معرفی طرح های گوشواره های جدید برای بهار و تابستان سال ۲۰۱۸

معرفی طرح های گوشواره های جدید برای بهار و تابستان سال ۲۰۱۸

گوشواره هایی برای بهار و تابستان ۲۰۱۸

با آغاز سال جدید، بسیاری از طراحان و متخصصین دنیای مد پیش بینی های زیادی را در خصوص زیورآلات محبوب در سال ۲۰۱۸ ارائه دادند. در میان تمام این پیش بینی ها و با دنبال کردن هفته های مد بهار و تابستان ۲۰۱۸، می توان به خوبی دریافت که گوشواره ها در روزهای گرم سال ۲۰۱۸، نقش بسیار پررنگی را در دنیای مد بازی خواهند کرد. دنیای گوشواره ها بسیار متنوع است و اولین سوالی که باید به دنبال جوابی برای آن باشیم این خواهد بود: چه نوع گوشواره هایی در بهار و تابستان ۲۰۱۸ بسیار پرطرفدار خواهند شد؟

معرفی طرح های گوشواره های جدید برای بهار و تابستان سال نو

بر اساس آنچه در هفته های مد بهار و تابستان ۲۰۱۸ نشان داده شد و همچنین بر اساس پیش بینی های طراحان و متخصصان دنیای مد، گوشواره های آویزی و بزرگ، گوشواره های نا متقارن از جمله مدل های پرطرفدار در سال ۲۰۱۸ خواهند بود. این مدل ها آن قدر متنوع هستند که شما می توانید با آزادی و خیالی آسوده، بر اساس شخصیت و سلیقه ی خود، گوشواره های مورد علاقه ی خود را به راحتی پیدا کنید. در اینجا ۵ مدل از گوشواره هایی را که بر اساس نظر طراحان و مجموعه های معرفی شده برای بهار و تابستان ۲۰۱۸ بدون شک محبوب خواهند شد، معرفی خواهیم کرد و به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

 

گوشواره های میخی

معرفی طرح های گوشواره های جدید برای بهار و تابستان سال نو

شاید در نظر عده ای، گوشواره های میخی بسیار ساده و ابتدایی به نظر برسند، اما خوب است بدانید که این گوشواره ها می توانند ظرافت بسیار زیادی را به ظاهر شما ببخشند. گوشواره های میخی را می توان خیلی راحت با گردنبند ها و سایر لوازم جانبی هماهنگ کرد و از پوشیدن آن ها لذت برد. آن ها سنگین نیستند و در نتیجه شما می توانید بدون احساس درد و یا ناراحتی در گوش خود، برای مدت زمان طولانی ای آن ها را بپوشید. گوشواره های میخی همچنین می توانند به سادگی و زیبایی ظاهر شما بسیار کمک کنند. گوشواره های میخی در جنس ها و طرح های بسیار متنوعی در بازار وجود دارند. به عنوان مثال خرید گوشواره های میخی از جنس طلا و یا مروارید می تواند انتخاب بسیار مطمئنی باشد، چرا که مروارید و طلا هیچ گاه قدیمی نشده و چنین گوشواره هایی به خوبی می توانند با لباس های عادی روزانه و یا لباس های شیک شما برای شرکت در مهمانی ها هماهنگ شوند. همچنین در بسیاری از مراسم مهم امسال، مانند اسکار، بازیگران و ستارگان بسیار زیادی از گوشواره های میخی ای از جنس الماس استفاده کرده بودند، که این خود نشان دهنده ی محبوبیت روز افزون این مدل از گوشواره ها در سال ۲۰۱۸ می باشد. گوشواره های میخی در عین سادگی و ظرافت می توانند ظاهری بسیار لوکس و شیک را به شما ببخشند.

 

گوشواره های حلقه ای

معرفی طرح های گوشواره های جدید برای بهار و تابستان سال نو

اگر به خوبی به تاریخ تحولات زیورآلات در دنیای مد دقت کنیم، متوجه می شویم که گوشواره های حلقه ای هیچ گاه دنیای مد را ترک نکرده اند و همواره نقش پررنگی را در این صنعت بازی کرده اند. آن ها به همان اندازه که در دهه های ۶۰ و ۷۰ میلادی محبوب بودند، امروزه نیز در مراسم و مهمانی ها  حضور دارند و پرطرفدار هستند. به بیان دیگر می توان گفت که گوشواره های حلقه ای هیچ گونه وابستگی ای به زمان ندارند. بسیاری رمز موفقیت این گوشواره ها را در جلب توجه آن ها می دانند. گوشواره های حلقه ای می توانند به شما کمک کنند تا به راحتی در مرکز توجه قرار بگیرید. منحنی های ظریفی که در ساختار آن ها وجود دارد، سبب می شود تا صورت شما پهن تر به نظر برسد و در عین حال چانه و استخوان گونه ی شما با فرم بهتری خود را نشان دهد. روزهای گرم تابستان نزدیک هستند و شما می توانید با انتخاب یک گوشواره ی حلقه ای از جنس طلای زرد و الماس خود را برای مهمانی ها و مراسم مختلف در این فصل آماده کنید.

 

گوشواره های آویزی

معرفی طرح های گوشواره های جدید برای بهار و تابستان سال نو

دنیای گوشواره های آویزی بسیار متنوع تر از گوشواره های میخی و حلقه ای می باشد. شما می توانید  از میان مدل های بسیار زیاد و متنوعی از گوشواره های آویزی،برای شرکت در یک مهمانی و یااستایل خود در یک روز عادی، انتخابی متناسب با سلیقه ی خود داشته باشید. گوشواره های آویزی در طرح های کلاسیک و مدرن در بازار وجود دارند. اگر میخواهید برای شرکت در یک مهمانی به زیبایی بدرخشید، می توانید از گوشواره های آویزی با جنس الماس استفاده کنید. گوشواره های آویزی برای افرادی که دارای صورت هایی قلبی یا مثلثی شکل هستند، می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد، چرا که این گوشواره ها سبب می شوند تا این افراد صورت کشیده تر و لاغر تری پیدا کنند و به ظاهر آن ها ظرافت خاصی را می بخشند. به یاد داشته باشید که یکی از مهمترین نکات در مورد گوشواره های آویزی، آزادی آن ها برای تکان خوردن است. این یکی از فاکتور های مهمی است که می تواند سبب زیبایی این گوشواره ها شود. بنابراین از انتخاب گوشواره های آویزی بسیار بلند، که تا شانه های شما می رسند و به لباس و یا شانه ی شما گیر می کنند، دوری کنید.

گوشواره های چندِلیِر

 

معرفی طرح های گوشواره های جدید برای بهار و تابستان سال نو
گوشواره های چندلیر از الماس و مروارید سیاه

 

گوشواره های چندلیر نیز از جمله مدل هایی هستند که هیچ گاه قدیمی نمی شوند. دنیای این گوشواره ها نیز بسیار متنوع است و شما می توانید به راحتی مدلی را که با استایل شما مطابقت داشته باشد، انتخاب کنید. این گوشواره ها به خاطر ویژگی های طراحی خود می توانند بر روی ظاهر شما بسیار تاثیر گذار باشند. شما می توانید این گوشواره ها را با یک دستبند زیبا و یا حلقه ای بزرگ ست کرده و بپوشید. فراموش نکنید که تحت هیچ شرایطی گوشواره های چندلیر را به همراه گردنبند استفاده نکنید. این کار تاثیر معکوسی بر روی ظاهر شما خواهد گذاشت و زیبایی زیورآلات شما را به شکل معکوسی تحت تاثیر قرار خواهد داد. با انتخاب گوشواره های چندلیری که از الماس و یا مروارید ساخته شده اند، می توانید ست گوشواه های خود را به یک مجموعه ی جاودانه تبدیل کنید. این مجموعه هیچ گاه قدیمی نشده و شما برای سال های زیادی می توانید از پوشیدن آن ها لذت ببرید. گوشواره های چندلیر زیبایی فوق العادده خاصی دارند و در همه زمان ها محبوب و پرطرفدار خواهند بود.

 

گوشواره های هاگی

معرفی طرح های گوشواره های جدید برای بهار و تابستان سال نو

گوشواره های هاگی یا گوشواره های حلقه ای کوچک، از جمله گوشواره های مورد علاقه ی همه ی زنان در سرتاسر دنیا هستند. این علاقه به سبب راحتی در استفاده و جذابیت ظاهری این گوشواره ها است. بسیاری از طراحان معتقدند که گوشواره های هاگی، ترکیبی از سادگی و راحتی استفاده از گوشواره های میخی و جذابیت گوشواره های چندلیر هستند. بست این گوشواره های در درون ساختمان خود گوشواره قرار گرفته است و این امر می تواند استرس ناشی از گم شدن گوشواره ها را برای شما کاهش دهد. در مقایسه با گوشواره های میخی، این مدل از گوشواره ها کمی آزاد تر هستند و می توانند با فاصله ای نه چندان زیاد، از گوش های شما آویزان شوند.  از مهمترین ویژگی گوشواره های هاگی این است که شما می توانید آزادانه از آن ها در کنار هر لباسی و برای هر موقعیتی، استفاده کنید.گوشواره های هاگی می توانند جذابیت خاصی را به ظاهر شما ببخشند. استفاده از این گوشواره ها در کنار استایل روزانه ی شما مانند لباس های جین و یا برای شرکت در مهمانی ها و مراسم رسمی می تواند انتخابی راحت، جذاب و شیک برای شما باشد.

بدون شک در روزهای گرم سال ۲۰۱۸، گوشواره هایکی از فاکتور های بسیار مهم و کلیدی در ظاهر شما خواهند بود که می توانند توجهات بسیار زیادی را به سمت شما جلب کنند. به شما پیشنهاد میکنیم حتما از کالکشن گوشواره گالری شمرون ویژه بهار و تابستان که به صورت روزانه بروزرسان میگردد دیدن کنید و از میان انبوهی طرح های جدید طرح مطابق سلیقه خود را بیابیید. شما می توانید گوشواره های مورد علاقه ی خود را از میان دنیای متنوع آن هاانتخاب کنید. از سراسر کشور سفارش خود را ثبت و درب منزل دریافت و وجه آن را پرداخت کنید. همچنین میتوانید به کانال تلگرام بدلیجات گالری شمرون به آدرس @shemroniha_shop مراجعه بفرمایید  فراموش نکنید که امسال این گوشواره ها هستند که می توانند شما را به فردی خاص و فراموش نشدنی تبدیل کنند.

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *