برند لوکس Graff کلکسیون جدید زیورآلات خود را به بازار معرفی کرد

برند لوکس Graff کلکسیون جدید زیورآلات خود را به بازار معرفی کرد

طراحان برای ساخت زیورآلات می توانند از اِلِمان های بسیار زیادی الهام بگیرند. آن ها می توانند از شکفتن یک گل و یا انحنای بال پرندگان برای طراحی زیورآلاتی خاص الهام بگیرند. شاید در این میان، دست خط یک کودک به عنوان منشا الهام برای ساخت زیورآلات گزینه ی مناسبی نباشد. اما ممکن است نظر طراحان برند Graffرا به خود جلب کند.

برند Graff یکی از معروف ترین برند ها برای ارائه زیورالاتی با طرح های کلاسیک است. در مقایسه با زیورآلات امروزی، محصولات برند Graff طرح های بسیار متفاوتی دارند که در واقع بیانگر هنر انتزاعی معاصر می باشد. بسیاری معتقد هستند این تفاوت از طراح معروف این برند لارنس گراف سرچشمه می گیرد. این طراح موفق و رئیس برند Graff، به دنبال خاص ترین و نایاب ترین الماس های دنیا است و کلکسیون شخصی بسیار ارزشمندی را نیز برای خود جمع آوری کرده است. در این گنجینه ی ارزشمند، آثار بسیار جذابی از هنرمندان قرن بیستم مانند Picasso، Towmbly و Warhol وجود دارد که توانسته اند الهام بخش کلکسیون جدیدی از زیورآلات برند Graff  باشند.

برند Graff کلکسیون جدید زیورالات خود را به بازار معرفی کرد

لارنس گراف بسیار علاقه مند و تحت تاثیر کارهای Cy Towmbly قرار دارد  و از آن ها برای ساخت زیورآلات مجموعه جدید خود استفاده کرده است. زیورآلاتی که داری پیچ و تاب زیادی هستند و با الهام از حرکت قلم نقاشی بر روی بوم توسط Cy Towmbly ساخته شده اند. یکی از چالش های پیش روی طراحان برای ساخت این طرح های جدید، استفاده از سنگ های قیمتی مانند الماس ها در بدنه ی پر پیچ و تاب زیورآلات بوده است. والرسون گراف در این خصوص می گوید:” این چالش به میزان قابل توجهی مهارت های هنرمندان و طراحان این خانه ی مد را به بازی گرفت. من معتقد هستم که این چالش ها سبب افزایش جذابیت مجموعه ی جدید زیورآلات ما شده است”.

برند Graff کلکسیون جدید زیورالات خود را به بازار معرفی کرد

وی در ادامه توضیح می دهد:” تجربه ی سازندگان ما و سنگ های بی نظیری که در ساخت این مجموعه به کار گرفته شده است، طراحان ما را متقاعد کرد که می توانند با آزادی تمام به خلق آثار بسیار زیبایی بپردازند”.  در این مجموعه، یک جفت گوشواره ی الماس بسیار زیبا قرار دارد. بست این گوشواره ها مشخص نیست و با پوشیدن آن ها احساس می کنید که گوشواره ها خود به خود از گوش شما آویزان شده اند. این گوشواره ها داری انحنای بسیار زیبایی هستند و در ساخت آن ها از الماس های قیمتی استفاده شده است. این گوشواره ها در انتها به یک مروارید ختم می شوند.

برند Graff کلکسیون جدید زیورالات خود را به بازار معرفی کرد

گردنبندی که در این مجموعه طراحی شده است نیز بسیار جذاب می باشد. این گردنبند با طراحی سه بعدی از حلقه های به ظاهر بی پایانی که از باگت و الماس ساخته شده اند، ظاهر بسیار شیک و جذابی را به خود گرفته است.

از این مجموعه برای اولین بار در نمایشگاه زیورآلات و ساعتBessel رو نمایی شد.

 

برند Graff کلکسیون جدید زیورالات خود را به بازار معرفی کرد

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *