بازگشت آرایش چشم ها به سبک دهه ۸۰ میلادی در تابستان ۲۰۱۸

بازگشت آرایش چشم ها به سبک دهه ۸۰ میلادی در تابستان ۲۰۱۸

آرایش کردن تنها برای پوشاندن عیب های صورت نیست و می تواند در بسیاری از مواقع سبب افزایش اعتماد به نفس در افراد شود. شاید به همین دلیل باشد که مانند لباس ها و زیورآلات، مدل های آرایشی نیز با گذر زمان تغییر پیدا می کنند. در این میان ظهور دوباره ی استاندارد ها و سبک های آرایشی که در سال های گذشته باب بوده اند، امری عجیب و به دور از ذهن نمی باشد. حالا در تابستان ۲۰۱۸، سبک آرایشی ای که در دهه های ۸۰ میلادی مرسوم بوده است، بار دیگر راه خود را به زندگی روزانه ی مردم باز کرده است. در این میان آرایش چشم ها، مطابق با سبک این دهه، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

بازگشت آرایش چشم ها به سبک دهه 80 میلادی در تابستان 2018

بسیاری از آرایشگران معتقد هستند که چشم ها نقش بسیار مهمی را در صورت ما ایفا می کنند و به گونه ای، هویت ما هستند. در این میان ضخامت و همچنین انحنای ابروها نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به این نکته توجه داشته باشید که هرچه ابروهای شما باریک تر باشند، ظاهر شما غیر طبیعی تر به نظر خواهد رسید. برای داشتن میکاپ به سبک دهه ۸۰ میلادی، داشتن خط چشم های مشکی رنگ یکی از اولویت ها است. این رنگ از خط چشم هیچ گاه قدیمی نمی شود و در کنار سایه های پررنگ، می تواند به چشم های شما زیبایی خاصی را ببخشند.

بازگشت آرایش چشم ها به سبک دهه 80 میلادی در تابستان 2018

تفاوت آرایش چشم ها در سال ۲۰۱۸ با دهه هشتاد میلادی در این است که در آن سال ها چشم های دودی بسیار مورد توجه قرار گرفته بوده اند. چشم های دودی، به معنای چشم هایی است که با سایه های تیره آرایش شده باشند. با این حال در سال ۲۰۱۸، سایه های پررنگی از سایر رنگ ها مانند آبی و یا صورتی نیز مورد توجه قرار گرفته اند و در بسیاری از آرایش های چشم به خوبی دیده می شوند.

برای داشتن یک آرایش کامل و با توجه به استانداردهای دهه ۸۰ میلادی، داشتن رژلب قرمز و همچنین استفاده از محصولات آرایشی بسیار حرفه ای که در این روز ها مورد استفاده قرار می گیرند، نیز توسط متخصصان توصیه می شود.

بازگشت آرایش چشم ها به سبک دهه 80 میلادی در تابستان 2018

منبع نوشته:https://en.tempo.co/read/news/2018/05/07/240918214/Trending-Eye-Makeup-from-the-80s

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *