اعتبارات فروشگاه

shop.credits-minهمیشه نحوه اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی برای خریداران در کشور ما یک چالش بوده و هست. چرا که فروشگاه های زیادی ضمن سواستفاده از بستر اینترنت و عدم حضور فیزیکی خریدار با ارسال کالاهایی متفاوت از آنچه که در سایت خود معرفی نموده اند اعتماد را از خریداران سلب نموده و یک حس بی اعتمادی یا عدم اطمینان در خریداران  ایجاد نموده اند.

خوشبختانه با اقدامات انجام شده در سال های اخیر توسط مراجع قانونی و بررسی های متعدد سایت هایی که قصد ارایه خدمات آنلاین دارند کمک شایانی به خریداران شده است.

مطابق با آخرین قوانین وضع شده هر مجموعه ای که قصد فروش و یا ارایه خدمات در بستر اینترنت را داشته باشد میبایست ابتدا محل دقیق کسب و کار , ریز عملکرد و اهداف خود از ایجاد فروشگاه و تضامین مورد نیاز را به مجاری قانونی ناظر ارایه نموده تا پس از احراز صلاحیت و تایید توسط مراجع قانونی امکان فعالیت در سطح اینترنت را داشته باشد.

enamad
نماد اعتماد الکترونیکی
فروشگاه شمرونی ها در تاریخ  ۹۵/۰۳/۱۲  در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی زیر مجموعه وزارت صنعت معدن و تجارت ثبت شده و موفق به دریافت نماد “اعتماد الکترونیکی” گردیده . این مجموعه با دریافت “نماد اعتماد الکترونیکی”  که لوگوی آن در کلیه صفحات سایت موجود میباشد موفق  به عقد قرارداد با سازمان های ارایه دهنده خدمات تخصصی به فروشگاه های اینترنتی جهت ارسال سفارشات خریداران نظیر شرکت پست جمهوری اسلامی ایران – استفاده از سرویس شتاب تحت نظر بانک مرکزی جهت نقل و انتقال هزینه های خریداران گردیده و کاملا تحت نظر مراجع قانونی میباشد.

امکان خرید حضوری
مهیا نمودن امکان خرید حضوری کلیه اقلام از دیگر خدمات شاخص گالری شمرون برای اعتماد سازی و ایجاد ارتباط نزدیک با مشتریان میباشد. جهت مشاهده نزدیک کلیه محصولات گالری و خرید به صورت حضوری میتوانید طی روزهای شنبه الی پنجشنبه از ساعت ۹:۳۰ صبح الی ۹ شب به آدرس:  تهران, چهار راه فرمانیه, خیابان پاسداران, نبش کوهستان یازدهم – مرکز خرید کوهستان طبقه منفی۱ گالری شمرون مراجعه بفرمایید.
تمامی اقلام موجود در داخل وبسایت در فروشگاه حضوری نیز در دسترس شما میباشند.

photo_2017-06-04_13-03-45

warehouse
فضای اختصاصی در انبار شرکت واسط  پست
فروشگاه شمرونیها همواره با رعایت کلیه استاندارد های موجود جهت ارایه خدمات هرچه بهتر به خریداران محترم می کوشد, , این مجموعه دارای یک فضای اختصاصی در انبار شرکت واسط  پست بوده  و کلیه امور از زمان دریافت سفارش بر روی سایت تا زمان ارسال از انبار به صورت تمام خودکار, در کوتاه ترین زمان ممکن  انجام  گردیده و خرید شما را در سریعترین زمان ارسال میکند.
%d8%a7%d8%b9%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d8%aa

خدمات شاخص فروشگاه شمرونی ها

null
شروع فرایند ارسال کالا بلافاصله پس از تایید سفارش توسط خریدار
null
ارسال کالا به سراسر کشور با پست پیشتاز
null

امکان پرداخت وجه پس از دریافت  کالا

null
امکان بازگشت کالا در صورت نارضایتی مشتری
امکان خرید به صورت حضوری
null
پشتیبانی آنلاین ۷ روز هفته
null
پشتیبانی آنلاین ۷ روز هفته
null

اطلاع خریدار از مرحله به مرحله ارسال سفارش توسط پیامک و ایمیل

امیدواریم تا با ارایه خدمات در بالاترین سطوح کیفی, حس یک خرید خوب و مطمین را در شما برانگیزیم.