ترند طرح پلنگی در تابستان ۲۰۱۹ : ترندی قدیمی اما محبوب

ترند پلنگی

در تابستان ۲۰۱۹ برند های بسیاری تلاش کردند تا با معرفی طرح هایی قدیمی و متعلق به دهه ۱۹۹۰ میلادی، سهم خود را در دنیای مد این زمان که علاقه ی بسیار زیادی به مرور خاطرات گذشته دارد، ایفا کرده باشند. در میان بسیاری از ترند های آشنا که در تابستان امسال به ویترین مغازه ها و خیابان ها بازگشته اند، ترند طرح پلنگی شاید یکی از عجیب ترین و در عین حال جذاب ترین طرحی باشد که راه خود را بار دیگر به دنیای مد باز کرده است. در کنار بسیاری از لباس ها، کفش ها و زیورآلاتی که با طرح های ساده به بازار عرضه شده اند، لباس ها و زیورآلات طرح پلنگی توانسته اند نه تنها جنب و جوشی را به ظاهر ما اضافه کنند، بلکه توانسته اند یکنواختی طرح های ارائه شده در تابستان امسال را نیز به کلی از بین ببرند.

ترند پلنگی

ترند طرح پلنگی  برای اولین بار در دهه های بیست تا سی میلادی و توسط برند دیور (Dior) به بازار عرضه شد. از آن زمان تا به امروز، این ترند هیچ گاه به طور کامل دنیای مد را ترک نکرد و در هر دهه، مترادف با یک دنیای خاص و یک مفهوم مشخص راه خود را به ویترین مغازه ها باز کرد. شاید در ابتدا ترند طرح پلنگی یک طرح لوکس بود اما در دهه های ۸۰ تا ۹۰ میلادی علاقه مندان به موسیقی راک اند رول از مخاطبان اصلی این ترند بودند. این جریان بار دیگر تغییر جهت داده و امروزه به شکل لباس هایی راحت و روزمره مخاطبان وسیع تری را هدف قرار داده است و به دنیای مد وارد شده است. ترند طرح پلنگی برای اولین بار در زمستان سال گذشته در گوشه وکنار دنیای مد دیده شد.  با این حال در ابتدای امسال، برند های مطرحی همچون Versace  و PacoRabanne از کلکسیون های جدید خود که با الهام از طرح پلنگی ساخته شده بودند، رونمایی کرده و نشان دادند که ترند طرح پلنگی برای مدت زمان طولانی تری مهمان کمد لباس ها و جعبه ی زیورآلات ما خواهد بود. از آنجایی که در گذشته این ترند محبوب بیشتر مخصوص طبقه ی مرفه و لوکس جامعه و همچنین افراد مشهور بوده است، استفاده از آن در دنیای مد امروزی نیز در میان افرادی که دوستدار استفاده از پوشش و خرید زیورآلات لوکس هستند بسیار رواج دارد. همچنین پوشیدن لباس ها و یا استفاده از زیورآلاتی با طرح پلنگی می تواند به راحتی جلب توجه کند و در این راستا نیز انتخاب این ترند می تواند یک سرمایه گذاری موفق برای ارتقای ظاهر و داشتن استایلی شیک و جالب باشد.

ترند پلنگی

جدیدترین دستبند های پلنگی در گالری شمرون

کارناوال زیورآلاتی با ترند طرح پلنگی دستبند های چرم
ترند پلنگی
ترند طرح پلنگی و لباس هایی راحت در تابستان ۲۰۱۹

ترند پلنگی

انواع دستبند های چرم زنانه در گالری شمرون

انتخاب ترند طرح پلنگی به ویژه برای لباس شب و یا مناسبت های خاص بسیار رواج دارد چرا که این شاخه از دنیای مد با زندگی لوکس و مهمانی های خاص مترادف شده است.از سویی دیگر، یکی دیگر از عوامل مهم در موفقیت لباس هایی با ترند طرح پلنگی، سازگاری آن ها با سایر لباس ها است. شما می توانید لباس هایی با طرح پلنگی را به صورت ترکیبی با لباس های دیگر و برای مناسبت های مختلف بپوشید. در حالی که پیراهن هایی از این ترند محبوب برای مهمانی های رسمی و یا دورهمی های دوستانه مناسب هستند، استفاده از کت و یا زیورآلات این ترند می توانند انتخاب های مناسب و بسیار شیکی برای شرکت در جلسات اداری و یا در طول روز باشند. استفاده از اکسسوری هایی با طرح های پلنگی، مانند عینک افتابی و یا کیف نیز می تواند انتخاب مناسبی برای مسافرت باشند. اگر شما نیز از طرفداران این ترند محبوب و مطرح هستید، تابستان امسال می تواند بهترین فرصت برای لذت بردن از زیورآلات و لباس هایی با طرح پلنگی برای شما باشد!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی را وارد نمایید :