بررسی لباس های مد زمستان ۲۰۱۹

بررسی لباس های مد زمستان ۲۰۱۹

بسیاری از افراد شیک پوش و طرفدار دنیای مد به دنبال جدید ترین و جذاب ترین مدل ها برای زمستان سال ۲۰۱۹ هستند و در همین راستا بسیاری از طراحان و برند های معروف در سرتاسر دنیا نیز اقدام به معرفی جدید ترین طرح های خود برای  زمستان ۲۰۱۹ کرده اند. نمایش های مد بسیار زیادی در سرتاسر دنیا برای زمستان سال ۲۰۱۹ برگزار شده اند و برند های بسیار زیادی طرح هایی جذاب و زیبا را ارائه کرده اند. طرح های ارائه شده در نمایش های مد پاییز و زمستان امسال بسیار متفاوت بوده اند و سلیقه ها و حتی آب و هوای بسیار متفاوتی را پوشش میدهند. در چنین دنیای بسیار رنگارنگ و متفاوتی، شما می توانید زیباترین مدل ها از کت و شلوارها، کاپشن ها و لباس های مجلسی را برای زمستان ۲۰۱۹ را پیدا کنید. با این وجود، ما تلاش کرده ایم تا در این مقاله، پنج مورد از مهم ترین مدل ها که در زمستان ۲۰۱۹ بسیار محبوب خواهند شد را انتخاب کرده و به شما معرفی کنیم.

بررسی لباس های مد زمستان 2018

لگ های بلند، پرطرفدار و کاربردی

لگ های بلند و گرم در بسیاری از نمایش های مد زمستان ۲۰۱۹، توانسته اند نظر دوستداران دنیای مد و همچنین طراحان و منتقدان را به خود جلب کنند. لگ ها در طرح های بسیار متنوعی ارائه شده اند. لگ هایی با طرح چرم و یا با طرح هایی از حیوانات از جمله محبوب ترین طرح های ارائه شده در زمستان ۲۰۱۹ بوده اند. لگ های ارائه شده توسط تام فورد بسیار جدید و جذاب بودند و از هیچ قاعده ی طراحی خاصی پیروی نمی کنند. الکساندر واگ از سویی دیگر تاکید بیشتری بر استفاده از لگ ها در ورزش و فعالیت های بدنی داشته و به همین منظور مدل هایی متناسب با چنین شرایطی را معرفی کرده است. لگ های طراحی شده توسط ویکتوریا بکهام همچنین بسیار جذاب و کاربردی بوده اند. اما محبوب ترین لگ های ارائه شده در این فصل متعلق به پکیج Saint Laurent بوده است که توانسته نظر بسیاری از طراحان را به خود جلب کند.

بررسی لباس های مد زمستان 2018

طرح پلنگی، محبوب ترین طرح برای پاییز و زمستان ۲۰۱۹

نیوریورک اولین جایی بود که در آن پالتو ها و لباس هایی با طرح پلنگی به دنیای مد معرفی شدند. ویکتوریا بکهام در کلکسیون  زمستان ۲۰۱۹ خود، پالتویی با طرح پلنگی را به نمایش گذاشته است که بسیار مورد توجه مطبوعات، طراحان و منتقدان قرار گرفته است. سایر طراحان کمی از این طرح کلاسیک و خطرناک فاصله گرفته اند. به طور مثال، تام فورد پالتویی با زرق و برق فراوان و با رنگ قرمز را برای کلکسیون  زمستان ۲۰۱۹ خود در نظر گرفته است. از سویی دیگر، کارولینا هِررِا یک گربه ی بزرگ وحشی را بر روی برخی از ایتم های کلکسیون زمستان ۲۰۱۹ خود چاپ کرده است و نظر بسیاری از منتقدان دنیای مد را به خود جلب کرده است. یکی از طرح های مورد علاقه در نمایش مد این طراح بزرگ، کت سفیدی بود که یک پلنگ براق و جذاب بر روی آن حک شد بود.با توجه به استقبال مخاطبان از نمایش های مد این طراحان مطرح، به نظر می رسد که در ماه های سرد امسال، طرح پلنگی یکی از طرح های محبوب و رایج در خیابان ها و صنعت مد خواهد بود.

بررسی لباس های مد زمستان 2018

لباس های چرم

طراحان بسیار زیادی همچون کریستوفر کین، سیمون روچا و فِندی حتی یک گام فراتر رفته و طرح هایی بسیار جذاب و لوکس را برای پاییز و زمستان ۲۰۱۹ معرفی کرده اند. این طراحان با معرفی لباس هایی از جنس چرم توانسته اند نظر بسیاری از طراحان و منتقدان دنیای مد را به خود جلب کنند. شلوار، کت، پیراهن و کت دامن هایی از جنس چرم، به طور قطع یکی از مهم ترین وزنه های دنیای مد در زمستان ۲۰۱۹ خواهند بود. بازی رنگ ها در کنار لباس های چرم همچنین از جمله ایده های خلاقانه و جذاب این طراحان برای کلکسیون های زمستان ۲۰۱۹ بوده است. به عنوان مثال، سیمون روچا در کنار لباس های چرم، استفاده از رنگ های مکملی همچون زیتونی را پیشنهاد می کند. همچنین استفاده از کیف های کلاچ، چکمه های ساق بلند و همچنین لباس هایی با آستین های پفی ایده های جذابی از سوی فِندی است که می تواند استفاده از لباس های چرم را به تجربه ی لذت بخشی تبدیل کند.

 

خانه ی کوچک (نام سریالی قدیمی و مشهور)

همانند جریان مد در بهار و تابستان ۲۰۱۸، بسیاری از طراحان از لباس ها و مدل های دهه های گذشته برای کلکسیون پاییز و زمستان ۲۰۱۹ خود الهام گرفته اند. طراح معروف برند Coach، استوارت وِوِرز از لباس های رایج در غرب آمریکا، که زمانی تحت عنوان غرب وحشی از آن یاد می شد، الهام گرفته است. لباس هایی با پارچه های گل دار و استفاده از قطعات چرم از جمله مهم ترین المان هایی است که این طراح معروف در کلکسیون زمستان ۲۰۱۹ خود از آن ها استفاده کرده است. طراحان برند Calvin Klein نیز لباس هایی با مدل های جذاب، شامل دامن های طوری و بلوز های چین دار را به بازار ارائه داده اند که توانسته است نظر بسیاری از منتقدان و طراحان دنیای مد را به خود جلب کند.

بررسی لباس های مد زمستان 2018

پارچه های طرح دار

در فصل گذشته تمام افراد مشهور و تاثیرگذار در دنیا، سردبیر های معروف و همچنین مجری های تلویزیون ها که بیش از هر کس دیگری در معرض دید عموم بودند، بدون شک با لباس هایی به همراه پارچه های طرح دار ظاهر شده اند. این ورود آرام اما متوالی پارچه های طرح دار به دنیای مد، در پاییز و زمستان سال ۲۰۱۹ راه خود را به دنیای مد و فشن شو ها نیز باز کرد. بسیاری از طراحان از این پارچه های برای خلق لباس ها و طرح های بسیار جذاب و زیبایی استفاده کرده اند. دامن ها و شلوار هایی که با کمک پارچه های طرح دار خلق شده اند در کنار کت و پیراهن های ساده می توانند نظر بسیاری را به خود جلب کنند و ظاهری جذاب را برای شما خلق کنند. طراحان برند Calvin Klein نیز از این پارچه ها برای طراحی کت های شیک و سبک استفاده کرده اند که در کنار لباس هایی شفاف با رنگ های ساده می توانند ترکیب بسیار مناسبی را به وجود آورند. در همین حال برند Prada از پارچه های پشمی و نخی راه راه برای طراحی لباس های دکلته، کت های کوتاه و شلوار استفاده کرده است که بسیار مورد توجه منتقدان و طراحان دنیای مد قرار گرفته است.

بررسی لباس های مد زمستان 2018

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *