تصمیم جدید برند ورساچه Versace: دیگر حیوانات را برای دنیای مد نمی کُشیم

تصمیم جدید برند ورساچه Versace: دیگر حیوانات را برای دنیای مد نمی کُشیم

کمپانی Versace به تازگی اعلام کرده است که، مانند سایر برند های مطرح دنیا، دیگر در طراحی و تولید مجموعه های خود از پر و مو حیوانات استفاده نخواهد کرد. این برند، در کنار سایر برند های مطرح دنیا مانند Gucci، Giorgio Armani و Hugo Boss این تصمیم را به تازگی و در راستای حمایت از محیط زیست، گرفته است.

تصمیم جدید برند لوکس Versace: حیوانات را برای دنیای مد نمی کُشیم
تصمیم جدید برند لوکس Versace: حیوانات را برای دنیای مد نمی کُشیم

با اعلام این خبر از سوی برند ورساچه، جامعه ی حمایت از حیوانات نیز از این برند قدردانی و از تصمیم آن حمایت کرده است. آن ها اعلام کرده اند از آنجایی که برند Versace یک برند پیشرو و تاثیر گذار در دنیای مد می باشد، این تصمیمVersace می تواند نقش بسیار پررنگی را ایفا کند و سایر برند ها را نیز به سوی عدم استفاده از پر و موی حیوانات در ساخت محصولاتشان دعوت کند. این تصمیم برای اولین باردر مصاحبه ای با بخش اقتصاد مجله ی ۱۸۴۳ و توسط دوناتلا ورساچه، از طراحان مطرح این برند،اعلام شد. در این مصاحبه او عنوان کرد که برند Versace هیچ گاه حاضر نخواهد بود هیچ حیوانی را برای ساخت لباس از بین ببرد.

البته با توجه به جدول زمانی برند ها در دنیای مد، باید منتظر اثرات این تصمیم جدید برند Versace برای مجموعه ی زمستان ۲۰۱۸ باشیم. Versace به جنبشی پیوسته است که طی آن برند های بسیاری تصمیم گرفته اند محصولات خود را به گونه ای طراحی و تولید کنند که آسیب بسیار کمتری به محیط زیست وارد شود.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *