شرایط استفاده از سرویس بازگشت کالا

کلیه محصولات به شرح ذیل شامل استفاده از خدمات بازگشت کالا و پرداخت وجه مشتریان میباشند.

مغایرت کالای خریداری شده

در صورت مغایرت کالای خریداری شده با کالای تحویل داده شده,  حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، از طریق تلگرام, ایمیل و یا  فرم تماس با ما اطلاع داده شود. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی و مخدوش کردن هولوگرام  وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد (کاملا” پلمپ باشد)

ایراد و اشکال در کالا

  • در صورتی که کالا خریداری شده توسط شما دارای ایراد و اشکال باشد, مشکل کالا میباست حداکثر در مدت ۱ روز به واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده شود.
  • استفاده از این سرویس منوط به ارسال  کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه و عدم مخدوش نمودن هلوگرام و  محافظ کالا میباشد.
  • این سرویس اشکال‏‏‌های ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات آن) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.
  • هرگونه برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن و جعبه کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
  • در جهت رفاه حال و کسب رضایت خریداران گرامی اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۳ روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود و به صورت پلمپ باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. لطفاً دقت داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، مخدوش نمودن هلوگرام و  حتی  تغییر در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد. لازم به ذکر است, در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

محصولات دست ساز حاوی گل

نگین محصولات حاوی گل فروشگاه چیزی چز گل نیست و گل یعنی نهایت زییابیی طبیعی طبیعت! در محصولات از گل های متنوعی که قابلیت قرارگیری در یک بستر  را دارند و  سازگار و مناسب کار میباشند استفاده شده است.  همان طور که میدانید,  گل و گلبرگ های هر گل از نظر سایز , تیرگی و روشنی و میزان ضخامت با گل دیگر متفاوت میباشد و هیچ دو گلی از یک خانواده به لحاظ ساختار به صورت ۱۰۰% بایکدیگر برابر نمیباشند.  ممکن است در یک قاب یا در یک ست گل های به کار رفته  با یکدیگر به لحاظ موارد اشاره شده اختلاف داشته باشند و یا گلبرگ ها به صورت نامنظم که همان حالت طبیعی گل میباشد قرار گرفته باشند. ممکن است عکس محصولات  در سایت با محصولی که سفارش میدهید به دلیل تفاوت سایز گل ها و ساختار منحصر به فرد هر گل ,  اندکی تفاوت داشته باشند. بنا به طبیعی بودن گل ها  , نحوه جایگیری گل ها در بستر و میزان فضای اشغال شده توسط گل ها به دلیل عدم امکان تغییر در حالات و سایز گل امکان پذیر نمیباشد. کلیه مراحل تهیه برخی محصولات حاوی گل به صورت دستی بوده ,  بنابراین ممکن است پس از فرایند تهیه داخل محصول خرده های ریزی ازتکه گل  باشد که اجتناب ناپذیر است اما  به هیچ عنوان تاثیری در زیبایی کلی اثر ندارد. به طور خلاصه , شما در حال خرید یک اثر خاص و دست ساز و  حاوی روحی از طبیعت هستید که نگین آن گل های زیبای برآمده ازدل طبیعت میباشید… اگرصرفا به دنبال یک محصول با تولید مکانیزه ماشینی و بی روح میباشید محصولات  موجود در بازار باطرح های مختلف همیشه در دسترس بوده و هستند اما هیچ یک خاص نبوده و نیستند و تکه ای از طبیعت را در دل خود نداشته و ندارند! لذا دقت داشته باشید امکان تعویض و یا مرجوع نمودن محصولات بنا به دلایل شرح شده نظیر عدم تقارن گل های به گار رفته  در ست ها – کوچکی و یا بزرگ بودن گلبرگ ها -تفاوت  ضخامت گلبرگ – تفاوت  در تیرگی و روشنی گلبرگ ها – شکسته بودن برخی گلبرگ ها , حالت موجی شکل قاب های دست ساز به دلیل تفاوت ضخامت گل ها, نحوه جایگیری گلها و … مقدور نمیباشد.

انصراف از خرید

 اگر از خرید خود منصرف شده و هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد خدمات پس از فروش از طریق ایمیل و یا آیدی تلگرام  اطلاع دهید.

نحوه ارسال کالا  برای ما

لطفاً قبل از هر اقدامی از طریق فرم تماس با ما و یا آیدی تلگرام تماس بگیرید و از ارسال کالا بدون هماهنگی جدا” خودداری فرمایید.

پس از انجام هماهنگی , کالا را حتما به وسیله شرکت پست ارسال بفرمایید و پرداخت هزینه حمل آن در صورت وجود ایراد و یا مغایرت با فروشگاه میباشد, لذا قبض پستی را حتما ضمیمه بسته نمایید.