برای فرم دادن به ابروهای خود از صابون استفاده کنید!

برای فرم دادن به ابروهای خود از صابون استفاده کنید!

با بررسی مدل های آرایشی موجود در بازار، متوجه خواهیم شد که ابروهایی پهن و پر پشت، درست مانند مدل های رایج در دهه های ۹۰ میلادی، بار دیگر بازگشته اند. در این میان، محصولات آرایشی بسیار زیادی جهت افزایش پرپشتی ابروها به بازار عرضه شده اند که می توانند به شما برای داشتن ابروهایی زیبا و مطابق با مد روز کمک کنند. در این میان، بسیاری از استفاده کنندگان از این محصولات، از سایر اثرات جانبی آن ها راضی نیستند و بسیاری معتقدند که این محصولات می توانند سبب چربی پوست شوند و بر روی ظاهر و آرایش آن ها اثری منفی داشته باشند. شاید به همین دلیل باشد که بسیاری از متخصصان آرایش در سرتاسر دنیا “روش صابون” را برای این منظور پیشنهاد می کنند.

به قلم مقاله تنظیم شده در وبسایت Life Hacker با کمک روش صابون، شما نه تنها می توانید به رشد و پرپشت شدن ابروهای خود کمک کنید، بلکه می توانید ابروهای خود را مرتب کرده و جهت خواب موهای آن ها را نیز منظم کنید. روش صابون، روشی راحت است که شما می توانید در خانه و به راحتی با کمک یک صابون گلیسیرین شفاف، و یک ظرف کوچک آب، از آن بهره مند شوید.

مراحل روش صابون عبارت است از:

صورت خود را از هرگونه آرایشی پاک کنید. سپس ابروهای خود را با برس ابرو مرتب شانه کنید. یک قلم مو را بردارید و کمی در آب آن را مرطوب کنید و سپس به آرامی آن را بر روی صابون حرکت دهید تا جایی که کف صابون را مشاهده کنید.

موزش نحوه فرم دادن به ابروها با استفاده از صابون

سپس تنها با استفاده از نوک قلم مو، صابون را به متمرکز ترین بخش های ابرو خود بکشید، به عنوان مثال در اطراف قوس ابرو، و به آرامی با کمک این قلم ابروهای خود را شانه کنید.

موزش نحوه فرم دادن به ابروها با استفاده از صابون

پس از آنکه ابروهای خود را حالت دادید، اجازه دهید صابون بر روی ابروهای شما خشک شود، در این میان شما می توانید به آرایش بخش های دیگر صورت خود بپردازید. در صورتی که پس از خشک شدن، لکه های سفیدی را بر روی ابروهای خود مشاهده کردید، به این معناست که از صابون بیش از اندازه استفاده کرده اید.

موزش نحوه فرم دادن به ابروها با استفاده از صابون

می توانید با کمک قلم موی مرطوب، صابون اضافی را از روی ابروهای خود پاک کنید. این روش، مانند بسیاری از تکنیک های موجود در دنیا، می تواند به شما کمک کند تا ابروهایی پرپشت داشته باشید که بتوانند در تمام طول روز شکل ظاهری بدون نقص خود را حفظ کنند.

موزش نحوه فرم دادن به ابروها با استفاده از صابون

منبع مقاله :https://lifehacker.com/use-soap-to-shape-and-tame-your-brows-1826003278

 

 

منبع نوشته:https://lifehacker.com/use-soap-to-shape-and-tame-your-brows-1826003278

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *