گوشواره های زیبا و جدید ریش ریش در سال ۲۰۱۸ در اوج محبوبیت

گوشواره های زیبا و جدید ریش ریش در سال ۲۰۱۸ در اوج محبوبیت

با آغاز سال جدید، بسیاری از ما دوست داریم حس تازگی را به زندگی خود بیاوریم. این حس تازگی می تواند حتی با تغییری کوچک در ظاهر ما همراه باشد و حسی بسیار دلپذیر و دلچسبی را به ما هدیه کند. در این میان یکی از ساده ترین راه ها برای تغییر ظاهر و ارتقای آن در سال ۲۰۱۸، می تواند تغییر زیورآلاتی باشد که تا کنون استفاده کرده ایم.

 

 

گشواره ریش ریش سه ردیفه از محصولات گالری شمرون
گشواره ریش ریش سه ردیفه از محصولات گالری شمرون

در سال گذشته گوشواره های بسیار بزرگ در کنار گردنبند هایی ظریفی با تزییناتی از سنگ های قیمتی، همراه ما بودند. بسیاری از ما می دانیم که زیورآلات بر روی ظاهر ما بسیار تاثیر گذار هستند و می توانند حقایق زیادی را در مورد شخصیت ما بیان کنند، زیورآلاتی که می توانند ظاهری معمولی یا عجیب داشته باشند.حال در میان تمام انتخاب هایی که در میان گوشواره ها و زیورآلات داریم، گوشواره های ریش ریش با جذابیت خاص خود وارد بازار شده اند.

 

گوشواره های ریش ریش نماد قدرت!

در طول تاریخ آویز های ریش ریش برای تزیین اتاق های قصر های سلطنتی و یا در لباس های پاپ و اسقف های اعظم کلیسای کاتولیک استفاده می شدند. به همین سبب بسیاری این آویز ها را نمادی از مقام و قدرت می دانند. اما در اواخر سال ۲۰۱۷، این آویز ها راه خود را به دنیای زیورآلات باز کردند. ممکن است در نگاه اول این گوشوارها ترسناک، عجیب و یا فریبنده باشند، اما روز به روز بر محبوبیت آن ها افزوده می شود.شما می توانید گوشواره های ریش ریش را با جنس ها و طرح های مختلف پیدا کرده و متناسب با سلیقه ی خود آن ها را خریداری کنید. این گوشواره ها می توانند از جنس پلاستیک، نخ و یا پارچه باشند. همچنین ممکن است به همراه سایر فلزات و یا سنگ ها به زیبایی طراحی شده باشند. این قابلیت این امکان را به شما می دهد که از این گوشواره ها چه در طول روز و چه در مهمانی ها و دورهمی ها استفاده کنید. بسیاری از متخصصان مد معتقد هستند که درست است رنگ های دلربای گوشواره های ریش ریش مناسب فصل بهار و تابستان خواهند بوداما عده ای دیگر آن ها را مناسب برای تمام فصول خصوصا زمستان دانسته و معتقد هستند که استفاده از آن ها می تواند به ظاهر شما نشاط و طراوت خاصی را ببخشد. رنگ های تیره تر این گوشواره ها بیشتر مناسب برای مهمانی های رسمی و رنگ های روشن آن ها می توانند برای لباس های عادی شما انتخاب مناسبی باشند.

این پیش بینی وجود دارد که این گوشواره های زیبا در سال ۲۰۱۸، به اوج محبوبیت خود برسند.

تصاویر نمونه گوشواره ریش ریش 2018 از محصولات گالری شمرون.
تصاویر نمونه گوشواره ریش ریش ۲۰۱۸ از محصولات گالری شمرون.
تصاویر نمونه گوشواره ریش ریش 2018 از محصولات گالری شمرون.
تصاویر نمونه گوشواره ریش ریش ۲۰۱۸ از محصولات گالری شمرون.

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *