برند Henrykaبا مجموعه ی گرمسیری خود به استقبال تابستان ۲۰۱۸می رود!

برند Henrykaبا مجموعه ی گرمسیری خود به استقبال تابستان ۲۰۱۸می رود!

برند بسیار معروف Henrykaبه تازگی مجموعه ی جدیدی از زیورآلات خود تحت عنوان The Exotic Palm Collection “نخل های عجیب” را به بازار معرفی کرده است. زیورآلات این مجموعه ی جدید تماما از جنس نقره ی استرلینگ می باشند و به شکل برگ های درختان مناطق گرمسیری طراحی و ساخته شده اند. گردنبند های آویزی بسیار زیبای این مجموعه با الهام از برگ درختان مناطق گرمسیری، مانند درخت نخل و یا درختان بومی جنگل های استوایی در مکزیک ساخته شده اند که با اندازه هایی متفاوت در این مجموعه به چشم می خورند.

برند Henrykaبا مجموعه ی گرمسیری خود به استقبال تابستان 2018می رود!
همچنین در مجموعه ی “نخل های عجیب”از برند Henryka، گوشواره هایی با الهام از برگ های مناطق گرمسیری و استوایی نیز به چشم می خورد.گوشواره های میخی این مجموعه با طراحی های منحصر به فرد خود به شکل برگ ها، بسیار جذاب هستند و می توانند ظرافت زنانه ی بسیار زیبایی را به ظاهر شما هدیه کنند. این برند اعلام کرده است که در آینده ی نزدیک قطعات جدیدی را به این کلکسیون اضافه خواهد کرد که به کمک سنگ های قیمتی تزئین شده اند. این مجموعه در ادامه ی تصمیم این برند مبنی بر طراحی و ارائه زیورآلاتی با الهام از طبیعت، به بازار عرضه شده است. شما در حال حاضر می توانید این مجموعه را تنها بر روی وب سایت این برند خریداری کنید.

برند Henrykaبا مجموعه ی گرمسیری خود به استقبال تابستان 2018می رود!Henryka-Exotic-Palm-Collection-Model-wears-Palm-Burst-stud-earrings-and-Large-Areca-Palm-Leaf-earrings-CROP

منبع نوشته:http://www.professionaljeweller.com/henryka-steps-ss18-tropical-designs

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *