لباس و زیورآلات سلبریتی ها در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۸

لباس و زیورآلات سلبریتی ها در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۸

اگر بخواهید بر اساس لباس و زیورآلاتی که ستارگان هالیوود در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۸ استفاده کرده اند تنها یک نتیجه گیری کنیم، باید بگوییم که: رنگ سبز در کنار رنگ مشکی فوق العاده به نظر می رسد!

مراسم گلدن گلوب که هر ساله در آمریکا برگزار می شود، یکی از معدود مراسمی در دنیا است که بسیار مورد توجه طراحان و متخصصان مد قرار می گیرد. ستارگان تمام تلاش خود را می کنند تا جدید ترین لباس ها و زیورآلات ممکن را استفاده کنند و نظر رسانه ها را به خود جلب کنند. تا ماه ها پس از برگزاری این مراسم، متخصصان مد به تحلیل و بررسی رنگ ها، طرح ها و زیورآلاتی می پردازند که در این مراسم توسط ستارگان پوشیده شده اند.اما مراسم گولدن گلوب امسال با سال های گذشته تفاوت داشت. بسیاری از بازیگران در این مراسم و به دعوت از مجله ی تایمز، لباس های مشکی رنگی را انتخاب کرده بودند تا حمایت خود را بدین شکل از کمپین ضد خشونت جنسی علیه زنان، به ویژه در هالیوود، نشان دهند.این بازیگران با این انتخاب خود، نوعی اتحاد و همبستگی را در حمایت از این کمپین نشان دادند.در این میان نه تنها بازیگران زن، بلکه بسیاری از بازیگران مرد نیز لباس هایی تیره رنگ را انتخاب کرده بودند.

بسیاری از برگزار کنندگان این مراسم به خاطر وجود چنین شرایطی، از اینکه گلدن گلوب سال ۲۰۱۸کسل کننده و بیشتر شبیه به مراسم خاکسپاری شود، می ترسیدند. آن ها معتقد بودند که انتخاب این رنگ می تواند از جذابیت این مراسم بکاهد. اما انتخاب مناسب لباس ها و زیورآلات توسط ستارگان سبب شد تا آن ها مانند سال های قبل به زیبایی بدرخشند و مخاطبین و متخصصان دنیای مد را به وجد آورند.برای ایجاد تنوع،برخی از بازیگران مانند آلیسون ویلیامز و مندی مور در کنار رنگ مشکی از رنگ های دیگری نیز در طراحی لباس های خود استفاده کرده بودند.این در حالی است که سایر ستارگان تصمیم گرفته بودند با استفاده از زیورآلاتی زیبا به ظاهر خود جذابیت خاصی ببخشند. موضوعی که در این میان برای بسیاری از طراحان عجیب بود این است که بسیاری از بازیگران، به طور همزمان، زیورآلاتی با یک رنگ واحد را انتخاب کرده بودند: رنگ سبز.در این مراسم بازیگران و ستارگانی همچون کاترین زتا جونز، زوئی کراویتز و دبورا مسینگ از گوشواره هایی به رنگ سبز استفاده کرده و به زیبایی می درخشیدند. ایزا رایی بازیگری بود که با گردنبند زیبایی به رنگ سبز توجه همگان را به خود جلب کرده و امی پوهر دستبند زیبای سبز خود را با چند انگشتر با همین رنگ ست کرده بود.

انتخاب مناسب این بازیگران به خوبی به ما نشان میدهد که ترکیب رنگ سبز زمردی با لباس های مشکی رنگ، به ویژه لباس هایی که از جنس مخمل هستند، بسیار زیبا و جذاب خواهد بود.ستارگان هالیوود امسال با انتخاب زیورآلات سبز رنگ در کنار لباس های مشکی، نه تنها این مراسم را به یک مراسم خاکسپاری سوت و کور تبدیل نکردند، بلکه شکوه و جذابیت خاصی را به آن بخشیدند.

در ادامه تصاویر برخی بازیگران و سلبریتی ها در مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸ را مشاهده میکنید.

عکسی از  اشلی جود در مراسم گلدن گلوب سال 2018 - منبع عکس GETTY IMAGES عکاس Frazer Harrison
عکسی از اشلی جود در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۸ – منبع عکس GETTY IMAGES عکاس Frazer Harrison
عکسی از زوئی کراویتز در مراسم گلدن گلوب سال 2018 - منبع عکس GETTY IMAGES عکاس Frazer Harrison
عکسی از زوئی کراویتز در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۸ – منبع عکس GETTY IMAGES عکاس Frazer Harrison
عکسی از امی پولر  در مراسم گلدن گلوب سال 2018 - منبع عکس GETTY IMAGES عکاس Frazer Harrison
عکسی از امی پولر در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۸ – منبع عکس GETTY IMAGES عکاس Frazer Harrison
عکسی از دبرا مسینگ  در مراسم گلدن گلوب سال 2018 - منبع عکس GETTY IMAGES عکاس Frazer Harrison
عکسی از کاترین زتا در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۸ – منبع عکس GETTY IMAGES عکاس Frazer Harrison
عکسی از ایزا ارا در مراسم گلدن گلوب سال 2018 - منبع عکس GETTY IMAGES عکاس Frazer Harrison
عکسی از ایزا ارا در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۸ – منبع عکس GETTY IMAGES عکاس Frazer Harrison
عکسی از دبرا مسینگ  در مراسم گلدن گلوب سال 2018 - منبع عکس GETTY IMAGES عکاس Frazer Harrison
عکسی از دبرا مسینگ در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۸ – منبع عکس GETTY IMAGES عکاس Frazer Harrison
عکسی از ALEXI ASHE MAYER در مراسم گلدن گلوب سال 2018 - منبع عکس GETTY IMAGES عکاس Frazer Harrison
عکسی از ALEXI ASHE MAYER در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۸ – منبع عکس GETTY IMAGES عکاس Frazer Harrison

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *