلات، آنچه صورت ما را قاب می کند و در جلسات آنلاین اداری یا دورهمی های مجازی با دوستان بیش از سایر قطعات به چشم می آید، گوشواره ها هستند. شاید بتوان گوشواره ها را تنها عضو خانواده زیورآلات دانست که در بهار و تابستان امسال، قرار است بار بزرگی از بخش مهمی از دنیای مد را به دوش بکشند. ما در این مقاله قصد داریم تا مهم ترین و جدید ترین ترند گوشواره در بهار و تابستان ۲۰۲۱ را بررسی کنیم. اگر شما نیز به دنبال یک تغییر در ظاهر خود می باشید و یا به فکر خرید گوشواره ای جذاب در شش ماهه اول امسال هستید، پیشنهاد می کنیم ما را تا انتهای این مقاله دنبال کنید.

خرید گوشواره در بهار و تابستان 2021
خرید گوشواره در بهار و تابستان ۲۰۲۱

ترند گوشواره در بهار و تابستان ۲۰۲۱: خرید گوشواره نقره و استیل!

طلا و فلزات زرد رنگ در فصل های مختلف سال پیش به عنوان یک ترند رو به رشد ارزیابی شده اند. با این حال، بهار و تابستان ۲۰۲۱ از این قضیه مستثنی هستند و به نظر می رسد بار دیگر توجه دنیای مد به رنگ سفید و درخشان فلز نقره و استیل جلب شده است. طراحان بزرگ دنیای مد، مانند لوئیس ویتون، از گوشواره هایی با طرح زنجیر و گوشواره های میخی رونمایی کرده اند که در کنار سایر زیورآلاتی از این جنس، می توانند زیبایی استایل های بهاره و تابستانه را دو چندان کنند. بهار و تابستان زمانی است که ما به خورشید نزدیک تر هستیم و درخشش فلز نقره و استیل در کنار پوست های آفتاب دیده و تیره می تواند جذابیت ظاهر افراد را دو چندان کند. خرید گوشواره استیل و یا خرید گوشواره نقره در این زمان از سال، ایده بسیار خوبی است.

گوشواره نقره طرح chanel از گالری شمرون
گوشواره نقره طرح Chanel از گالری شمرون

گوشواره های نقره گالری شمرون:

ترند گوشواره در بهار و تابستان ۲۰۲۱: لیدی های شیک پوش کلاسیک!

وقار و زیبایی زنان دهه های ۸۰ و ۹۰ میلادی یکی از مهم ترین مراکز توجه دنیای مد در حال حاضر است. به همین دلیل است که برندهایی مانند ورساچه توجه خود را معطوف طراحی زیورآلات ظریف با رعایت المان های زنانگی کرده اند. در این میان، گوشواره میخی مرواریدی و گوشواره های کوچک بسیار مورد توجه هستند. گوشواره های کلیپسی با طرح های ظریف و کلاسیک نیز می توانند انتخاب بسیار مناسبی برای آن دسته از افرادی باشند که به مد دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی علاقه مند هستند اما در استفاده از گوشواره های میخی محدودیت هایی دارند.

گوشواره نقره میخی بافت از گالری شمرون
گوشواره نقره میخی بافت از گالری شمرون

گوشواره کلیپسی‌ های گالری شمرون:

ترند گوشواره در بهار و تابستان ۲۰۲۱: دختری با گوشواره های مروارید!

مروارید ها هیچ گاه دنیای مد را ترک نمی کنند. این گوهر زینتی بسیار با ارزش در میان بسیاری از اعضای خانواده های سلطنتی، طراحان مطرح دنیای مد و افراد خوش سلیقه و شیک پوش در دل جهان محبوبیت ابدی دارند. هیچ چیز به اندازه یکی جفت گوشواره مرواریدی زیبا نمی تواند استایل دهه ۸۰ یا ۹۰ میلادی شما را تکمیل کند. اگر به فکر قدم زدن در یک باغ پر از گل های بهاری هستید یا مشغول طراحی یک سفر آرامش بخش در کنار سواحل می باشید، گوشواره های مرواریدی می توانند شما را همراهی کنند. اگر قرار است در یک مصاحبه کاری مهم شرکت کنید و یا کنفرانسی مهم در ماه های آتی در پیش دارید که باید به صورت آنلاین در آن شرکت کنید، باز هم گوشواره های مرواریدی شما را تنها نمی گذارند. علاوه بر آن، گوشواره های مرواریدی نامتقارن، یکی از انتخاب های جذاب برای بهار و تابستان ۲۰۲۱ و برای افرادی هستند که دوست دارند از استایل های کلاسیک فاصله بگیرند.

 گوشواره لوکس نقره زنانه حلقه و گل از گالری شمرون
گوشواره لوکس نقره زنانه حلقه و گل از گالری شمرون

ترند گوشواره در بهار و تابستان ۲۰۲۱: انفجار رنگ ها!

تمام ساکنان کره زمین از سپری کردن زمستانی سرد و سخت در داخل خانه ها و دیدن آسمان خاکستری به مدت شش ماه خسته و کسل هستند. به همین دلیل است که استقبال بسیار خوبی از گوشواره های رنگارنگ در بهار و تابستان ۲۰۲۱ شده است. رنگ هایی که می توانند شادی، انرژی و امید را گسترش دهند. گوشواره های رنگارنگ با سبک های مختلف استایل و لباس های مختلف به خوبی ست می شوند. شما می توانید از رنگ های قوی و یا رنگ های ملایم تر، مانند رنگ های پاستلی، در این راستا استفاده کنید. گوشواره های آویزی بلند، گوشواره های چندلیر رنگارنگ، گوشواره های نامتقارن، گوشواره های کلیپسی، گوشواره های خوشه ای و گوشواره های میخی از جمله مواردی هستند که می توانند در ترکیب با جادوی رنگ ها، مجموعه های خیره کننده ای را به وجود آورند.

گوشواره نامتقارن قفل و کلید طرح بولگاری از گالری شمرون
گوشواره نامتقارن قفل و کلید طرح بولگاری از گالری شمرون

ترند گوشواره در بهار و تابستان ۲۰۲۱: توجه بیشتر به طبیعت!

علاوه بر ترند های اصلی معرفی شده در بالا، در گوشه و کنار دنیای مد تحرکاتی از حضور ترند ها و شاخه های جدیدی از گوشواره ها می بینیم که در این بخش به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

خانه نشینی بیش از هر زمان دیگری انسان را به طبیعت نزدیک کرده است. از سویی دیگر، تلاش های ارگان ها و دولت های مختلف برای حفظ کره زمین، طراحان دنیای مد را نیز بر آن داشته است تا با نزدیکی طرح های خود به این امر مهم، توجه بیشتری را معطوف طبیعت و اهمیت آن کنند.

توجه طراحان به عناصر طبیعی در ساخت گوشواره ها
توجه طراحان به عناصر طبیعی در ساخت گوشواره ها

در این راستا گوشواره هایی با الهام از طبیعت ساخته شده اند که در بهار و تابستان امسال بسیار محبوب خواهند شد. اگرچه استفاده از گوشواره هایی با طرح گل یا ستاره همواره رواج داشته است، اما اضافه کردن شمایل حیوانات و بهره بردن از ترکیب های رنگی که در عکس های کهکشان ها و یا دریاها می بینیم، سبب تقویت این ترند و افزایش تنوع آن شده است. استفاده از سنگ های قیمتی رنگی در کنار مروارید ها و کریستال های با کیفیتی مانند سواروسکی، به طراحان کمک کرده است تا گستره متنوعی از گوشواره ها، در سبک ها و قیمت های مختلف را خلق کنند و بدین شکل، افراد با بودجه ها و سلیقه های مختلف را با ترند طبیعت در طراحی زیورآلات آشنا کنند.

گوشواره نقره زنانه طرح گل از گالری شمرون
گوشواره نقره زنانه طرح گل از گالری شمرون

اگر به دنبال خرید گوشواره در بهار و تابستان ۲۰۲۱ هستید، رنگ ها، مروارید ها و طبیعت به استقبال شما آمده اند. با این حال به هنگام خرید بهتر است توجه کنید که گوشواره ها، مانند هر عضو دیگر خانواده زیورآلات، دریچه ای به روحیات و سلیقه های درونی شما هستند. در دنیای امروز نیز که ارتباطات محدود به جلسه های آنلاین و دورهمی های مجازی است، بسیاری از کانال های ارتباطی ما محدود به دیدن تصویر اطرافیانمان در داخل صفحه مانیتور و شنیدن صدایشان است. بنابراین آنچه که در صفحه مانیتور به نمایش در می آید، تاثیری به مراتب بیشتر بر روی درک و ارتباط دیگران با شما خواهد داشت. گوشواره ها به واسطه ذات جذاب خود می توانند در این راستا توجه بیشتری را جلب کنند. بنابراین، لازم است به هنگام خرید گوشواره، علاوه بر کیفیت، قدمت و طرح آن، به موقعیت، آناتومی صورت و المان های مهم استایل خود نیز بسیار توجه کنید.

منبع: https://www.theglobeandmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نمایید :