ساعت جدید سواروسکی:دریاچه ی کریستال Swarovski در نمایشگاه Basel

ساعت جدید سواروسکی:دریاچه ی کریستال Swarovski در نمایشگاه Basel

برند سواروسکی، در بهار ۲۰۱۸ و به بهانه ی نمایش بزرگ زیورآلاتBasel، از سری جدید ساعت های خود رونمایی خواهد کرد. نمایش زیورآلات Basel یکی از بزرگترین و معتبر ترین نمایشگاه های سالیانه در زمینه ساعت و زیورآلات است که بهار هر سال در سوییس برگزار می شود. این نمایشگاه هر ساله، میزبان بهترین برند ها در زمینه ی طراحی و تولید زیورآلات و ساعت ها در دنیا می باشد.  اگرچه برند Swarovski تا به امروز از ارائه ی جزئیاتی در خصوص سری جدید ساعت های خود که برای پاییز و زمستان ۲۰۱۸ در نظر گرفته است، خودداری می کرد، اما به تازگی اعلام کرده است که در نمایش Basel از این ساعت های جدید رونمایی خواهد کرد.

ساعت جدید برند Swarovski:دریاچه ی کریستال
ساعت جدید برند Swarovski:دریاچه ی کریستال

این ساعت از یک استیل ضد زنگ ۳۵ میلی متری ساخته شده است. برای ساخت صفحه ی این ساعت، از کریستال تک وجهی یاقوت کبود استفاده شده است. این کریستال بدون شک شما را به یاد دریاچه ای زیبا خواهد انداخت. به همین سبب است که بسیاری از منتقدان دنیای مد، از این طراحی استقبال کرده و آن را ساعت دریاچه ی کریستالی Swarovskiنامیده اند.

لوگو برند Swarovskiدرست در محل ساعت ۱۲ قرار دارد که زیبایی این ساعت را دوچندان کرده است. ترکیب این قو و صفحه ی کریستالی ساعت، تصویر یک دریاچه را می تواند برای شما کامل کند. این ساعت به همراه یک بند چرمی آبی رنگ به بازار عرضه می شود.این برند همچنین دستبند هایی از جنس فلز و چرم را برای این مجموعه در نظر گرفته است، که می توانند در کنار ساعت ست شده و به زیبایی آن بیافزایند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *