در سال ۲۰۱۸ این لباس های عجیب را در مغازه ها خواهید دید!

در سال ۲۰۱۸ این لباس های عجیب را در مغازه ها خواهید دید!

برای دانستن اینکه چه لباس هایی در سال ۲۰۱۸ مد خواهند بود، شما احتیاجی به صرف زمان زیادی جهت تحقیق ندارید. هر آنچه که می خواهید اینجا هست. طراحان و افراد موثر در صنعت مد در کنار افرادی که همراه با استایل خاص خود در مد و صنعت آن تاثیر گذار بوده اند، به نظر می رسد این روز ها نگاهی مشترک داشته  و با یکدیگر هم عقیده باشند. این شما و این هم مدل های خاص و عجیبی از لباس های برند های معرف که در سال ۲۰۱۸ مد خواهند شد.

 

لباس های 2018
نمونه مدل لباس های ۲۰۱۸

 

لباس هایی با رنگ بنفش تیره:

کمپانی پنتون رنگ سال ۲۰۱۸ را بنفش تیره معرفی کرده است. طراحان لباس و مد بسیار از این رنگ استقبال کرده اند. بسیاری از آن ها معتقد هستند که سایه های روشن و تیره ی این رنگ می تواند به هر لباسی جلوه ی زیبا بخشیده و می توان از این رنگ برای طراحی لباس هایی برای تمام فصول استفاده کرد. در نمایش لباس های طراحان معروفی مانند Rohas، Zading و Voltaire لباس هایی با این رنگ های زیبا به چشم می خورد. به نظر می رسد در سال ۲۰۱۸ خیابان ها از رنگ بنفش اشباع شوند.

    نمونه مدل لباس های 2018
نمونه مدل لباس های ۲۰۱۸

 

لباس هایی با آستین های پفی

در سال ۲۰۱۷ لباس هایی با آستین های بلند را دیدیم. اما قدم بعدی در سال ۲۰۱۸ چیست؟ لباس هایی با آستین های پفی! ممکن است این لباس ها کمی حس و حال قرن ۱۹ و یا حس و حال لباس هایی که توسط Louis Vuitton طراحی شده اند، را به شما القا کنند. برند های لوکس مانند Burberry و Journe لباس هایی را با آستین های پفی برای بهار ۲۰۱۸ را آماده و به همگان معرفی کرده اند.

    نمونه مدل لباس های 2018
نمونه مدل لباس های ۲۰۱۸

 

ژاکت های پلاستیکی

برای اولین بار این Raf Simon و Calvin Klein بودند که ژاکت های بسیار براق را به ما معرفی کردند. دو فصل بعد از معرفی این ژاکت های براق، ما متوجه شدیم که این برند ها بیش از پیش علاقه مند به طراحی ژاکت هایی پلاستیکی هستند. حتی امروزه این ژآکت ها در میان مردم بیشتر از کت های چرم، پالتو ها و بارونی ها طرفدار دارند. البته هنوز اسم خاصی برای آن ها در نظر گرفته نشده است، اما بسیار پرطرفدار هستند و در سال ۲۰۱۸ نیز در کنار ما خواهند ماند.

    نمونه مدل لباس های 2018
نمونه مدل لباس های ۲۰۱۸

 

لباس هایی با رنگ های اصلی

برند های Calivin Klein، Marni و Oscar de la Renta به نظر می رسد که با هم بر سر این موضوع اتفاق نظر دارند: اگر در سال ۲۰۱۸ می خواهید لباسی به جز رنگ بنفش را انتخاب کرده و بپوشید، بهتر است یکی از رنگ های اصلی به صورت خالص در استایل شما وجود داشته باشد. به بیان دیگر سعی کنید یک رنگ از سه رنگ اصلی را حتما در استایل خود رعایت کنید. این امر به ظاهر شما جذابیت خاصی می بخشد و در عین حال در سال ۲۰۱۸ در کنار رنگ بنفش، تمرکز بر روی رنگ های اصلی نیز خواهد بود.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *