ثروت ۱۰ زن سوپر استار و سرشناس چقدر و از کجا آمده؟

۱۰ زن ستاره ثروتمند   ثروت زنان سوپراستار چگونه به دسـت آمده است؟ ثروت بازیگران خارجی به دلیل دستمزدهای بالای آنها است. البته بعضی از این زنان بازیگر ثروتمند، ثروت خود را از طریق سرمایه گذاری و تجارت به دست آورده اند. زنان ثروتمندنگرانی مالی ندارند. تنها فکر زنان پولدار این است که جزیره ای خصوصی سفر کنند  یا خود را برای عکس گرفتن در مکان های جدید آماده کنند. در لیست زیر دارایی ده زن ثروتمند سرشناس را با هم بررسی میکنیم.     ۱- دینا مریل ( سرمایه : ۵٫۱ میلیارد دلار)

Dina_Merrill-300x225

اگر چه کار حرفه ای دینا مریل به پایان رسیده است اما وی یکی ازثروتمندترین زنان بازیگر است.دینا مریل کار خود را به عنوان هنرپیشه و مدل آغاز کرد و سرانجام وارث ثروت شرکت کلگیت پالم اولیو شد.   ۲- مری کیت و اشلی اولسن ( سرمایه : ۳۰۰ میلیون دلار)

Ashley_Mary-Kate_Olsen_2011_Shankbone-236x300

مری کیت و اشلی اولسن کار حرفه ای خود را در نقش میشل تنر در مجموعه ی تلویزیونی “خانه ی شلوغ” آغاز کردند؛ اما این زنان بازیگر، ثروت واقعی خود را از تجارت به دست آوردند. مایه ی شگفتی است که این دو، به غیر از دو مورد حضور غیررسمی در سال ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰،مدتی است که کار بازیگری انجام نمی دهند. مری کیت از سال ۲۰۱۱ در صحنه دیده نشده و اشلی از سال ۲۰۰۴، هنرپیشگی را رها کرده است. هیچ کس فکر نمی کرد که این دوقلوهای دوست داشتنی بتوانند در زمینه ی تجارت به موفقیت دست پیدا کنند.   ۳- میا وازیکووسکا ( سرمایه: ۲۷۵ میلیون دلار)

Mia_Waasikowska_6795477345-200x300

شیک ترین گردنبندهای زنانه بلک لایت در گالری شمرون

هنرپیشه ی استرالیایی، میا وازیکوسکا، کار خود را از تلویزیون استرالیا آغاز کرد وبعد از بازی در نقش آلیس در فیلم آلیس در سرزمین عجایب تیم برتون مشهور شد. بعدها او در مجموعه ی”درمان” برای شبکه ی اچ بی و برنامه های تلویزیونی و فیلم به نقش آفرینی پرداخت. میا وازیکووسکا چندان مشهور نیست؛ بنابراین باید ثروتش را با تلاش بسیاری به دست آورده باشد.  ۴- پاژه بروستر ( سرمایه: ۲۴۵ میلیون دلار) 

paget-brewster-at-yahoo-s-community-greendale-school-dance-at-sxsw-in-austin_1
۵- ساشا الکساندر (سرمایه: ۲۱۵ میلیون دلار)

740px-Sasha_Alexander_2012-247x300

ساشا الکساندر با بازی در نقش گرچن ویتر در”ماجرای داسون” شناخته شد و با بازی در این نقش، ثروت فراوانی به دست آورد. بعد از آن، به بازی در مقابل جیم کری در فیلم “بله آقا” ودو فصل از مجموعه ی “ان سی آی اس” پرداخت. اخیرا ساشا الکساندر با بازی در نقش دکتر مورا آیلز در مجموعه ی “ریزولی و آیلز” به یکی از زنان بازیگر ثروتمند تبدیل شده است.     ۶-جنیفر انیستون ( سرمایه: ۲۰۰ میلیون دلار)

JenniferAnistonFeb09-300x296

جنیفر انیستون با بازی در نقش راشل گرین در مجموعه ی “دوستان”، مجموعه ی محبوب دهه ی نود ( میلادی) به شهرت دست پیدا کرد. جنیفر انیستون در آن زمان بسیار پر کار بود. شهرت جنیفر انیستون تنها به خاطر زندگی با برد پیت نبوده است؛ بلکه او ستاره ی فیلم “فضای اداری”، فیلمی با طرفداران خاص بود. او به تازگی در فیلم “رئیس های ترسناک”  به ایفای نقش پرداخته است. بیشتر زنان بازیگر دهه ی نود دیگر به بازیگری نمی پردازند. اما جنیفر انیستون ثابت کرده که قدرتش پایدار است.   ۷- کریستن ریتر ( سرمایه: ۱۸۵ میلیون دلار)

لوکس ترین گردنبندهای زنلنه رولباسی در گالری شمرون

Krysten-Ritter-2014-Film-Independent-Spirit-Awards

کریستن ریتربه تازگی در مجموعه ی جسیکا جونز نقش آفرینی کرده است؛ همچنینکریستن ریتر به عنوان مدل در توکیو، پاریس، میلان و نیویورک به کار مشغول است. کریستن ریتر با بازی در نقش شخصیت اصلی مجموعه ی “بد شدن” سرنوشت والتر وایت را تغییر داده است.   ۸- آنجلینا جولی ( سرمایه:۱۶۰ میلیون دلار)

F:PHOTOReady RoomActionsInsert Request48092#Netflix161115_S04_0158_R2.jpg

تعجبی ندارد که میزان ثروت آنجلینا جولی در این لیست قرار گرفته، جای شگفتی اینجاست که چرا ثروت آنجلینا جولی چنین رتبه ی پایینی قرار دارد. تعجب آورتر این است که رتبه ی آنجلینا جولی از کریستن ریتر نیز پایین تر است. این هنرپیشه ی برنده ی جایزه ی اسکار همیشه خبرساز است؛ چه این خبر مربوط به فیلم هایش باشد، چه روابط خانوادگی او و چه فعالیت های انسان دوستانه اش. به روشنی می توان گفت که شهرت و ثروت آنجلینا جولی پیوسته پایدار خواهد ماند.   ۹- جنیفر لاورنس (سرمایه:۱۳۰ میلیون دلار)

JLaw-223x300

جنیفر لارنس برنده ی جایزه ی اسکار، کار خود را ازمجموعه ی “واسطه” آغاز کرد و اکنون طرفداران جنیفر لاورنس، او را به نام جی لو می شناسند. در مقایسه با دیگر هنرپیشه های هالیوود، جنیفر لاورنس شخصیت بی همتایی دارد. جنیفر لاورنس زیاد خودش را جدی نمی گیرد و توانسته است قلب میلیون ها نفر از طرفدارانش در سراسر دنیا را تسخیر کند.   ۱۰- درو بریمور ( سرمایه: ۱۲۵ میلیون دلار)

barrymore2-300x300

بعد از کسب محبوبیت در فیلم “ای تی” در دهه ی هشتاد، با بازی در فیلم “آتش افروز”، شغل کودکانه ی درو بریمور رو به نابودی رفت؛ زیرابه اعتیاد گرفتار شده بود. درو بریمور بلاخره براعتیادش غلبه کرد و دوباره شغل خود را باز یافت. درو بریمور در فیلم های پرفروش بازی نمی کند؛اما پیوسته به شغل بازیگری ادامه می دهد و با هنرپیشگی در ارتباط است.   بیشتر زنان بازیگر ثرومند، حرفه ی بازیگری را با بازی در نقش های ساده آغاز کرده اند و به مرور زمان به شهرت و ثروت دست پیدا کرده اند. ثروت بازیگران خارجی، به خصوص ثروت زنان سوپراستار در نتیجه ی تلاش و دریافت دستمزد بالا به دست آمده است وزندگی زنان بازیگر ثروتمند با زندگی زنان معمولی متفاوت است و این تفاوت در قدرت مالی آنهاست.          

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نمایید :